LM: Orlen Wisła Płock - FC Barcelona na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Paweł Nowakowski
60 min. 34:31 Sensacja staje się faktem - Orlen Wisła Płock ogrywa FC Barcelonę!!!
Skomentuj 13
Zobacz więcej komentarzy (10)
Sensacja stała się faktem! Orlen Wisła Płock pokonała FC Barcelonę - to pierwsza porażka Dumy Katalonii w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Życzymy miłej lektury i dziękujemy za uwagę!
Skomentuj 0
Najskuteczniejsi strzelcy spotkania Najskuteczniejsi strzelcy spotkania
Skomentuj 2
59 min. 34:31 Mariusz Jurkiewicz posłał piłkę do Valentina Ghionei, a rumuński skrzydłowy pewnym rzutem pokonał Gonzalo Pereza de Vargasa, pieczętując triumf Nafciarzy!!!
Skomentuj 2
59 min. 33:31 Valentin Ghionea w pełni się rehabilituje, łapiąc na faul w ataku Cedrica Sorhaindo. O czas prosi Manolo Cadenas, to może być bramka na wagę zwycięstwa z wielką FC Barceloną!
Skomentuj 0
58 min. 33:31 FC Barcelona mozolnie odrabia straty. Cedric Sorhaindo z koła zmniejsza prowadzenie Wisły do dwóch trafień. W ataku nieskutecznie Valentin Ghionea - będzie nerwowa końcówka.
Skomentuj 2
  • 57 min. 33:30 Po raz kolejny podaniem obsłużony Cedric Sorhaindo. Rzut karny dla Barcelony na bramkę zamienia Siarhei Rutenka. Wcześniej dwuminutowa karą ukarany jeden z Nafciarzy. Barcelona w obronie 4:2
    Skomentuj 0
    56 min. 33:29 Gonzalo Perez de Vargas broni rzut Mariusza Jurkiewicza, ale "Kaczka" rehabilituje się i łapie na faul ofensywny Nikolę Karabaticia. Po chwili z koła trafia Tiago Rocha i Wisła odskakuje na 4 bramki.
    Skomentuj 0
    56 min. 32:29 Valentin Ghionea, a następnie Kiril Lazarov i wciąż trzy bramki przewagi Wisły. Niecałe pięć minut do końca.
    Skomentuj 0
    55 min. 31:28 Nemanja Zelenović pomylił się w ataku pozycyjnym, lecz całe szczęście Gonzalo Perez de Vargas zbyt mocno wyrzucił piłkę do biegnącego do kontry Victora Tomasa.
    Skomentuj 1
    54 min. 31:28 Podaniem obsłużony Tiago Rocha, a portugalski obrotowy nie zwykł marnować dogodnych okazji. Niestety Nafciarze przysnęli w obronie i rzut karny dla FC Barcelony po faulu na Cedricu Sorhaindo. Tym razem Siarhei Rutenka się nie pomylił.
    Skomentuj 1
    53 min. 30:27 Topnieje przewaga Wisły po kolejnym nieudanym ataku. Tym razem bramkę rzucił Raul Entrerrios.
    Skomentuj 1
    52 min. 30:26 Sytuację sam na sam z Gonzalo Perezem de Vargasem przegrał Kamil Syprzak. W odpowiedzi trafia FC Barcelona.
    Skomentuj 0
    51 min. 30:25 Do piłki podszedł Siarhei Rutenka, ale dwukrotnie się pomylił!!! Pierw jego rzut trafił po koźle w poprzeczkę, a dobitkę rzutu Białorusina obronił Rodrigo Corrales.
    Skomentuj 0
    51 min. 30:25 Przez najbliższe 2 minuty Orlen Wisła Płock w osłabieniu. Na ławkę kar Mariusz Jurkiewicz, nieprzepisowo zatrzymujący Cedrica Sorhaindo. W dodatku rzut karny dla Barcelony.
    Skomentuj 0
    50 min. 30:25 Szaleństwo w Orlen Arenie! Ivan Nikcević podwyższa z kontrataku na 30:25, a po chwili Rodrigo Corrales broni rzut Kirila Lazarova. FC Barcelona w odwrocie.
    Skomentuj 0
    49 min. 29:25 Co się dzieje w Orlen Arenie! Rodrigo Corrales zatrzymuje rzut z prawego rozegrania Nikoli Karabaticia i Orlen Wisła Płock przed szansą na wypracowanie pięciobramkowej przewagi! O czas prosi Manolo Cadenas.
    Skomentuj 3
    48 min. 29:25 Alexander Tioumentsev traci piłkę, ale na posterunku Rodrigo Corrales! Przy ponowieniu ataku na zaskakujący rzut z lewego rozegrania zdecydował się Nemanja Zelenović. Skuteczna próba Serba i wciąż 4 bramki zaliczki Wisły!
    Skomentuj 0
    46 min. 28:25 Cóż za rzut Kirila Lazarova. Rodrigo Corrales tylko odprowadził piłkę wzrokiem po zaskakującym i atomowym rzucie Macedończyka.
    Skomentuj 1
    • endriu122 Zgłoś komentarz
      a gdzie jest prezesunio-miernota co szukał miejsca i funkcji na przyszły sezon dla Mariusza
      46 min. 28:24 Tak jest! Świetna obrona Wisły sprawia Barcelonie ogrom problemu. Błyskawicznie uruchomiona kontra przez Rodrigo Corralesa, która na bramkę zamienia Ivan Nikcević. Xavier Pascual prosi o przerwę.
      Skomentuj 1
        Gzie są ci wszyscy najwierniejsi kibice Wisły którzy wysyłali Jurkiewicza do sprzątania szatni?
        45 min. 27:24 Wielki mecz rozgrywa Mariusz Jurkiewicz - "Kaczka" ciągnie grę Nafciarzy w drugiej odsłonie i raz za razem nęka defensywę Barcelony.
        Skomentuj 0
        44 min. 26:24 Gra toczy się teraz bramka za bramkę. Nie mamy nic przeciwko temu, aby tak było do końcowej syreny.
        Skomentuj 0
        43 min. 25:23 Kolejny świetny rzut Mariusza Jurkiewicza, który zaskoczył zmienionego w bramce Gonzalo Pereza de Vargasa. Szybko jednak odpowiadają goście, a konkretnie Gudjon Valur Sigurdsson.
        Skomentuj 0
        42 min. 24:22 Dwa błędy w ataku bezlitośnie wykorzystane przez gości. Nikola Karabatić z prawego rozegrania rzuca 22 bramkę dla Barcelony. Dwie bramki przewagi Wisły.
        Skomentuj 0
        41 min. 24:20 Majstersztyk w wykonaniu Mariusza Jurkiewicza! Mimo asysty dwóch rosłych obrońców "Kaczka" sprytnym rzutem po długim rogu zaskoczył Danijela Saricia, który tylko odprowadził piłkę wzrokiem.
        Skomentuj 0
        41 min. 23:20 Z drugiej linii bombę posyła Angel Montoro - Danijel Sarić bez szans na udaną interwencję. Chwilę później ripostuje Siarhei Rutenka. Najważniejsze, że Wisła utrzymuje prowadzenie.
        Skomentuj 0
        40 min. 22:18 Tak jest! Tiago Rocha z koła i już cztery bramki przewagi Orlen Wisły Płock!. Była szansa nawet na pięć, ale Wiślacy pomylili się w ataku. Zbyt mocno wyrzucona kontra.
        Skomentuj 0
        39 min. 21:18 Marcin Wichary będzie się śnił po nocach graczom FC Barcelony. "Wichura" zatrzymał po raz kolejny w dzisiejszym meczu Siarheia Rutenkę. Nafciarze przed szansą na 4 bramki zaliczki!
        Skomentuj 1
        38 min. 21:18 Ależ piękna akcja Nafciarzy. Kilka szybkich podań i ładnie rozmontowana defensywa Barcelony. Z 6 metrów Kamil Syprzak, którego podaniem obsłużył Mariusz Jurkiewicz. Trzy bramki zaliczki Wisły!
