ME 2016. Dla nich warto oglądać mistrzostwa Europy! Poznaj największe gwiazdy

Już w tę niedzielę wystartują mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet. Portal WP SportoweFakty prezentuje największe gwiazdy, dla których warto obejrzeć ME 2016 w Szwecji.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
(Zdjęcie: Sportissimo/S.Pillaud)

Allison Pineau (Francja)

Geniusz piłki ręcznej. O tę rozgrywającą biją się najlepsze kluby na świecie i trudno się temu dziwić. To zawodniczka kompletna o bardzo dobrym przeglądzie boiska. Rozgrywająca Trójkolorowych znakomicie dowodzi grą swojej drużyny i na bieżąco analizuje to, co dzieje się na parkiecie. To nie są oczywiście jedyne zalety Allison Pineau. Ta skoczna i świetnie wyszkolona technicznie Francuzka dysponuje szerokim repertuarem rzutów i rozbija zwodem nawet najlepszą defensywę. Reprezentacja Polski będzie musiała na nią uważać i dopilnować, żeby rzuciła jak najmniej efektownych bramek.

Będziesz oglądać mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (2)
 • yes Zgłoś komentarz
  "Poznaj największe gwiazdy" - to są zawody drużynowe, grają zawodniczki a nie gwiazdy większe, średnie lub małe. Nasze "gwiazdy" grają z Francją i jest aktualnie wynik 27:16. Ani źle,
  Czytaj całość
  ani dobrze - stać je w tej chwili na to i na tyle.
  • Grieg Zgłoś komentarz
   "Nora Mork razem ze Stine Bredal Oftedal oraz Heidi Loke stanowią o mocy skandynawskiej ekipy." Loke nie wystąpi na ME z tego samego powodu co np. Kulwińska.