Martyna Żukowska: Ostatnie zwycięstwa dodały nam skrzydeł

Po ostatnich zwycięstwach UKS PCM Kościerzyna ma w swoim dorobku cztery punkty. Mimo porażki w Gdańsku Martyna Żukowska przyznała, że te wygrane dodały skrzydeł jej zespołowi.

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

Zawodniczki UKS-u PCM Kościerzyna dobrze zaczęły mecz w Gdańsku. Później jednak gospodynie przejęły inicjatywę. - Myślałyśmy, że możemy wygrać ten mecz i bardzo w to wierzyłyśmy. Niestety nie udało się. W pewnym momencie troszkę się zamieszałyśmy i gdańszczanki to wykorzystały - powiedziała Martyna Żukowska.

W pierwszej połowie mecz miał różne fazy. Po zmianie stron przez długi czas spotkanie toczyło się bramka za bramkę. - Same się zgubiłyśmy. Tak zamieszałyśmy w obronie, że nagle zaczęły się pojawiać wielkie dziury i gospodynie to wykorzystywały. To zdecydowało o naszej porażce - stwierdziła szczypiornistka kościerskiego zespołu.

Mimo porażki, po ostatnich meczach zespół z Kaszub może odetchnąć z ulgą. - Na pewno ostatnie zwycięstwa dodały nam skrzydeł. Wierzymy, że na tym się nie skończy. Na początku sezonu grałyśmy z czubem tabeli, teraz mieliśmy rywalki na naszym poziomie. Powalczyłyśmy i się udało - zauważyła Żukowska.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×