KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Handball Typer: Bezbłędny Siódmiak, Team SportoweFakty.pl na czele

Team Polsat Sport oraz Team SportoweFakty.pl okazały się najlepsze podczas typowania wyników 3. kolejki PGNiG Superligi mężczyzn. Oba zespoły poprawnie wskazały rezultaty wszystkich sześciu gier.
 Redakcja
Redakcja

Typujący w tym tygodniu przedstawiciele wszystkich czterech ekip nie mieli większych problemów z poprawnym wskazaniem rezultatów większości gier 3. kolejki PGNiG Superligi. Wszystkie zespoły zgarnęły punkty za zwycięstwa Orlen Wisły Płock, Górnika Zabrze, SPR Stali Mielec, Vive Tauronu Kielce oraz Chrobrego Głogów. Jedyna różnica wynikła w związku z kończącym kolejkę meczem w Lubinie, w przypadku którego opinie typujących były odmienne.


Jarosław Cieślikowski (Team nc+) i Marek Motyczyński (Team trenerski) stawiali na wygraną ZagłębiaArtur Siódmiak (Team Polsat Sport) oraz Maciej Wojs (Team SportoweFakty.pl) w roli faworyta widzieli zaś Gaz-System Pogoń Szczecin. Ostatecznie szczecinianie wygrali 40:33 i to ekipy Polsatu Sport i SportoweFakty.pl zgarnęły dodatkowe punkty za Mecz Kolejki. Nikomu jednak nie udało się poprawnie wskazać różnicy bramkowej.

W efekcie Teamy Polsatu Sport i SportoweFakty.pl zgromadziły w drugiej serii typowania po 15 punktów, w tym dwa bonusowe za trafienie wyników wszystkich meczów. Zespoły nc+ i trenerski zdobyły łącznie po 11 punktów.

Artur Siódmiak poprawnie wytypował wyniki wszystkich meczów 3. kolejki Superligi Artur Siódmiak poprawnie wytypował wyniki wszystkich meczów 3. kolejki Superligi
W klasyfikacji generalnej przewodzi Team SportoweFakty.pl, który z dwunastu rozegranych dotychczas meczów trafnie wytypował dziesięć wyników. SF ma na swym koncie 24 punkty, o trzy więcej od ekipy Polsatu Sport i o kolejne cztery od duetów nc+ i trenerskiego.

Klasyfikacja generalna:

M Zespół Trafione mecze (łącznie) Punkty za ZM Punkty za MK Bonus Punkty
1 Team SportoweFakty.pl 10 16 6 2 24
2 Team Polsat Sport 9 16 3 2 21
3 Team nc+ 8 16 0 1 17
- Team trenerski 8 16 0 1 17


(Wyjaśnienie skrótów: ZM - zwykłe mecze, MK - mecze kolejki)

Handball Typer: 3. kolejka PGNiG Superligi mężczyznZa co przyznajemy punkty:

Zwykłe Mecze:
- prawidłowe wskazanie zwycięzcy - 2 pkt
- prawidłowe wytypowanie remisu - 5 pkt

Mecz Kolejki:
- prawidłowe wytypowanie zwycięzcy/remisu - 3 pkt
- prawidłowe wskazanie wygranej dokładną liczbą bramek (np. 3 bramkami) - 5 pkt

Punkty bonusowe:
- prawidłowe wytypowanie wyników wszystkich spotkań kolejki - 2 pkt
- prawidłowe wytypowanie wyników pięciu spotkań kolejki - 1 pkt

Punkty ujemne:
- błędne wytypowanie wyników wszystkich spotkań kolejki - -10 pkt

W przypadku takiej samej liczby punktów o pozycjach w tabeli w pierwszej kolejności decydują: liczba punktów za mecz kolejki, liczba trafionych meczów, liczba punktów za zwykłe mecze, liczba punktów bonusowych.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×