Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Reprezentacja Polski przegrała z Hiszpanią 22:25.
Skomentuj 0
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy w sobotę do śledzenia relacji z meczu Polska - Niemcy.
Skomentuj 0
59 min. - 22:25 - Karol Bielecki nieskutecznie. Koniec meczu.
Skomentuj 0
59 min. - 22:25 - Cristian Ugalde trafia ze skrzydła. Czas dla Polaków.
Skomentuj 0
59 min. - 22:24 - Jorge Maqueda fauluje w ataku. Adam Wiśniewski pomylił się w dobrej sytuacji ze skrzydła.
Skomentuj 0
58 min. - 22:24 - Strata Polaków. Jorge Maqueda obok bramki. Michał Jurecki po raz kolejny znakomicie, jest jeszcze szansa na odrobienie strat.
Skomentuj 0
  • 56 min. - 21:24 - Kamil Syprzak trafia z koła, to nie była łatwa pozycja. Niestety Polacy nie potrafią skutecznie zagrać w obronie.
    Skomentuj 0
    55 min. - 20:23 - Rafał Gliński popisał się skuteczną indywidualną akcją. Cristian Ugalde popisał się technicznym rzutem ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    54 min. - 19:22 - Kamil Syprzak wykluczony na dwie minuty, niepotrzebny faul. Julen Aguinagalde zdobywa ważną bramkę. Czas dla reprezentacji Polski.
    Skomentuj 0
    53 min. - 19:21 Juan Andreu wykluczony na dwie minuty. Ze skrzydła trafia Adam Wiśniewski.
    Skomentuj 0
    51 min. - 18:21 - Rzut karny dla rywali. Albert Rocas nieskutecznie, broni Marcin Wichary!
    Skomentuj 0
    51 min. - 18:21 - Polacy dobrze w obronie. Kamil Syprzak rzuca w poprzeczkę, szkoda tej akcji.
    Skomentuj 0
    50 min. - 18:21 - Marcin Wichary broni rzut rywali. Michał Jurecki popisał się kolejną znakomitą akcją.
    Skomentuj 0
    48 min. - 17:21 - Rzut karny dla Hiszpanii. Albert Rocas rzuca celnie. W odpowiedzi karny dla Polski. Robert Orzechowski rzuca w poprzeczkę. Fatalnie biało-czerwoni wykonują karne.
    Skomentuj 0
    47 min. - 17:20 - Victor Rivera rzucał z koła i piłka dla Polaków. Michał Jurecki zdobywa kolejną bramkę.
    Skomentuj 0
    46 min. - 16:20 Juan Andreu po raz kolejny skutecznie z koła. Polacy nie radzą sobie z kołowymi. Michał Jurecki trafia z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    44 min. - 15:19 - Rzut karny dla Hiszpanii. Iker Romero rzuca w poprzeczkę. Bartosz Jurecki trafia z koła.
    Skomentuj 0
    43 min. - 14:19 - Piotr Chrapkowski przestrzelił z dobrej pozycji, słabo prezentują się Polacy. Hiszpanie gubią piłkę. Piotr Chrapkowski po raz kolejny rzuca słabo.
    Skomentuj 0
    41 min. - 14:19 - Robert Orzechowski wyprowadzony na czystą pozycję i w końcu mamy bramkę dla Polski. Hiszpanie tracą piłkę, jednak Polacy stracili piłkę w kontrataku. Alex Dujszebajew po raz kolejny skutecznie.
    Skomentuj 0
    39 min. - 13:18 - Piotr Chrapkowski i Michał Szyba rzucali z drugiej linii, jednak nieskutecznie. W ataku Hiszpania, ponownie skutecznie Alex Dujszebajew.
    Skomentuj 0
    38 min. - 13:17 - Mariusz Jurkiewicz popełnił błąd kroków. Alex Dujszebajew podwyższa prowadzenie Hiszpanów.
