Azoty kontynuują transferową ofensywę. Tomasz Kasprzak w Puławach

Tomasz Kasprzak z KPR-u RC Legionowo zastąpi w Azotach Puławy Czecha Leosa Petrovsky'ego. Obrotowy podpisał trzyletnią umowę z brązowymi medalistami PGNiG Superligi.

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński

31-latek przez ostatnie sezony był jednym z najskuteczniejszych obrotowych ligi. W bieżących rozgrywkach rzucił 102 bramki w 28 spotkaniach. Tomasz Kasprzak uzupełnił obsadę koła, gdzie w sezonie 2017/2018 będzie występował razem z Pawłem Grzelakiem i Bartoszem Jureckim.

Puławy opuszcza natomiast Leos Petrovsky. Czech najprawdopodobniej przeniesie się do Bundesligi. Jako jego następcę wskazywano Łukasza Rogulskiego z Wybrzeża Gdańsk, ale włodarze klubu zdecydowali się ostatecznie na Kasprzaka.

Obrotowy z Legionowa to kolejny szczypiornista, który zasili brązowy medalistów Superligi. Kontrakty podpisali wcześniej Wojciech Gumiński, Mateusz Seroka, Piotr Jarosiewicz i dwóch zawodników z ligi francuskiej - Bośniak Marko Panić z Chambery Savoie HB oraz Paweł Podsiadło z USAM Nimes Gard. Wiadomo natomiast, że w drużynie nie będą występować Przemysław Krajewski, Jan Sobol, Patryk Kuchczyński, Rafał Przybylski i Michał Kubisztal.

ZOBACZ WIDEO "Tomek jest dobrem narodowym. Jest współczesnym gladiatorem"
Czy Azoty Puławy wywalczą medal PGNiG Superligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×