Paweł Noch: Rozegraliśmy katastrofalne zawody

Pomimo wygranej w sobotnim spotkaniu ligowym, Paweł Noch - szkoleniowiec MKS Nielby Wągrowiec nie miał radości na twarzy.

Piotr Werda
Piotr Werda

Nielbiści pokonali w miniony weekend na swoim parkiecie ASPR Zawadzkie 36:29. Żółto-czarni łatwo zainkasowali kolejne punkty ligowe, ale styl w jakim osiągnięte zostało zwycięstwo szeroko komentowany był na trybunach hali miejscowego OSIR-u.

Na koniec pierwszej połowy drużyna Nielby Wągrowiec schodziła z przewagą dziesięciu bramek (20:10). Kilka minut po przerwie na parkiecie znaleźli się gracze
wągrowieckiego MKS-u, którzy najczęściej nie wychodzą w wyjściowym składzie.
dla niego bardzo cenna
- tłumaczył po zakończeniu meczu Paweł Noch.

Trener Nielby Wągrowiec negatywnie ocenił występ swojej drużyny w
starciu z ASPR Zawadzkie. - Rozegraliśmy katastrofalne zawody. Na każdym
rywalu powinniśmy być maksymalnie skoncentrowani. Po takim spotkaniu jak dziś,
trudno wskazać jakikolwiek pozytyw. W obronie słabo, a w drugiej połowie tragicznie. W ataku jeszcze gorzej. Nie tak powinno to wyglądać. Myślę, że chłopcy bardziej byli zainteresowani słoneczną pogodą, niż tym, aby grać w piłkę ręczną