LM: Reichmann znów zachwycił! Kolejne trafienie gracza Vive wyróżnione (wideo)

Gol Tobiasa Reichmanna po raz drugi w tym sezonie znalazł się w gronie TOP 5 bramek kolejki Ligi Mistrzów. Redakcja ehfTV doceniła trafienie skrzydłowego Vive Tauronu Kielce z drugiej połowy meczu w Mannheim.

Maciej Wojs
Maciej Wojs

27-letni Niemiec w zeszłotygodniowym starciu z Rhein-Neckar Löwen pokazał się z bardzo dobrej strony. Reichmann w całym meczu zdobył 3 bramki, szczególnie ładne trafienie notując w 41. minucie gry. Prawoskrzydłowy mistrzów Polski wykończył wówczas kontratak swego zespołu i doprowadził do remisu 23:23.

To drugie wyróżnienie dla 27-latka w tym sezonie. W poprzedniej kolejce bramka niemieckiego zawodnika ze spotkania z Montpellier Agglomeration HB wybrana została najładniejszym golem drugiej serii spotkań.