LM: Vive Tauron Kielce - Kadetten Schaffhausen na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Skomentuj 1
59 min. - 33:24 - Szwajcarzy już bez wiary. Kielczanie ponownie w ataku pozycyjnym. Błąd Vive i bramkę z kontrataku zdobywa Manuel Liniger. Mateusz Jachlewski nieskutecznie ze skrzydła.
Skomentuj 0
59 min. - 33:23 - Kielczanie w ataku pozycyjnym. Michał Jurecki znakomicie rzuca z drugiej linii. Grzegorz Tkaczyk zdobywa bramkę z kontrataku. 10 bramek przewagi Vive.
Skomentuj 0
57 min. - 31:23 - Grzegorz Tkaczyk rzuca nad bramką rywali. Aleksandar Stojanović tym razem nieskutecznie. Faul w ataku kielczan. Rywale ponownie się mylą i kontratak kielczan na bramkę zamienia Denis Buntić.
Skomentuj 0
55 min. - 30:23 - Aleksandar Stojanović zaskoczył kielecką defensywę. Michał Jurecki przedarł się przez obronę rywali. Szybko odpowiadają rywale.
Skomentuj 0
54 min. - 29:21 - Kontratak kielczan na bramkę efektownym rzutem zamienił Ivan Cupić. Kielczanie już w komplecie. Manuel Liniger nieskutecznie. Denis Buntić łatwo zdobywa bramkę.
Skomentuj 0
  • 52 min. - 27:21 - David Graubner trafia do bramki Vive. Zeljko Musa wywalczył rzut karny. Uros Zorman na linii siedmiu metrów. Słoweniec rzuca skutecznie.
    Skomentuj 0
    51 min. - 26:20 - Kadetten już w komplecie. Karę otrzymał natomiast Grzegorz Tkaczyk i to Szwajcarzy będą teraz grać z przewagą jednego zawodnika. Michał Jurecki myli się w kontrataku!
    Skomentuj 0
    50 min. - 26:20 - Szwajcarzy szybko gubią piłkę w ataku. Kielczanie w ataku pozycyjnym. Ivan Cupić kończy akcję wrzutką. Podawał Grzegorz Tkaczyk.
    Skomentuj 0
    49 min. - 25:20 - Marin Sego broni rzut rywali. Anton Mansson wykluczony na dwie minuty. Kielczanie z przewagą jednego zawodnika. Denis Buntić przedarł się przez obronę rywali.
    Skomentuj 0
    47 min. - 24:20 - Ivan Cupić myli się w bardzo dobrej sytuacji na skrzydle. Błąd kroków Aleksandara Stojanovicia. Denis Buntić nieskutecznie, to nie był dobry rzut Chorwata.
    Skomentuj 0
    45 min. - 24:20 - Kielczanie tracą piłkę w ataku i ponownie w kontrataku skuteczny Manuel Liniger. Uros Zorman zablokowany i kolejny kontratak Manuel Liniger zakończony bramką. Topnieje przewaga mistrza Polski.
    Skomentuj 0
    44 min. - 24:18 - Szwajcarzy w ataku pozycyjnym. Marin Sego skutecznie w bramce. Karol Bielecki rzuca, jednak zablokowany. Manuel Liniger skutecznie w kontrataku.
    Skomentuj 0
    42 min. - 24:17 - Szwajcarzy po raz kolejny nieskutecznie w ataku. Okres znakomitej gry kielczan. Krzysztof Lijewski wyprowadzony na czystą pozycję przez Urosa Zormana, rośnie przewaga mistrza Polski. Czas dla Kadetten.
    Skomentuj 0
    41 min. - 23:17 - Szwajcarzy już w sześciu w ataku, kielczanie szybko wybili im z głowy eksperymenty. Uros Zorman wywalczył rzut karny. Na linii siedmiu metrów Karol Bielecki i rzuca skutecznie.
    Skomentuj 0
    39 min. - 22:17 - Szwajcarzy w ataku grają siedmioma zawodnikami, w efekcie Ivan Cupić po kontrataku trafia do pustej bramki. W kolejnej akcji do pustej bramki trafia Marin Sego.
