Turniej w Pleszewie: Polska B - Węgry B na żywo!

Polska B 29:31 Węgry B Koniec spotkania. Dziękujemy za uwagę.
Skomentuj 0
Czas dla Polaków. Dwie i pół minuty do końca.
Skomentuj 0
57. min. - 28:31. Kolejna bramka Węgrów bez odpowiedzi biało-czerwonych.
Skomentuj 0
55. min. - 28:30. Polacy w komplecie, ale ze sporymi stratami przed ostatnimi minutami.
Skomentuj 0
53. min. - 28:28. Znów Polacy dobrze w osłabieniu. Gol Wojciecha Jedziniaka!
Skomentuj 0
52. min. - 27:28. Zła akcja dla Polaków. Stracony gol, kara i czerwona kartka dla Marka Daćko w wyniku gradacji.
Skomentuj 0
  • 51. min - 27:27. Antoni Łangowski i Przemysław Krajewski dla Polski. Remis!
    Skomentuj 0
    49. min. - 25:26. Węgrzy w transie. Pierwsze od dłuższego czasu prowadzenie Madziarów.
    Skomentuj 0
    47. min. - 25:24. Długa i spokojna akcja Polaków zakończona trafieniem Przemysława Krajewskiego.
    Skomentuj 0
    46. min. - 24:23. Węgrzy skutecznie w kontrataku. Tym razem o czas prosi trener Marcin Pilch.
    Skomentuj 0
    45. min. - 24:22.Antoni Łangowski przełamuje niemoc zespołu.
    Skomentuj 0
    44. min. - 23:21. Wskazówki znajdują odzwierciedlenie w grze Madziarów. Dwa kolejne gole Węgrów.
    Skomentuj 0
    42. min. - 23:19. Polacy w gazie! Dobrze w obronie spisuje się Patryk Małecki. Kolejne bramki dołożyli Pilitowski oraz Przybylski. Trener gości zmuszony poprosić o czas!
    Skomentuj 0
    40. min. - 21:18. Mało bramek, dużo walki i kar. Ponownie obustronne wykluczenie. To już trzecie dla Patryka Walczaka, który zobaczył czerwoną kartkę. Swoje minuty ma Rafał Przybylski, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.
    Skomentuj 0
    37 min. - 19:17. Nerwy udzielają się już graczom obu ekip. Obustronne wykluczenie. Po polskiej stronie kara dla Patryka Walczaka.
    Skomentuj 0
    36. min. - 19:17. Wojciech Jedziniak wykorzystuje rzut karny. Dwie bramki przewagi biało-czerwonych.
    Skomentuj 0
    34. min. - 18:17. Maciej Pilitowski zdobywa bramkę i odsyła jednego z rywali na dwie minuty kary.
    Skomentuj 0
    33. min. - 17:16.  Michał Szyba otwiera wynik bramkowy gospodarzy w drugiej połowie.
    Skomentuj 0
    31. min. - 16:16. Zmiana w polskiej bramce. Po raz pierwszy na parkiecie Patryk Małecki.
    Skomentuj 0
    Zawodnicy już na parkiecie. Czas na drugą połowę.
    Skomentuj 0
    30 min. - 16:15. Kolejna bramka Antoniego Łangowskiego zapewnia biało-czerwonym prowadzenie po pierwszej części gry! Przerwa
    Skomentuj 0
    30. min. - 15:15. Po kolejnym trafieniu Szyby kolejny remis. Ostatnie 40 sekund gry. O czas poprosił trener Marcin Pilch.
    Skomentuj 0
    29. min. - 14:14. Błyskawiczna kontra Polaków! Bramki Seroki, Szyby i Walczaka!
    Skomentuj 0
    26. min. - 11:13. Sporo szczęścia mają Węgrzy. Najpierw piłka wpadła do bramki Szczeciny mimo jego interwencji przy rzucie karnym, a następnie kołowy zdobył bramkę przewracając się...
    Skomentuj 0
    25. min. - 11:11. Kolejna kara dla biało-czerwonych. Tym razem na ławce kar Rafał Przybylski. Polacy grają dziś bardzo dobrze... w osłabieniu.  Tym razem celnie rzucał Michał Obiała.
