Piłka ręczna: Polska - Macedonia online. Transmisja TV, stream na żywo. Gdzie oglądać w internecie?

Mecz Polska - Macedonia w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich 2016 na żywo można obejrzeć w telewizji i internecie. Transmisja TV w programie Polsat Sport i Polsat Sport News, stream online na IPLA, a darmowa relacja LIVE na WP SportoweFakty.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
WP SportoweFakty / Leszek Stępień

Transmisja z meczu Polska - Macedonia - na którym programie? (8.04.2016)

Mecz Polska - Macedonia w kwalifikacjach Igrzysk Olimpijskich rozegrany zostanie 8 kwietnia 2016 roku o godzinie 20:30. Transmisja TV w programie Polsat Sport oraz Polsat Sport News. Studio rozpocznie się o godzinie 20:00. Komentatorami meczu Polska - Macedonia będą Tomasz Włodarczyk i Tomasz Nowiński.

Polska - Macedonia online. Gdzie oglądać mecz na żywo w internecie?

Dla tych, którzy nie mogą obejrzeć meczu Polska - Macedonia w telewizji, doskonałą alternatywą będzie stream online. Spotkanie Polski z Macedonią można oglądać live również w internecie. Transmisja online na platformie IPLA. Usługa nie jest jednak darmowa. Portal WP SportoweFakty przeprowadzi za darmo tekstową relację na żywo.
Transmisja z meczu Polska - Macedonia na żywo w telewizji i internecie Transmisja z meczu Polska - Macedonia na żywo w telewizji i internecie
Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich 2016 w Ergo Arenie

Polska ma szczęście, bo została organizatorem turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich 2016, które odbędą się w Rio de Janeiro. W dniach 8 - 10 kwietnia w gdańskiej Ergo Arenie Polacy rywalizować będą z Macedonią, Chile oraz Tunezją. Biało-czerwoni są faworytem do zapewnienie sobie awansu do Igrzysk Olimpijskich.

Debiut Tałanta Dujszebajewa

W meczu Polska - Macedonia po raz pierwszy reprezentację biało-czerwonych poprowadzi Tałant Dujszebajew, który zastąpił Michaela Bieglera. Czy nowy selekcjoner Polaków odniesie zwycięstwo w debiucie? Przekonać się będzie można oglądając mecz na żywo.

Piłka Ręczna, kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich: Polska - Macedonia na żywo / 8 kwietnia 2016 godzina 20:30. Transmisja TV: Polsat Sport, Polsat Sport News. Stream online: IPLA. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Zobacz wideo: #dziejesienazywo: Walka o Igrzyska - brak awansu byłby tragedią
 


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Gdzie obejrzysz mecz Polska - Macedonia na żywo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×