WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Poznajcie Kapitułę Superligi 2018

Kapituła złożona z ekspertów piłki ręcznej zbierze się 20 maja i wybierze nominowanych do Gladiatorów 2018. Następnie głosy oddadzą zawodnicy oraz trenerzy PGNiG Superligi. O tytule Odkrycia Sezonu zadecydują kibice.
 Redakcja
Redakcja
Materiały prasowe / Kapituła Superligi

Wejdź na TYPER.WP.PL, twórz własne ligi i typuj wyniki meczów!

Zawodnicy otrzymają dziesięć nagród, ale Kapituła będzie wybierać w dziewięciu kategoriach (Król Strzelców już jest znany): Bramkarz Sezonu, Obrotowy Sezonu, Skrzydłowy Sezonu, Środkowy Rozgrywający Sezonu, Boczny Rozgrywający Sezonu, Obrońca Sezonu, Trener Sezonu, Zawodnik Sezonu, Odkrycie Sezonu.

W tym roku w składzie Kapituły jest 11 osób, a wśród nich debiutanci: Sylwia Michałowska z TVP Sport, Artur Niesłuchowski z Summer Superligi, Dariusz Matyja reprezentujący radiową Czwórkę i Artur Kwiatkowski z zapinamypasy.pl. Pozostali członkowie to Justyna Woja (rzecznik PGNiG Superligi), Krzysztof Bandych (redakcja sportowa nc+), Kamil Kołsut (WP SportoweFakty), Wojciech Osiński ("Przegląd Sportowy"), Jan Korczak-Mleczko (rzecznik ZPRP,) Marek Skorupski (redaktor "Hanball Polska") i Wojciech Staniec (handballnews.pl).

Lista nominowanych zostanie ogłoszona w Magazynie "Kontratak" w poniedziałek 21 maja o godzinie 21:00. Emisja na antenie nSport+. Nagrody wręczymy 3 czerwca, po meczu finałowym o mistrzostwo Polski.

Spotkanie Kapituły poprowadzi Piotr Karpiński z redakcji sportowej nc+. - Bardzo się cieszę na to spotkanie. Wiem, że będzie ciekawie, kreatywnie i ostro. Zeszłoroczna dyskusja pokazała, że każdy z członków Kapituły jest mocno przywiązany do swoich faworytów i nie odpuszcza. Dokładnie tak jak piłkarz ręczny na boisku. Czasami kończy się to karą dwóch minut, a czasami nawet czerwoną kartką. U nas wykluczeń nie będzie. Członkowie Kapituły stoczą ze sobą kilka wyrównanych pojedynków, ja spróbuje im posędziować, a na końcu zadowoleni będą wszyscy nominowani. To oni są w tej całej zabawie najważniejsi. Będziemy o tym pamiętać! - zapowiada.

ZOBACZ WIDEO PGNiG Superliga: Energa MKS Kalisz bez szans z PGE VIVE, piękna akcja kielczanPolub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (1):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Złoty Bogdan 0
  Jeśli chodzi o "ekspertów piłki ręcznej" to zdecydowanie brakuje mi tu dwóch nazwisk. Gdzie są Panas i Sikora się pytam :)
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×