Kolejne wzmocnienie Mebli Wójcik. Marcin Miedziński przeniósł się do Elbląga

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / ANNA DEMBIŃSKA / Na zdjęciu: Marcin Miedziński
WP SportoweFakty / ANNA DEMBIŃSKA / Na zdjęciu: Marcin Miedziński
zdjęcie autora artykułu

Marcin Miedziński kolejnym wzmocnieniem Mebli Wójcik Elbląg. Rozgrywający, dotychczas zawodnik SPR Stali Mielec, podpisał dwuletni kontrakt.

Miedziński w ostatnim sezonie był wypożyczony z Orlen Wisły Płock do SPR Stali Mielec. Na Podkarpacie trafił na początku 2017 roku i przebił się do siódemki Czeczeńców (14 meczów i 36 bramek). Spisywał się na tyle dobrze, że działacze klubu widzieli go w składzie na nowy sezon.

Miedziński znalazł się jednak na celowniku innych klubów i ostatecznie skorzystał z oferty Mebli Wójcik Elbląg. Rozgrywający - reprezentant Polski w piłce ręcznej plażowej - to nie tylko wzmocnienie ofensywy Meblarzy. 28-latek ma być także jednym z podstawowych defensorów zespołu.

Drużyna z Pomorza jest bardzo aktywna na rynku transferowym. Do klubu trafił wcześniej bramkarz MMTS-u Kwidzyn, Paweł Kiepulski. Nowe umowy podpisali Jakub Moryń, Piotr Adamczak, Jakub Olszewski i Mikołaj Kupiec, z którymi Miedziński stworzy w przyszłym sezonie drugą linię Meblarzy. Blisko podpisania nowej umowy jest szef obrony Daniel Żółtak. W najbliższych dniach klub ogłosi kolejne transfery.

ZOBACZ WIDEO Marek Daćko najlepszym zawodnikiem sezonu. "Nie spocznę na laurach

Źródło artykułu: