Kokpit Kibice

Sabina Kobzar wypożyczona do Ruchu

Rozgrywająca KGHM Metraco Zagłębia Lubin, Sabina Kobzar została do końca sezonu 2013/2014 wypożyczona do KPR-u Ruchu Chorzów.
Tomasz Boryn
Tomasz Boryn

Sabina Kobzar do Zagłębia Lubin trafiła przed sezonem 2012/2013. Wcześniej grała w drużynach Vistalu Gdynia oraz KPR-u Jelenia Góra. Niestety w marcu tego roku ukraińska rozgrywająca uległa poważnej kontuzji stawu kolanowego, przez co musiała pauzować przez pół roku.

Sabina Kobzar będzie starała się powrócić do formy w Chorzowie Sabina Kobzar będzie starała się powrócić do formy w Chorzowie
Po powrocie do zdrowia zawodniczkę postanowiono wypożyczyć do chorzowskiego Ruchu, gdzie po wyrzuceniu Jovany Jovović mają problem z rozgrywającymi. Wypożyczenie może być korzystne dla obu stron, ponieważ Kobzar jeszcze przed kontuzją dostawała bardzo mało okazji do pokazania swoich umiejętności na parkiecie. Tym bardziej trudno było się spodziewać, że Bożena Karkut postawi na zawodniczkę, która nie przepracowała okresu przygotowawczego.

24-letnia Kobzar to królowa strzelczyń ekstraklasy w sezonie 2009/2010. W poprzednim sezonie w dwudziestu spotkaniach zdobyła czterdzieści jeden bramek.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (5):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×