        Skomentuj 0
        37 min. 20:18 Solowa akcja Alexandra Tioumentseva owocuje rzutem karnym dla Wisły. Radość tym większa, bo Hiszpan odesłał przy tym na ławkę kar Nikolę Karabaticia. Z rzutu karnego skutecznie Tiago Rocha
        Skomentuj 1
        36 min. 19:17 Faul ofensywny popełnia Eduardo Gurbindo! Pomylili się też Wiślacy, ale kontrze rywali zapobiegł Marcin Wichary. Piękna akcja Mariusza Jurkiewicza i Nafciarze odskakują na dwie bramki!
        Skomentuj 0
        35 min. 18:17 Kapitalnie w bramce Rodrigo Corrales! Hiszpan dwukrotnie zatrzymał na linii 7 metrów Kirila Lazarova, a w osłabieniu trafia Alexander Tioumentsev!
        Skomentuj 0
        34 min. 17:17 Orlen Wisła Płock ma problemy ze sforsowaniem obrony Blaugrany - kolejna nieskuteczna próba. Jakby tego było mało na ławkę kar odesłany Ivan Nikcević (faulował Sorhaindo) i rzut karny dla FC Barcelony.
        Skomentuj 1
        33 min. 17:17 Kolejna nieskuteczna akcja ofensywna płocczan. Na szczęście błąd popełnia Siarhei Rutenka.
        Skomentuj 0
        32 min. 17:17 Z przewagi Nafciarzy nie zostało już nic. Obrona w kole przy rzucie Daniel Sarmiento. Do piłki podszedł nieomylny tego dnia w rzutach karnych Kiril Lazarov i na tablicy wyników mamy remis.
        Skomentuj 0
        31 min.  17:16 Już tylko jedna bramka przewagi Wisły. Przy rzucie z koła faulowany był bowiem Cedric Sorhaindo, na linię 7 metrów podszedł Kiril Lazarov i pewnie pokonał Marcina Wicharego.
        Skomentuj 0
        Zaczynamy drugą połowę spotkania. W ataku pozycyjnym FC Barcelona
        Skomentuj 0
        Przed nami rozstrzygające trzydzieści minut - oby tak dobre w wykonaniu Orlen Wisły Płock jak w pierwszej partii.
        Skomentuj 0
        Najskuteczniejszymi zawodnikami obu drużyn są Nemanja Zelenović (6 bramek) oraz Gudjon Valur Sigurdsson (5 trafień). Za niespełna dziesięć minut wracamy do Orlen Areny!
        Skomentuj 0
        30 min. 17:15 Z linii 7 metrów pewnie Kiril Lazarov i do przerwy Orlen Wisła Płock ma dwie bramki przewagi nad trzecią ekipą Ligi Mistrzów poprzedniego sezonu.
        Skomentuj 4
          wielki dzień polskich bramkarzy,brawo Wichura!
          • Kamil Tumulec Zgłoś komentarz
            brawo brawo brawo pod koniec tylko trochę szczęscia miała barcelona ale poza tym świetny mecz, widać że zawodnicy są bardzo mocno zmotywowani, oby a drugą wyszli podobnie zmotywowani
              tak powinna być karana pycha,buta,zarozumialstwo,brawo Wisła
              Zobacz więcej komentarzy (1)
              29 min. 17:14 Bardzo dobra akcja w obronie Kamila Syprzaka, który złapał Siarheia Rutenkę na faul ofensywny. Niestety myli się także Mariusz Jurkiewicz, a Rutenka po wbiegnięciu na koło wywalczył rzut karny, który zakończy pierwszą część gry.
              Skomentuj 0
              29 min. 17:14 Szybka, składna akcja Wiślaków i na czystą pozycję wyprowadzony Kamil Syprzak. Z 6 metrów "Sypa" pewnie pokonuje Danijela Saricia.
              Skomentuj 0
              28 min. 16:14 120 sekund przed końcem pierwszej partii Siarhei Rutenka zmniejsza straty do dwóch bramek.
              Skomentuj 0
              28 min. 15:13 Gudjon Valur Sigurdsson niczym Killer. Piąta próba i piąta bramka Islandczyka, z czego trzecia z kontrataku.
              Skomentuj 0
              27 min. 15:12 Rozwiązał się worek z bramkami na dobre. Popis swoich nieprzeciętnych umiejętności dał Nemanja Zelenović. Skuteczna akcja Wiślaków w obronie, ale pomylił się z koła Kamil Syprzak. Gudjon Valur Sigurdsson pognał do kontry i pewnie rzucił bramkę.
              Skomentuj 0
              25 min. 14:10 Błąd Nafciarzy w ataku zrodził kontratak, który na bramkę zamienia Siarhei Rutenka. Orlen Wisła Płock nie pozostaje dłużna i utrzymuje prowadzenie.
              Skomentuj 0
              24 min. 13:9 Niemoc obu ekip przełamuje zaskakującym rzutem Kamil Syprzak. Goście odpowiadają jednak błyskawicznie za sprawą kapitana Blaugrany, Victora Tomasa.
              Skomentuj 0
              24 min. 12:8 Ze skrzydła pomylił się Adam Wiśniewski. Marcin Wichary w transie niczym w meczu z Danią na ME w Serbii!!! "Wichura" tym razem paruje rzut Siarheia Rutenki.
              Skomentuj 0
              22 min. 12:8 Słabszy okres Wisły, tym razem niecelna próba Angela Montoro, ale Nafciarze mają dziś FENOMENALNEGO Marcina Wicharego. "Wichura" zatrzymał Nikolę Karabaticia.
              Skomentuj 0
              22 min. 12:8 Kolejny raz w ataku nie popisuje się Dan-Emil Racotea. FC Barcelona przeprowadza kontratak, który na bramkę zamienia Gudjon Valur Sigurdsson. O czas prosi Manolo Cadenas.
              Skomentuj 0
              21 min. 12:7 Rzut z biodra Dana-Emili Racotey mija bramkę Danijela Saricia. Na posterunku jednak Marcin Wichary!
              Skomentuj 1
              20 min. 12:7 Dan-Emil Racotea złapany na blok przez Virana Morrosa. Mylą się jednak także goście, a konkretnie Siarhei Rutenka.
              Skomentuj 0
              18 min. 12:7 Niepotrzebnie pospieszył się z rzutem Angel Montoro - jego próba chybiła celu. Nafciarze kapitalnie grają dziś w defensywie. Sędziowie z Islandii odgwizdali Barcelonie grę pasywną.
              Skomentuj 0
              17 min. 12:7 Trwa fenomenalny okres gry Wiślaków. Tym razem nie do obrony z drugiej linii huknął Dan-Emil Racotea!
              Skomentuj 0
              16 min. 11:7 FC Barcelona skorzystała na błędach Wisły i zmniejszyła straty do czterech bramek.
              Skomentuj 2
              15 min. 11:5 Orlen Wisła Płock na fali! Dwukrotnie pomyliła się Blaugrana w ofensywie, a Alexander Tioumentsev i Nemanja Zelenović sprawiają, że Wisła odskakuje na sześć bramek!
              Skomentuj 0
              14 min. 9:5 Orlen Arena w Płocku eksploduje z radości! Nemanja Zelenović podwyższa z drugiej linii na 9:5 i Xavier Pascual prosi o czas dla swojej drużyny.
              Skomentuj 0
              13 min. 8:5 Co dzisiaj wyczynia w bramce Marcin Wichary - to już piąta udana obrona "Wichury", który dwukrotnie zatrzymał Kirila Lazarova!
              Skomentuj 0
              12 min. 8:5 Danijel Sarić kolejny raz broni rzut Mariusza Jurkiewicza. Na szczęście przy piłce wciąż byli gospodarze, a w drugiej próbie Nemanja Zelenović posłał bombę z drugiej linii!
              Skomentuj 0
              11 min. 7:5 Nieskuteczna próba z drugiej linii Nemanji Zelenovicia. Faul w ataku popełnia jednak Raul Entrerrios i Wisła przed szansą na trzy bramki przewagi.
              Skomentuj 0
              10 min. 6:4 Świetna obrona Marcina Wicharego, ale Nafciarze mylą się w ataku. W dodatku na ławkę kar odesłany Adam Wiśniewski.
