LM: Piękne trafienia Jureckiego i Cupicia w TOP5! Kempa "Dzidziusia" bramką kolejki!

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/
zdjęcie autora artykułu

Bramki autorstwa Michała Jureckiego i Ivana Cupicia znalazły się w TOP5 najładniejszych trafień rewanżowej serii gier 1/4 finału Ligi Mistrzów. Trafienie "Dzidziusia" wybrane zostało golem kolejki!

Redakcja ehf.TV doceniła bramki szczypiornistów Vive Tauronu Kielce, którzy dzięki zwycięstwu 33:31 w niedzielnym meczu z Vardarem Skopje przypieczętowali awans do turnieju Final Four Ligi Mistrzów.

Techniczny rzut Ivana Cupicia z 6. minuty spotkania znalazł się na 3. miejscu w gronie wyróżnionych trafień, a cudowna bramka Michała Jureckiego po wrzutce Tomasza Rosińskiego wybrana została najładniejszym golem kolejki. [ad=rectangle]

Na tym kończą się wyróżnienia dla zawodników kieleckiego klubu. Redakcja ehf.TV doceniła również graczy Vardaru - Alex Dujszebajew wybrany został do siódemki kolejki, a zagrania Matjaza Brumena i Strahinji Milicia znalazły się kolejno w TOP5 najładniejszych bramek i interwencji.

Siódemkę kolejki zdominowali zawodnicy FC Barcelony. Najlepszymi skrzydłowymi rundy wybrano Gudjona Valura Sigurdssona i Victora Tomasa, wyróżniony został ponadto bramkarz Gonzalo Perez de Vargas.

Poza wspomniany triem i wymienionym wcześniej Dujszebajewem, w siódemce kolejki znaleźli się Mikkel Hansen (Paris Saint-Germain), Filip Jicha (THW Kiel) oraz Renato Sulić (MKB Veszprém). Interwencją kolejki była zaś parada kolegi Sulicia z zespołu, Rolanda Miklera.

Siódemka kolejki --->>> TOP 5 najładniejszych obron --->>> TOP 5 najładniejszych bramek --->>> Siódemka rewanżowych meczów 1/4 finału LM:

Bramkarz: Gonzalo Perez de Vargas (FC Barcelona)

Lewe skrzydło: Gudjon Valur Sigurdsson (FC Barcelona)

Lewe rozegranie: Mikkel Hansen (Paris Saint-Germain)

Środek rozegrania: Filip Jicha (THW Kiel)

Prawe rozegranie: Alex Dujszebajew (Vardar Skopje)

Prawe skrzydło: Victor Tomas (FC Barcelona)

Kołowy: Renato Sulić (MKB Veszprém)

Źródło artykułu:
Komentarze (11)
avatar
M70
20.04.2015
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
A piękna bramka Bieleckiego z chyba 10 metra rzucona z biodra!! Cudo  
avatar
Mark211
20.04.2015
Zgłoś do moderacji
3
0
Odpowiedz
Obowiązki wygoniły mnie (nie powiem że bez przyjemności) na cały dzień do Krosna na zawody żużlowe. No cóż nie dane mi było obejrzeć tego meczu ale będą powtórki. W każdym razie [b]Gratulacje S Czytaj całość
avatar
kibiCK
20.04.2015
Zgłoś do moderacji
2
0
Odpowiedz
Ładnych bramek w tym meczu było jeszcze kilka. Jakby się uparli to mogliby zrobić TOP 5 z samych tylko bramek Iskry i Vardaru.  
avatar
Eder
20.04.2015
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
ciekawostką jest, że Jicha grał na środku rozegrania, mimo że to Duvnjak i Canellas i Palmarsson w swojej karierze o wiele więcej czasu spędzili na tej pozycji :O  
avatar
into the vortex
20.04.2015
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Dla mnie gol Noddesbo powinien być na drugim. Koleżka ma niezłą technikę jak na obrotowego.