Kolejny Serb w PE Gwardii Opole

Okazuje się, że bramkarz Vladimir Bozić oraz rozgrywający Filip Scepanović to nie ostatnie nabytki działaczy PE Gwardii Opole.

Wojciech Święch
Wojciech Święch

Jak poinformował bowiem portal hercegovina.info, powołując się na Radio Ljubuski, do polskiego ligowca przenosi także Nenad Zeljić. Wiadomość tą w środę potwierdził opolski klub. 23-latek jest nominalnym lewym rozgrywającym.

Mierzący 190 cm wzrostu szczypiornista pochodzi z Belgradu. Nieco ponad trzy lata temu jako zupełnie nieznany piłkarz ręczny przeniósł się on do bośniackiej ligi. Do HRK Izvidać polecił go wówczas Milovan Pavlović, były gracz wspomnianego klubu.

Nenad Zeljić szybko stał się ulubieńcem kibiców HRK Izvidrać. W opinii bałkańskich mediów był on w ostatnim czasie najlepszym zawodnikiem ekipy z miasta Ljubuski. W sezonie 2012/2013 był nawet królem strzelców międzynarodowej SEHA league. Jeszcze nie tak dawno Serbem interesowały się zespoły z Niemiec i Francji. Jednak wtedy włodarze HRK Izvidać nie zgodzili się na transfer.

Oficjalnie: Dwóch nowych graczy PE Gwardii Opole

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Czy zawodnicy z Bałkanów będą realnym wzmocnieniem PE Gwardii Opole?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×