    Skomentuj 0
    36 min. - 13:16 - Mariusz Jurkiewicz tym razem nieskutecznie. Szkoda, biało-czerwoni grali w przewadze. Hiszpanie jednak także się mylą.
    Skomentuj 0
    35 min. - 13:16 - Przemysław Krajewski rzuca w środek bramki. Hiszpanie faulują w ataku.
    Skomentuj 0
    34 min. - 13:16 - Mariusz Jurkiewicz znakomicie rzuca z drugiej linii. Piotr Wyszomirski skutecznie w bramce. Rzut karny dla Polski i wykluczenie dla Julena Aguinagalde.
    Skomentuj 0
    32 min. - 12:16 - Polacy rozpoczęli, jednak tracą piłkę. Hiszpanie także nieskutecznie. Przemysław Krajewski dobrze wykańcza kontratak. W odpowiedzi trafia Antonio Garcia.
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    W pierwszej połowie biało-czerwoni zaprezentowali się poniżej oczekiwań. Słabo zagrali w obronie, nie radzili sobie z hiszpańskimi kołowymi. W ataku także nie zaprezentowali zbyt ciekawych akcji, czyżby trener Michael Biegler nie chciał odkrywać wszytskich kart?
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie Polska przegrywa z Hiszpanią 11:15.
    Skomentuj 0
    29 min. - 11:15 - Robert Orzechowski rzuca niecelnie. Valero Rivera trafia z koła.
    Skomentuj 0
    29 min. - 11:14 - Kolejna akcja Hiszpanów z kołem, prosta i skuteczna gra rywali. Piotr Masłowski fauluje w ataku. Alex Dujszebajew zdobywa bramkę po kontrataku.
    Skomentuj 0
    28 min. - 11:12 - Hiszpanie także dziś dużo grają z kołem, także skutecznie. Z drugiej linii trafia Robert Orzechowski, tego dziś brakuje polskiej drużynie.
    Skomentuj 1
    27 min. - 10:11 - Hiszpanie nieskutecznie, Polacy przed szansą zmniejszenia strat. Kolejne rewelacyjne podanie Karola Bieleckiego. Z koła trafia Kamil Syprzak.
    Skomentuj 0
    26 min. - 9:11 - Rzut karny dla Hiszpanów. Iker Romero bezbłędnie. W odpowiedzi z koła trafia Kamil Syprzak.
    Skomentuj 0
    24 min. - 8:10 - Victor Rivera podwyższa prowadzenie Hiszpanów. Adam Wiśniewski nieskutecznie z drugiej linii, Polacy nadal grają w osłabieniu, to była zbyt pochopna decyzja. Czas dla reprezentacji Hiszpanii.
    Skomentuj 0
    23 min. - 8:9 - Kolejna skuteczna akcja z kołem Hiszpanów. Robert Orzechowski wykluczony na dwie minuty. Znakomita akcja Polaków i mamy rzut karny. Michał Daszek rzuca niecelnie. Za wysokie progi dla młodego skrzydłowego.
    Skomentuj 0
    22 min. - 8:8 - Piotr Masłowski rzuca ze środka, jednak zbyt czytelnie. Hiszpania w ataku pozycyjnym, zbyt szybko chcieli kończyć akcję. Ze skrzydła po raz kolejny trafia Adam Wiśniewski.
    Skomentuj 1
    • onereds Zgłoś komentarz
      Dachu ogarnij się , to nie jest KPR Legionowo ( z całym szacunkiem) tylko Hiszpanie i Sierra a Ty odstawiasz maniane..
      20 min. - 7:8 - Ze skrzydła trafia Adam Wiśniewski.  Polacy odrobili straty, jednak Hiszpanie ponownie na prowadzeniu. Trafia Julen Aguinagalde.
      Skomentuj 0
      19 min. - 6:7 - Kolejna fatalna akcja Polaków i niecelne dogranie do koła. Biało-czerwoni nie mogą każdej akcji kończyć dograniem do koła. Na szczęście w bramce dobrze spisuje się Sławomir Szmal. Z drugiej linii trafia Adam Wiśniewski.
      Skomentuj 0
      17 min. - 5:7 - Hiszpanie bronią wysoko. Michał Jurecki rzuca nieskutecznie. Hiszpanie także się mylą. Kontratak Polaków, ale Michał Daszek marnuje doskonałą sytuację.
      Skomentuj 1
      14 min. - 5:7 - Kolejna zła akcja Polaków i niepotrzebna strata, biało-czerwoni nie mają teraz pomysłu na grę. Antonio Garcia zdobywa kolejną bramkę.
      Skomentuj 0
      14 min. - 5:6 - Antonio Garcia zdobywa bramkę dla Hiszpanii. Polacy gubią piłę, jednak niedokładny kontratak rywali. Michael Biegler poprosił o czas.
      Skomentuj 0
      13 min. - 5:5 - Albert Rocas doprowadza do remisu. Jorge Maqueda ukarany wykluczeniem, Polacy będą grać w przewadze. Niestety biało-czerwoni wyrzucają piłkę w aut.
      Skomentuj 0
      11 min. - 5:4 - Powtórka akcji Polaków. Karol Bielecki znakomicie podał do Mariusza Jurkiewicza, który wbiegł na koło i pewnie zdobył bramkę. Hiszpanie nieskutecznie i biało-czerwonych na prowadzenie wyprowadza Bartosz Jurecki.
      Skomentuj 0
      9 min. - 3:4 - Albert Rocas pomylił się w znakomitej sytuacji. W odpowiedzi znakomita akcja Polaków. Karol Bielecki podał do Bartosza Jureckiego, a ten dziś się nie myli. Dla Hiszpanii bramkę zdobył Jorge Maqueda.
      Skomentuj 0
      7 min. - 2:3 - Rzut karny dla Polski. Bartosz Jurecki pokonał bramkarza rywali. Szybko odpowiada Jorge Maqueda.
      Skomentuj 0
      5 min. - 1:2 - Kolejna skuteczna akcja Hiszpanów. Karol Bielecki rzuca mało precyzyjnie, w odpowiedzi Jorge Maqueda trafia w poprzeczkę. Biało-czerwoni ponownie w ataku.
      Skomentuj 0
      3 min. - 1:1 - Pierwszą bramkę dla Polski zdobywa Michał Szyba. Hiszpanie niedokładnie dogrywali do koła. Biało-czerwoni w ataku pozycyjnym. Polacy jednak także zaliczyli stratę.
      Skomentuj 0
      1 min. - 0:1 - Spotkanie rozpoczęli Hiszpanie. Antonio Garcia otwiera wynik meczu.
      Skomentuj 0
      Początek spotkania.
      Skomentuj 0
      W wypełnionej po brzegi Ergo Arenie rozbrzmiał hymn Polski śpiewany przez kibiców i zawodników acapella.
      Skomentuj 0
      Na parkiecie pojawiły się już oba zespoły, czas na hymny.
      Skomentuj 0
      Dziś reprezentacja Polski będzie musiała sobie radzić bez dwóch kluczowych graczy Bartłomieja Jaszki i Krzysztofa Lijewskiego. Zawodników tych zabrakło także podczas ostatniego towarzyskiego turnieju w Lublinie.
      Skomentuj 0
      Podopieczni Michaela Bieglera będą mieli okazję zapoznać się z Ergo Areną, w której w sobotę rozegrany zostanie mecz z Niemcami. Pojedynek z mistrzami świata będzie okazją do przetestowania różnych wariantów taktycznych, jednak czy selekcjoner będzie chciał już dziś odkryć wszystkie karty?
      Skomentuj 0
      Dla biało-czerwonych środowe spotkanie będzie ostatnim sprawdzianem przed dwumeczem z Niemcami, którego stawką będzie awans do MŚ 2015.
      Skomentuj 1
      Witamy sympatyków szczypiorniaka. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z towarzyskiego meczu Polska - Hiszpania.