Dwóch zawodników Chrobrego wypożyczonych do Wolsztyniaka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Michał Kapela
Michał Kapela
zdjęcie autora artykułu

Michał Kapela i Grzegorz Czekałowski przyszły sezon spędzą w barwach pierwszoligowego Wolsztyniaka Wolsztyn. Szczypiorniści SPR Chrobrego Głogów zostali wypożyczeni na zaplecze Superligi.

Obaj zawodnicy nie odgrywali dotychczas znaczącej roli w ekipie z Dolnego Śląska. Kapela w minionym sezonie wystąpił w 22 spotkaniach, ustępując miejsca między słupkami Rafałowi Stacherze i Sebastianowi Zaporze, a Czekałowski przegrywał rywalizację na lewym skrzydle z Markiem Świtałą. W zespole Wolsztyniaka będą mieli szansę na regularną grę przez cały sezon.

Z możliwości skorzystania z usług dwójki młodych graczy zadowolony jest trener ekipy z Wolsztyn, Marcin Pietruszka. Opiekun pierwszoligowca zdaje sobie sprawę, że nie będzie miał do dyspozycji obu zawodników przez cały tydzień.

- Na pewno nie będą w pełnym wymiarze u nas. Będą trenować na miejscu w Głogowie, a u nas chciałbym ich widzieć przynajmniej dwa razy w tygodniu. To nie są też takie pozycje, które wymagają wielkiego zgrania, więc nie będzie stanowić to problemu - stwierdza.

To nie koniec wzmocnień drużyny z Wielkopolski, bowiem Pietruszka prowadzi jeszcze rozmowy z grającym na pozycji rozgrywającego zawodnikiem. Nie chce jednak zdradzać jego personaliów. - Jeszcze wszystko się nie wyjaśniło, więc czekamy na obrót spraw i wkrótce powinniśmy mieć już ostateczną informację - kończy.

Piłka ręczna na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów szczypiorniaka i nie tylko! Kliknij i polub nas.

Źródło artykułu:
Komentarze (2)
avatar
Asha88
19.07.2013
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Dobrze dla tej ekipy, na pewno zawodnicy na pierwszy skład, tu nie można mieć wątpliwości.  
avatar
Mysza96
17.07.2013
Zgłoś do moderacji
0
3
Odpowiedz
Noo i dobry pomysł , po co maja siedziec na ławie niech pograja nawet na zapleczu