Talant Dujszebajew: Mam nadzieję, że tak złego meczu już nie zagramy

Szczypiorniści Vive Tauronu Kielce tylko zremisowali z IFK Kristianstad. Kielczanie w ostatnich sekundach mieli szanse na zwycięstwo, ale nie wykorzystali rzutu karnego.

Aneta Szypnicka-Staniec

Spotkanie już od początku nie układało się po myśli mistrzów Polski. Szczypiorniści Vive Tauronu Kielce wyglądali na zdekoncentrowanych i zagubionych. Już po kilku pierwszych minutach przegrywali 1:5 i wiadomo było, że wyrwanie punktów Szwedom nie będzie łatwe. Na przerwę żółto-biało-niebiescy zeszli prowadząc dwiema bramkami, ale znów bardzo źle rozpoczęli drugą połowę meczu.

- Remis to najbardziej sprawiedliwy wynik. Nie jestem zadowolony z meczu. Najważniejszego, czego nam brakowało, to koncentracji. Kiedy po czterech minutach przegrywasz już 5:1, to mówi o tym wiele - powiedział trener zespołu, Talant Dujszebajew.

Co najbardziej zawiodło w pojedynku ze Skandynawami? - Najpierw musimy zrobić wideo i przeanalizować to spotkanie. Mam nadzieję, że tak złego meczu już nie zagramy w tym sezonie - powiedział szkoleniowiec.