SPR Stal Mielec osłabiona w Lubinie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KS AZOTY PUŁAWY / Na zdjęciu: Paweł Wilk
Materiały prasowe / KS AZOTY PUŁAWY / Na zdjęciu: Paweł Wilk
zdjęcie autora artykułu

Stal Mielec zagra z Zagłębiem Lubin bez Pawła Wilka. Pod dużym znakiem zapytania stoją występy Michała Chodary, Dawida Rusina i najlepszego strzelca, Rafała Krupy.

Wilk z powodów rodzinnych nie pojedzie z zespołem do Lubina. Na prawym skrzydle trenerzy Krzysztof Lipka i Tomasz Sondej będą mogli skorzystać tylko z Łukasza Janysta.

Niewiele lepiej wygląda sytuacja w drugim narożniku. Zdrowi są 20-letni wychowanek Hubert Skuciński i doświadczony Marcin Basiak, który w tym sezonie jak na razie rzucił tylko jednego gola w trzech meczach. Po kontuzji mięśniowej do zdrowia dochodzi powoli Michał Chodara, ale nie wiadomo, czy będzie zdolny do gry przeciwko Miedziowym.

W dniu spotkania zostanie także podjęta decyzja o występie Rafała Krupy. Najlepszy strzelec Stali odpoczywał przeciwko PGE VIVE Kielce. Od starcia z mistrzami Polski minęło już 10 dni i lewoskrzydłowy wraca do pełni sił. O kontuzji stawu skokowego powoli zapomina Dawid Rusin. Utalentowany środkowy rozgrywający doznał urazu w końcówce okresu przygotowawczego.

Spotkanie z Zagłębiem Lubin rozpocznie się 1 października o godzinie 18.00.

ZOBACZ WIDEO PGNiG Superliga. Tak się zdobywa uznanie! Efektowne "wrzutki" Wybrzeża Gdańsk

Źródło artykułu: