Tauron Stal Mielec bez Janysta i Szpery

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Bez Łukasza Janysta i Marka Szpery do meczów sparingowych z KSSPR Końskie przystąpili szczypiorniści Tauron Stali Mielec. Rozgrywający w tym roku na parkiecie może się już nie pojawić.

Łukasz Janyst podczas piątkowych spotkań z Tatranem Presov doznał rozcięcia głowy. - Ma założonych sześć szwów i dlatego nie mógł z nami zagrać. Na środowe sparingi powinien być już jednak gotowy - uspokaja w rozmowie ze SportoweFakty.pl trener mieleckiej siódemki, Ryszard Skutnik.

Znacznie poważniej wygląda sytuacja Marka Szpery, który złamał palec. Jeszcze w ubiegłym tygodniu szkoleniowiec Stali mówił, że pauza rozgrywającego może potrwać kilka tygodni. - Teraz nie wiadomo, czy w tej rundzie w ogóle pojawi się na parkiecie - przyznaje szkoleniowiec Czeczeńców.

Na pocieszenie sympatykom Stali pozostaje to, że w coraz wyższej formie jest wracający do gry po kontuzji Michał Chodara. - Dobrze wchodzi do zespołu - cieszy się Skutnik. - Poza tym wszyscy pozostali zawodnicy są zdrowi. Walczymy. Powinno być dobrze.

Źródło artykułu: