KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Adam Fedorowicz: Odszedłem sam z Piotrcovii

Tylko przez siedem dni Adam Fedorowicz był odpowiedzialny za wyniki piłkarek ręcznych Piotrcovii. We wtorek zrezygnował ze współpracy z piotrkowskim klubem.

Michał Ostafijczuk
Michał Ostafijczuk
Wydawało się, że popularny "Fedor" prowadził będzie Piotrcovię przynajmniej do końca obecnego sezonu. Usiadł jednak na ławce trenerskiej tylko raz podczas przegranego przez piotrkowianki 21:29 meczu z Aussie Samborem Tczew. We wtorek zrezygnował ze współpracy z piotrkowskim klubem.
- To wcale nie jest tak, że mnie ktoś zwolnił. Ja chciałem tak naprawdę już zrezygnować w sobotę po tym co zobaczyłem na meczu z Samborem. Przed wtorkowym treningiem doszedł do mnie prezes klubu i poinformował, że chciałby aby obowiązki szkoleniowe przejęła Agata Wypych. Zapytałem go wtedy po co mnie ściągano do Piotrkowa. Następnie pożegnałem się z zespołem, spakowałem walizki i pojechałem do siostry gdzie spędzę święta. Ja chciałem pomóc Piotrcovii będąc na zasłużonej już trenerskiej emeryturze. Nie tak to jednak sobie wyobrażałem - powiedział Fedorowicz.

Doświadczony szkoleniowiec zamierza zobaczyć najbliższy mecz Piotrcovii z Olimpią-Beskid Nowy Sącz. - Ja zawsze Piotrcovii będę życzył dobrze i nie zmieni tego ta moja ostatnia kilkudniowa przygoda. Mam w tym mieście przyjaciół, zawsze się tutaj dobrze czułem. Nie dam się jednak już chyba namówić na trenowanie żadnego zespołu. Swoje już w piłce ręcznej osiągnąłem, a Piotrcovii chciałem najzwyczajniej w świecie po prostu pomóc - dodał Fedorowicz.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (7)
 • A-JERZY Zgłoś komentarz
  Wymieniając jeszcze jedno nazwisko na chwiejnym stołku trenerskim w Piotrkowie:Ryszard Czyż. Do PTB_handball-bardzo konkretny i trafny wpis.Poza tym pozbawiony chęci zaistnienia na forum
  Czytaj całość
  poprzez inwektywy czy indywidualne wycieczki pod adresem zawodniczek lub trenera a często wręcz złośliwe i chamskie wpisy./ktoś nie radzi sobie ze swoimi kompleksami/. Do kibiców-wspierajcie nasze zawodniczki dopingiem i wyrazami sympatii.Tak grają jak je nauczono czy wytrenowano,takie są jakie są ale to są młode dziewczyny i należy im się odrobina szacunku.
  • obiektywny100 Zgłoś komentarz
   Zarząd pokazał siłę, niestety w swojej niekompetencji.... Jestem ciekawy jaki normalny trener przyjdzie do tego tygla "zarządzających", nie mówiąc juź o zawodniczkach
   • PTB_handball Zgłoś komentarz
    Tu nie chodzi chyba o trenera tylko o zarząd. Zmieniał się zarząd to i trener się zmienił. Trener powinien trochę popracować, żeby swoją myśl przekazać. A jeśli prawdą jest to co
    Czytaj całość
    mówił Pan Fedorowicz odnośnie braku dyscypliny w drużynie na treningu i że zawodniczki nie mogą zrozumieć, że zamiast rozmawiać na treningu trzeba trenować. Moim zdaniem nie dopuszczalne jest przyjście kogoś z zarządu i mówienie trenerowi że to zawodniczka będzie prowadzić trening. No bez jaj ludzie. Zatrudniany jest trener a tu zawodniczka ma prowadzić trening. Po co w takim razie był zatrudniony Pan Fedorowicz. Nie róbmy winowajcy z trenera Fedorowicza w związku z przegraną ostatnią. Przez sezon zasadniczy Piotrcovia przegrała 16 spotkań z 22 więc ta porażka nie była spowodowana tym, że na ławce był trener Fedorowicz, nie róbmy sobie żartów. W zasadzie w 7 kolejce gdy Piotrcovia podejmowała Sambor przegrała 26-31. Potem w Tczewie wygrały 28-27. Nie powinno być mówienia o łatwym zwycięstwie przed tym meczem.
    • A-JERZY Zgłoś komentarz
     Zrezygnował Fedorowicz-musiał mieć określone powody.Tylko można się zastanawiać z jakich powodów z Piotrkowem rozstawali się inni trenerzy!Musi coś być na rzeczy.W relatywnie krótkim
     Czytaj całość
     czasie pracowali:Mijas,Jezierski,Rozmiarek,Krzysztoszek,Mijas,Przybylski,znowu Rozmiarek,Szymczyk,Nowakowski,Kamiński a teraz Wypych.
     • Kazek Wojciechowicz Zgłoś komentarz
      Jeszcze raz gratuluje ludzkiej postawy! Zycze zdrowych I wesolych swiat! Do 'maksia" masz racje ale trzeba umiec zabajerowac....nie kazdemu dane..
      • maksiu Zgłoś komentarz
       Jak to mówią: "dobry bajer nigdy nie jest taki zły"
       Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
       ×
       Sport na ×