    Skomentuj 0
    23. min. -10:10.  Antoni Łangowski ponownie wyprowadza Polaków na prowadzenie, ale tylko na moment.
    Skomentuj 0
    21. min. - Polacy grali już w komplecie, jednak ponownie na dwie minuty wykluczony został Daćko.
    Skomentuj 0
    20 min. - 9:9. Krzysztof Szczecina! Kolejna dobra parada polskiego bramkarza. Polacy grając w czwórkę w polu wywalczyli rzut karny, który wykorzystał Mateusz Seroka.
    Skomentuj 0
    19. min. 8:9- Polacy w tarapatach, bo przez blisko dwie minuty będą grać w podwójnym osłabieniu. Kara dla Marka Daćki i wykorzystany rzut karny rywali.
    Skomentuj 0
    17. min - 8:8. Rafał Biegaj ładnie zszedł do środka i rzutem przy słupku zaskoczył golkipera rywali. W kolejnej akcji w obronie ten sam gracz faulował i otrzymał dwuminutową karę.
    Skomentuj 0
    17 min. - 7:8. Atomowy rzut z 10 metra. Węgrzy ponownie na prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    15 min. - 7:7. Węgrzy przełamują niemoc po dłuższym czasie. Na tablicy świetlnej ponownie remis.
    Skomentuj 0
    14 min. - 7:5. Przemysław Krajewski wykorzystuje kontratak, ale w kolejnym się myli.
    Skomentuj 0
    12 min - 6:5. Pierwsza kara w tym spotkaniu. Polacy w przewadze.
    Skomentuj 0
    12. min. - 6:5. Polacy znów dobrze w kontrataku. Akcję wkrętką wykończył Marek Daćko. Czas dla reprezentacji Węgier.
    Skomentuj 0
    10 min. - 5:5. Polacy doprowadzają do remisu. Bramki zdobyli Przemysław Krajewski oraz Antoni Łangowski.
    Skomentuj 0
    9 min. - 3:5. Piękny rzut z biodra Węgrów i równie skuteczna odpowiedź Antoniego Łangowskiego.
    Skomentuj 0
    8 min. - 2:4. Trwa niemoc Polaków w ataku. Tym razem błąd kroków popełnił Maciej Pilitowski, a rywale wykorzystali to w kontrataku. W kolejnej akcji "Pilot" się już poprawił i po raz pierwszy wpisał na listę strzelców.
    Skomentuj 0
    7 min. - 1:3. Pogubiła się polska obrona, która pozwoliła Węgrom na swobodne wejście środkiem.
    Skomentuj 0
    5 min. - 1:2. Świetnie radzą sobie dziś obaj bramkarze. Krzysztof Szczecina zanotował już trzy udane interwencje, jednak koledzy w ofensywie nie potrafią wykorzystać jego pracy.
    Skomentuj 0
    4 min. - 1:2. Szansę na wyrównanie z rzutu karnego zmarnował Przemysław Krajewski.
    Skomentuj 0
    3 min. - 1:2. Pierwszy gol dla Polaków autorstwa Damiana Krzysztofika, ale szybka odpowiedź rywali/
    Skomentuj 0
    2 min. - 0:1. Jako pierwsi na listę strzelców wpisują się goście. Pechowo mecz zaczyna się dla zawodników obu ekip. Z boiska krwawiąc zszedł Rafał Biegaj, a jeden z graczy rywali otrzymał piłką w twarz po rzucie Łangowskiego.
    Skomentuj 0
    1 min - 0:0. Mecz rozpoczyna się od błędu kroków Michała Szyby oraz dobrej obrony Krzysztofa Szczeciny.
    Skomentuj 0
    Pierwszy gwizdek sędziów!
    Skomentuj 0
    Polacy rozpoczynają w składzie: Szczecina - Biegaj, Łangowski, Krzysztofik, Pilitowski, Szyba, Seroka.
    Skomentuj 0
    Czas na hymny.
    Skomentuj 0
    Czas na prezentację obu zespołów.
    Skomentuj 0
    W pierwszym meczu turnieju przez długi czas Luksemburg stawiał opór reprezentacji Norwegii B. Ostatecznie jednak poległ.