Siódemka Miedź rozbiła Czuwaj (wyniki)

W jedynym niedzielnym spotkaniu PGNiG Superligi Mężczyzn piłkarze ręczni Siódemki Miedzi Legnica pokonali przed własną publicznością AZS Czuwaj Przemyśl.

Pierwsze 20 minut spotkania było wyrównane, inicjatywa należała do zespołu z Legnicy, jednak podopieczni Marka Motyczyńskiego nie potrafili wypracować znaczącego prowadzenia (10:9). Dopiero w końcowych fragmentach pierwszej połowy gracze Siódemki Miedzi uzyskali trzybramkowe prowadzenie. Po zmianie stron na parkiecie rządził już jeden zespół. Szczypiorniści z Przemyśla nie byli w stanie toczyć wyrównanej walki z rywalem z Dolnego Śląska i doznali wysokiej porażki.

Siódemka Miedź Legnica - AZS Czuwaj Przemyśl 37:28 (17:14)
Najwięcej bramek: dla Miedzi - Aleksander Kokoszka 9, Paweł Gregor 7, Andrzej Kryński 6; dla Czuwaj - Bogdan Oliferczuk 7, Maciej Kubisztal 6.