    Skomentuj 0
    38 min. - 20:17 - Szwajcarzy w natarciu, Anton Mansson zdobywa bramkę z koła. Kielczanie mają problemy w ataku. Krzysztof Lijewski zdołał jednak przedrzeć się przez obronę rywali.
    Skomentuj 0
    36 min. - 19:16 - Szwajcarzy zdobywają jednak bramkę w osłabieniu. Kielczanie pomimo przewagi jednego zawodnika mają problemy w ataku pozycyjnym. Uros Zorman ponownie popisał się znakomita indywidualną akcją i zdobył bramkę.
    Skomentuj 0
    35 min. - 18:15 - Aleksandar Stojanović przedarł się przez obronę kielczan. Natychmiast odpowiedział Uros Zorman, a dodatkowo wykluczeniem ukarany został Aleksandar Stojanović i kielczanie grają teraz z przewagą zawodnika.
    Skomentuj 0
    34 min. - 17:14 - Szwajcarzy jednak szybko odpowiedzieli dwoma trafieniami. Ze skrzydła trafił w trudnej sytuacji Ivan Cupić.
    Skomentuj 0
    32 min. - 16:12 - Znakomite otwarcie kielczan. Karol Bielecki i Ivan Cupić podwyższają prowadzenie mistrza Polski.
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    Vive Tauron Kielce po pierwszej połowie prowadzi z Kadetten Schaffhausen 14:12.
    Skomentuj 2
    • woj Mirmiła Zgłoś komentarz
      Kola pierwszy strzela po przerwie, Cupic - i już 16:12 :)
        Piotr Chrapkowski: po przerwie na pewno pokażemy dużo lepszą piłkę ręczną; Dobrze jest!
        29 min. - 14:12 - Szwajcarzy przed szansą na doprowadzenie do remisu. Rzut karny dla gości. Manuel Liniger myli się po raz pierwszy z linii siedmiu metrów. Z koła bramkę zdobywa Grzegorz Tkaczyk.
        Skomentuj 0
        29 min. - 13:12 - Karol Bielecki zablokowany, jednak kielczanie nadal w ataku. Ivan Cupić rzuca z trudnej pozycji, jednak górą bramkarz. Czas dla Szwajcarów.
        Skomentuj 0
        28 min. - 13:12 - Anton Mansson trafia z koła, szybko odpowiada Piotr Grabarczyk. Szwajcarzy w ataku pozycyjnym, rzucają jednak nieskutecznie.
        Skomentuj 0
        26 min. - 12:11 - Denis Buntić zdobywa bramkę dla kielczan. W bramce Vive udaną paradą popisał się Sławomir Szmal. Karol Bielecki podaje niedokładnie, rywale bardzo dobrze pilnują tego zawodnika.
        Skomentuj 0
        24 min. - 11:11 - Kielczanie w ataku pozycyjnym, bardzo długa akcja Vive, jednak nieskuteczna.  Rzut karny dla Szwajcarów. Manuel Liniger po raz trzeci na linii siedmiu metrów i ponownie skutecznie.
        Skomentuj 0
        22 min. - 11:10 - Marko Mamić trafia do bramki kielczan. Z koła akcję mistrza Polski wykończył Ivan Cupić. Szwajcarzy nieskutecznie w ataku.
        Skomentuj 0
        21 min. - 10:9 - Szwajcarzy powoli konstruują akcję, jednak tracą piłkę. Ivan Cupić zamienia kontratak na bramkę. Mistrzowie Polski na prowadzeniu.
        Skomentuj 0
        20 min. - 9:9 - Piotr Grabarczyk faulował w ataku. Rares Lucian Jurca rzuca nieskutecznie. Kielczanie w ataku pozycyjnym. Denis Buntić doprowadza do remisu.
        Skomentuj 1
        18 min. - 8:9 - Mateusz Jachlewski nie wykorzystał kontrataku, jednak nie była to łatwa pozycja. David Graubner trafia z drugiej linii.
