Czterech graczy PGE Stali z nowymi kontraktami

Rafał Gliński, Marek Szpera, Łukasz Janyst i Michał Chodara będą w przyszłym sezonie reprezentować barwy PGE Stali Mielec. Wspomniany kwartet złożył podpisy pod nowymi kontraktami.

Maciej Wojs
Maciej Wojs

O finalizacji rozmów i przedłużeniu umów przez wspomnianą czwórkę poinformowała oficjalna strona internetowa mieleckiego klubu.

O tym, że występujący na lewym i prawym skrzydle Łukasz Janyst oraz Michał Chodara, a także rozgrywający Rafał Gliński pozostaną w PGE Stali mówiono już od kilku tygodni. Ostatni z nich w połowie kwietnia przyznał na naszych łamach: -Rozmawiałem na ten temat z władzami klubu i jesteśmy już praktycznie dogadani, choć miałem też oferty z innych ekip. Umowy na razie nie podpisałem, ale miejmy nadzieję, że wszystko będzie w porządku. O tym, że definitywnie zostaję w Mielcu powiem, kiedy złożę podpis pod kontraktem.
Zagadką pozostawała zaś przyszłość Marka Szpery, który łączony był m.in. z przenosinami do KS Azotów Puławy. Leworęczny rozgrywający w rozmowie z naszym portalem powiedział, że waha się nad zmianą barw klubowych. - Rozmawiałem ze Stalą, jednak trudno mi powiedzieć, czy dojdziemy do porozumienia - mówił wówczas. "Pyrek" ostatecznie zdecydował się przedłużyć umowę z mieleckim klubem.

Działacze PGE Stali powoli dopinają kadrę na nadchodzący sezon. Aktualnie ważą się losy pozostałych graczy, klub zaś rozważa sprowadzenie serbskiego bramkarza Nebojsi Nikolicia oraz grającego w SPR Chrobrym Głogów rozgrywającego Antona Prakapeni.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×