Musiał to trafić! Tak Michał Daszek dał wygraną reprezentacji Polski [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / EHF / Na zdjęciu: gol Michała Daszka
Twitter / EHF / Na zdjęciu: gol Michała Daszka
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski wygrała w meczu eliminacji ME 2022 ze Słowenią, a triumf dał rzut Michała Daszka w ostatniej sekundzie meczu. Zobaczcie, jak nasz szczypiornista zdobył bramkę na wagę triumfu.

Nasza kadra nie była faworytem meczu ze Słowenią, ale sprawiła miłą niespodziankę. Reprezentacja Polski wygrała 27:26, a sukces dał rzut Michała Daszka w ostatniej sekundzie meczu. Po prostu musiał to trafić. Po szybkiej akcji Daszek dostał piłkę i mimo starań rywali, zdołał oddać rzut.

Piłka wpadła do bramki i w tym samym czasie zawyła syrena kończąca mecz. Polacy utonęli w objęciach, świętowali wygraną. Słoweńcy z niedowierzaniem patrzyli na to, co wydarzyło się w ostatnich sekundach meczu.

Dodajmy, że na 9 sekund przed końcem na tablicy wyników był remis. Nie można było czekać, dlatego po wznowieniu Morawskiego piłkę dostał specjalista od takich sytuacji Michał Daszek i zdecydował się na rzut rozpaczy.

Daszek został bohaterem. Był jak Artur Siódmiak, który w 2009 roku w meczu z Norwegią dał Polakom wygraną rzutem w ostatniej sekundzie do pustej bramki rywali.

Czytaj także: Monika Marzec: Nie lubię takich meczów Weronika Gawlik szczerze o motywacji na mecz z Ruchem

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: to nie fotomontaż! Niesamowity popis gwiazdy NBA

Źródło artykułu:

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"

Komentarze (6)
lk51
30.04.2021
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
Daszka powinno się nieźle opie.....ć a nie robić z niego bohatera. Prowadzimy w meczu trener bierze czas aby te 20 sekund dograć do końca a tu Daszek po kilku sekundach oddaje nieprzygotowany r Czytaj całość
avatar
ZWA86
29.04.2021
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
no i z czego tu się cieszyć?? że ze Słowenią wygraliśmy 2 sec przed końcem ? gdyby to była Szwecja, Dania czy Niemcy to jeszcze rozumiem a tak trzeba coś zrobić żeby z takimi państwami wygrywać Czytaj całość
avatar
ACEG
29.04.2021
Zgłoś do moderacji
0
2
Odpowiedz
W tytule słowo ,,video" - gdzie jest to wideo??? Opanujcie się!  
avatar
Pan wszystkich Panów
29.04.2021
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
który w 2009 roku w meczu z Norwegią... ale ten czas zapier......