Bundesliga. Awaryjny ruch Rhein-Neckar Loewen. Nowy bramkarz do końca sezonu

Nikolas Katsigiannis dołączył do Rhein-Neckar Loewen. Transfer 38-latka wiąże się z poważną kontuzją Mikkela Appelgrena.

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Nikolas Katsigiannis Getty Images / Mathias Renner/City-Press / Na zdjęciu: Nikolas Katsigiannis
38-latek podpisał kontrakt z Lwami do końca sezonu 2020/21. Weteran zastąpi Mikaela Appelgrena, który uszkodził ścięgno w barku i musiał przejść zabieg. Reprezentant Szwecji prawdopodobnie nie wróci do gry przed kolejnym sezonem. Pierwszym golkiperem Rhein-Neckar Loewen będzie w tej sytuacji jego rodak Andreas Palicka.

Nikolas Katsigiannis to jeden z najbardziej ogranych bramkarzy w Bundeslidze. Grał m.in. w Nordhorn i Hannowerze, przez rok występował w THW Kiel. Przez ostatnie cztery lata reprezentował Erlangen.

Lwy, które zawiodły w poprzednim sezonie Bundesligi (5. miejsce), dokonały przed sezonem małej rewolucji kadrowej. Do zespołu dołączył czołowy prawy rozgrywający ligi Albin Lagergren z Magdeburga, Lukas Nilsson z THW Kiel, Mait Patrail z Hannoweru, a ostatnio dobrze znany w Mannheim hiszpański obrotowy Rafael Baena.

TBV Lemgo zabezpieczyło z kolei obsadę prawego rozegrania do 2024 roku. Kontrakt przedłużył reprezentant Szwecji Andreas Cederholm.

ZOBACZ:
Plaga koronawirusa w zespole Wyszomirskiego
Zagłębie Lubin wyszarpało trzy punkty

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: świetny ruch Brighton. Zobacz, co z piłką potrafi zrobić Jakub Moder
Czy Rhein-Neckar Loewen zostanie mistrzem Niemiec?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×