Zmiana na ławce trenerskiej w KPR Jelenia Góra

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Michał Pastuszko zastąpi Małgorzatę Jędrzejczak na stanowisku szkoleniowca KPR-u Jelenia Góra. Nowy trener poprowadzi Jelonkę już w sobotnim meczu przeciwko SPR-owi Olkusz.

Zmiany w sztabie trenerskim drużyny ze stolicy Karkonoszy podyktowane są słabymi wynikami zespołu na początku 2014 roku. KPR przegrał wszystkie pięć tegorocznych meczów i przed pozostałymi siedmioma kolejkami ma tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. W czwartek 30 stycznia zarząd klubu zdecydował się zakończyć współpracę z Małgorzatą Jędrzejczak, o czym poinformował w poniższym oświadczeniu.

"Informujemy, że decyzją zarządu klubu zakończono współpracę z trenerem pierwszego zespołu KPR - Panią Małgorzatą Jędrzejczak. [color=#000000]Chcemy tym samym serdecznie podziękować dotychczasowemu trenerowi Małgorzacie Jędrzejczak za ogromny wkład pracy z zespołem Superligi i osiągnięte z nim sukcesy. Pani Małgorzata przyczyniła się do wychowania wielu wartościowych zawodniczek które grają w naszym zespole jak i w innych klubach naszego kraju."

Jak przekazał portalowi SportoweFakty.pl kierownik i wiceprezes jeleniogórskiej drużyny Jan Wołkowiecki, nowym szkoleniowcem KPR-u zostanie Michał Pastuszko. Młody trener przed startem sezonu 2013/14 został asystentem Zdzisława Wąsa w KPR Ruchu Chorzów, a w trakcie rozgrywek objął nawet chwilowo funkcję I trenera Niebieskich. Wcześniej pracował w SMS-ie ZPRP Gliwice. Na ławce KPR-u Pastuszko zasiądzie już w sobotnim meczu z SPR-em Olkusz.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! [/color]

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)