Piłka ręczna. MŚ 2021. Zobacz pozycję Polaków w tabeli. Wszystko jasne

Polscy szczypiorniści bez kolejnych punktów w MŚ 2021. Węgrzy wybili z głowy marzenia o awansie do ćwierćfinału turnieju w Egipcie.

MG
reprezentacja Polski PAP/EPA / Khaled Elfiqi / Na zdjęciu: reprezentacja Polski
Przed meczem wszystko było jasne. Tylko zwycięstwo z Węgrami dawało realne szanse na awans do ćwierćfinału. Teoretycznie Polacy mogli zostać w grze dzięki remisowi, ale trzeba byłoby liczyć na furę szczęścia w ostatniej kolejce.

Biało-Czerwoni wyraźnie przegrywali od końcówki pierwszej połowy, po przerwie zmniejszyli różnicę do czterech goli. Madziarzy nie pozwolili zrobić sobie krzywdy, wygrali 30:26 i są pewni awansu. Razem z nimi w najlepszej ósemce zagrają Hiszpanie.

Polacy zakończą II rundę meczem z Niemcami (25 stycznia, godz. 20.30).