              Skomentuj 0
              9 min. 6:4 Po raz kolejny łatwo płocką obronę oszukał Macedończyk Kiril Lazarov. Świetnie ripostuję jednak Wiślacy, a ładny rzut bieżny oddał Nemanja Zelenović. Danijel Sarić bez szans na obronę tego rzutu.
              Skomentuj 0
              8 min. 5:3 Rzut bieżny Mariusza Jurkiewicza z 9 metrów paruje Danijel Sarić. FC Barcelona przed szansą na kontaktowe trafienie.
              Skomentuj 0
              7 min. 5:3 Rzutami z drugiej linii popisują się Nemanja Zelenović i Nikola Karabatić.
              Skomentuj 0
              7 min. 4:2 FC Barcelona ma spore problemy w ofensywie. Sprawy w swoje ręce postanowił wziąć Kiril Lazarov, który nadspodziewanie łatwo wymanewrował płocką defensywę.
              Skomentuj 0
              6 min. 4:1 Kolejna świetna akcja w defensywie Nafciarzy. Płocczanie sporo współpracują dzisiaj z Kamilem Syprzakiem, który wywalczył kolejny rzut karny. Tym razem na linię 7 metrów podszedł Tiago Rocha i podwyższył na 4:1. Kapitalny start Wiślaków!
              Skomentuj 0
              4 min. 3:1 Świetna interwencja Marcina Wicharego. Raul Entrerrios faulował Kamila Syprzak i rzut karny dla Wisły. Niestety myli się Valentin Ghionea.
              Skomentuj 0
              3 min. 3:1 Kapitalna współpraca na linii Alexander Tioumentsev - Kamil Syprzak. "Sasza" pięknym podaniem obsłużył "Sypę", a polski obrotowy pewnie umieścił piłkę w bramce.
              Skomentuj 0
              2 min. 2:1 Pomyliła się w ataku pozycyjnym FC Barcelona. Solowa akcja Mariusza Jurkiewicza, ale błyskawicznie ripostują Hiszpanie, a konkretnie Gudjon Valur Sigurdsson
              Skomentuj 0
              1 min. 1:0 Rzut z lewego rozegrania Alexandra Tioumentseva broni Danijel Sarić, ale piłkę odbitą przez bramkarza Barcelony zebrał Kamil Syprzak, otwierając wynik meczu.
              Skomentuj 0
              Zaczynamy! W ataku pozycyjnym Orlen Wisła Płock.
              Skomentuj 1
              Przed nami hymn Ligi Mistrzów i za 2-3 minuty zaczynamy!
              Skomentuj 0
              Nad prawidłowym przebiegiem spotkania będą czuwać sędziowie z Islandii - Jonas Eliasson i Anton Palsson.
              Skomentuj 0
              W Orlen Arenie w Płocku trwa efektowna prezentacja, przy której na parkiet wybiegają szczypiorniści Orlen Wisły Płock
              Skomentuj 0
              Jeśli w sobotę skupimy się na Karabaticiu i Lazarovie, to inni będą mieli więcej miejsca i wezmą na siebie odpowiedzialność, a Barcelona dysponuje na tyle wyrównanym składem, że jest komu zdobywać bramki. Żeby powalczyć z Barcą, musimy zagrać niemal bezbłędnie. Zrobimy co w naszej mocy, aby kibice obejrzeli emocjonujące widowisko na miarę Ligi Mistrzów - mówi Mariusz Jurkiewicz.
              Skomentuj 0
              W przedmeczowej sondzie nasi czytelnicy stawiają na triumf FC Barcelony, na którą oddano 53 procent głosów. W sensacyjne rozstrzygnięcie i wygraną Nafciarzy wierzy 35 procent kibiców. Reszta (12. proc) typuje podział punktów.
              Skomentuj 0
              W poprzednim spotkaniu w ramach 2. kolejki Nafciarze zaprezentowali się bardzo dobrze na tle utytułowanego rywala, przegrywając 25:30. Czy podopieczni Manolo Cadenasa we własnej hali również postawią się hiszpańskiemu potentatowi?