        Skomentuj 0
        17 min. - 8:8 - Kielczanie wyrzucają piłkę w aut. Okres słabszej gry mistrza Polski. Uros Zorman nie wykorzystał kontrataku. Krzysztof Lijewski przechwycił piłkę i sam wykończył kontratak.
        Skomentuj 0
        15 min. - 7:8 - Karol Bielecki rzuca z odchylenia, jednak nieskutecznie. Manuel Liniger kończy kontratak bramką. Szwajcarzy na prowadzeniu!
        Skomentuj 0
        14 min. - 7:7 - Krzysztof Lijewski rzuca nad bramką rywali. Szwajcarzy wywalczyli kolejny rzut karny. Manuel Liniger ponownie na linii siedmiu metrów i ponownie skutecznie. Mamy remis.
        Skomentuj 0
        12 min. - 7:6 - Nieudana akcja kielczan w ataku. Rzut karny dla Szwajcarów. Manuel Liniger wykorzystuje swoją szansę.
        Skomentuj 0
        11 min. - 7:5 - Karol Bielecki popisał się znakomitym rzutem z drugiej linii. Szwajcarzy nie dają jednak za wygraną. Po małym zamieszaniu na parkiecie na listę strzelców wpisał się Michał Jurecki.
        Skomentuj 1
        9 min. - 5:3 - Zeljko Musa wywalczył drugi rzut karny, tym razem na linii siedmiu metrów trafia Ivan Cupić. Szwajcarzy wyrzucają piłkę w aut. Michał Jurecki pomylił się w sytuacji sam na sam.
        Skomentuj 0
        8 min. - 4:3 - Kapitalna akcja kielczan. Uros Zorman po wbiegu na koło zdobywa kolejną bramkę dla mistrza Polski. Szybko odpowiada Davida Graubnera.
        Skomentuj 0
        7 min. - 3:2 - Kadetten Schaffhausen w ataku pozycyjnym. Sławomir Szmal znakomicie spisuje się od początku spotkania. David Graubner znalazł jednak sposób na "Kasę".
        Skomentuj 0
        6 min. - 3:1 - Zeljko Musa wywalczył rzut karny. Z linii siedmiu metrów nie myli się Karol Bielecki. Kielczanie mieli szansę na wyprowadzenie kontrataku, jednak w ataku faulował Piotr Chrapkowski.
        Skomentuj 0
        4 min. - 2:1 - Ivan Cupić zdobywa bramkę z kontrataku. Szwajcarzy szybko starają się kończyć akcje, jednak nie przynosi to efektów. Faul w ataku Vive Tauron Kielce.
        Skomentuj 0
        2 min. - 1:1 - Pierwsza akcja Vive Tauron Kielce nieskuteczna. Dimitrij Küttel otwiera wynik spotkania. W odpowiedzi z prawego rozegrania trafia Karol Bielecki.
        Skomentuj 0
        Vive Tauron Kielce spotkanie rozpoczęło w składzie: Szmal - Cupić, Lijewski, Zorman, Bielecki, Chrapkwoski, Musa.
        Skomentuj 0
        Początek spotkania.
        Skomentuj 0
        Już niebawem zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego.
        Skomentuj 1
        Kontuzje jednak nie omijają jednak także Kadetten Schaffhausen. Szwajcarski zespół bez pięciu zawodników wystąpi w niedzielnym meczu Ligi Mistrzów z Vive Tauronem Kielce. Najpoważniejszym osłabieniem jest brak Petera Kukucki.
        Skomentuj 0
        Problemem Vive Tauron Kielce w ostatnim czasie są kontuzje, dziś na boisku nie zobaczymy trójki zawodników. Do grona pauzujących graczy dołączył Manuel Strlek. W tej sytuacji kielczanie wystąpią tylko z dwoma nominalnymi skrzydłowymi.
        Skomentuj 0
        Dziś mistrzowie Polski staną przed szansą na siódme z rzędu zwycięstwo w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Kadetten Schaffhausen to rywal z nie najwyższej półki, dlatego kielczanie są zdecydowanym faworytem.
        Skomentuj 0
        Witamy serdecznie sympatyków szczypiorniaka, zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Vive Tauron Kielce - Kadetten Schaffhausen.