Andrzej Gryczka typuje wyniki 12. kolejki I ligi mężczyzn gr. A

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Po raz dwunasty wybiegną w weekend na ligowe parkiety szczypiorniści klubów I ligi. Rezultaty spotkań 12. kolejki I ligi gr. A wytypował trener Vetreksu Sokół Kościerzyna, Andrzej Gryczka.

W tym artykule dowiesz się o:

MKS Henri Lloyd Brodnica - Meble Wójcik Elbląg 2

- Brodnicki zespół jest beniaminkiem i myślę, że nie poradzi sobie w konfrontacji z elblążanami i dwa punkty zdobędą Meble Wójcik. Jest jeszcze różnica między tymi zespołami. Goście to bardziej doświadczona drużyna i to zadecyduje. [ad=rectangle] Polski Cukier Pomezania Malbork - KPR Borodino Legionowo 1

- Zespół z Malborka gra u siebie. My mierzyliśmy się z Pomezanią ostatnio i uważam, że to bardzo wyrównany zespół, który powinien sprawić w ten weekend niespodziankę i wygrać. Również w poprzednim sezonie zawodnicy z Malborka wygrywali z liderami. Jak widać mają na nich patent.

MKS Poznań - Wolsztyniak Wolsztyn 1X

Również zapowiada się ciężki i wyrównany mecz. Wolsztyniak jest w lekkim kryzysie i tutaj postawię na wygraną gospodarzy, bądź remis. MKS może pokusić się o niespodziankę.

SMS ZPRP Gdańsk - AZS AWF Biała Podlaska 1

- Tutaj zdecydowanym faworytem jest SMS. Liczę na zwycięstwo uczniów tej szkoły. Coraz lepiej zaczynają się oni prezentować w I lidze. Okrzepli w niej i wygrają z AZS-em.

Warszawianka Warszawa - Warmia Traveland Olsztyn x2

- Warszawianka jest gospodarzem tego spotkania i typuję remis ze wskazaniem na gości. Jednak doświadczenie jest po stronie zespołu Warmii Traveland. Cięcia, które miały miejsce u olsztynian poskutkowały i zaczynają oni grać lepiej.

Kar-Do Spójnia Gdynia - Vetrex Sokół Kościerzyna 2

- Jedziemy do Gdyni po dwa punkty i nie będę ukrywał, że chcemy wygrać z Kar-Do Spójnią. Gramy coraz lepiej. Zremisowaliśmy z Pomezanią, jednak mamy świadomość, że czeka nas trudna konfrontacja. Nie dziwią mnie dobre występy gdynian, gdyż graliśmy z nimi na turnieju przed ligą i prezentowali się tam bardzo solidnie. Wykorzystali swoje atuty i słabość rywali. Mają predyspozycje i są dobrze grającym, równym zespołem.

Źródło artykułu: