Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Reprezentacja Polski pokonała Czechy 29:22.
Skomentuj 0
59 min. - 29:22 - Michal Kasal zdobywa bramkę z drugiej linii. Adam Wiśniewski zdobywa bramkę ze skrzydła i ustala wynik spotkania.
Skomentuj 0
59 min. - 28:21 - Jiri Motl zdobywa bramkę ze skrzydła. Mariusz Jurkiewicz wywalczył rzut karny. Patryk Kuchczyński ponownie na linii siedmiu metrów i rzuca bardzo pewnie.
Skomentuj 0
58 min. - 27:20 - Michal Kasal rzuca nieskutecznie. Polacy w ataku pozycyjnym. Kamil Syprzak w doskonałej sytuacji pomylił się, jednak sędziowie podyktowali rzut karny. Patryk Kuchczyński pewnie rzuca z linii siedmiu metrów. Czas dla Czechów.
Skomentuj 0
55 min. - 26:20 - Michal Kasal zdobywa bramkę z drugiej linii. Mariusz Jurkiewicz po raz kolejny rzuca skutecznie. Świetny okres gry tego zawodnika. Leos Petrovsky z koła rzuca w słupek. Adam Wiśniewski pomylił się w znakomitej sytuacji.
Skomentuj 0
53 min. - 25:19 - Mariusz Jurkiewicz zdobywa bramkę rzutem przez całe boisko do pustej bramki.
Skomentuj 0
  • 52 min. - 24:19 - Tomas Babak tym razem popisał się efektownym rzutem z podłoża. Świetna akcja Polaków. Mariusz Jurkiewicz zakończył akcję ładną przerzutką.
    Skomentuj 0
    50 min. - 23:18 - Czesi w ataku pozycyjnym. Przechwyt Polaków i kontratak na bramkę zamienia Patryk Kuchczyński. Sławomir Szmal po raz kolejny skutecznie. Rafał Przybylski wpisał się na listę strzelców.
    Skomentuj 0
    48 min. - 21:18 - Mariusz Jurkiewicz po raz kolejny skutecznie. Sławomir Szmal broni świetnie rzut ze skrzydła Tomasa Cipa. W kolejnej akcji zatrzymany Leos Petrovsky. Rafał Przybylski rzuca bardzo niecelnie.
    Skomentuj 0
    46 min. - 20:18 - Michal Kasal mocno rzuca z daleka, jednak obok bramki. Mariusz Jurkiewicz zdobywa bramkę z drugiej linii. Rzut karny dla Czechów. Tomas Babak pewnie rzuca z linii siedmiu metrów.
    Skomentuj 0
    44 min. - 19:17 - Sławomir Szmal po raz kolejny skutecznie w bramce. Michał Szyba po indywidualnej akcji rzuca celnie. Dodatkowo wykluczony Milan Skvaril. Czesi po składnej akcji zdobywają bramkę, z koła trafił Jakub Krupa. Karol Bielecki po raz kolejny dziś rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    42 min. - 18:16 - Czesi tracą piłkę w ataku. Przemysław Krajewski popisał się skuteczną przerzutką. Michal Kasal rzuca nieskutecznie. Michał Szyba rzuca obok bramki. Czesi już w komplecie.
    Skomentuj 0
    41 min. - 17:16 - Jakub Sindelar ukarany wykluczeniem. Po chwili za zagranie nogą wykluczony Milan Skvaril. Polacy w podwójnej przewadze. Karol Bielecki rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    40 min. - 17:16 - Świetna akcja Polaków, jednak w doskonałej sytuacji pomylił się Patryk Kuchczyński. W kolejnej akcji biało-czerwoni powtórzyli akcję i tym razem skrzydłowy trafił. Michał Jurecki ucierpiał po starciu z rywalem, jednak przypadkowy cios okazał się niegroźny. Leos Petrovsky zdobywa bramkę dla Czechów.
    Skomentuj 0
    38 min. - 16:15 - Przemysław Krajewski dobrze zagrał do Bartosza Jureckiego i Polacy zdobywają bramkę w osłabieniu. Sławomir Szmal popisał się skuteczną interwencją. Przemysław Krajewski ponownie rzuca z rozegrania i ponownie bardzo słaba próba. Petr Linhart zdobywa bramkę dla Czechów.
    Skomentuj 0
    36 min. - 15:14 - Milan Skvaril rzuca nieskutecznie. Polacy w ataku pozycyjnym. Przemysław Krajewski trafia ze skrzydła. Biało-czerwoni powoli budują przewagę. Mariusz Jurkiewicz ukarany wykluczeniem. Tomas Babak zamienił rzut karny na bramkę.
    Skomentuj 0
    34 min. - 14:13 - Mariusz Jurkiewicz wywalczył rzut karny. Patryk Kuchczyński zdobywa pierwszą bramkę dla Polski w drugiej połowie spotkania. Czesi nieskutecznie. Polacy jednak niedokładnie podają w ataku.
    Skomentuj 0
    32 min. - 13:13 - Milan Skvaril otwiera wynik drugiej połowy. Przemysław Krajewski nieskutecznie rzuca z rozegrania. Szybka akcja Czechów i na listę strzelców wpisał się Tomas Babak. Tomas Cip doprowadza do remisu. Fatalny początek Polaków.
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy spotkania.
    Skomentuj 0
    W przerwie meczu zapraszamy do obejrzenia galerii z cheerleaderkami zagrzewającymi do boju piłkarzy ręcznych w Katowicach.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie Polska prowadzi z Czechami 13:10.
    Skomentuj 0
    29 min. - 13:10 - Michal Kasal rzuca w słupek. Michał Jurecki po przebojowej akcji wywalczył rzut karny. Patryk Kuchczyński na linii siedmiu metrów pewnie zdobywa bramkę. Tomas Babak trafia po indywidualnej akcji.
    Skomentuj 0
    28 min. - 12:9 - Czesi odzyskali skuteczność w ataku, tym razem trafił Petr Linhart. W ataku Polacy. Karol Bielecki rzuca bardzo mocno z drugiej linii, jednak ponownie nieskutecznie. Czesi odrabiają straty. Michał Szyba nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    27 min. - 12:7 - Czesi długo rozgrywają akcję, jednak rzucają niecelnie. Teraz to Polacy powoli konstruują akcję. Karol Bielecki popełnił błąd kroków. Michal Kasal popisał się ładnym rzutem. W odpowiedzi trafia Michał Szyba po wybiciu z obu nóg.
    Skomentuj 0
    24 min. - 11:6 - Czesi blisko kwadrans bez bramki, o czas po raz kolejni proszą szkoleniowcy naszych zachodnich sąsiadów. Michal Kasal przełamał niemoc Czechów. Karol Bielecki po raz kolejny zablokowany. Polacy jednak nadal przy piłce. Ponownie Bielecki i tym razem skutecznie.
    Skomentuj 1
    22 min. - 10:5 - Sławomir Szmal po raz kolejny popisał się skuteczną interwencją, Polacy jednak tracą szybko piłkę. Czesi w ataku pozycyjnym, jednak nie potrafią pokonać "Kasy". Z koła trafia Bartosz Jurecki!
    Skomentuj 0
    20 min. - 9:5 - Polacy długo w ataku pozycyjnym. Michał Jurecki popisał się znakomitą indywidualną akcją, jednak w sytuacji sam na sam rzucił niecelnie. Kontratak Polaków i ponownie Michał Daszek zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    18 min. - 8:5 - Czesi mają teraz problemy w ataku, tym razem nieskutecznie rzucał Tomas Babak. Z koła trafia Bartosz Jurecki po podaniu od Karola Bieleckiego.
    Skomentuj 0
    16 min. - 7:5 - Kolejna nieskuteczna akcja Czechów. Krzysztof Lijewski zdobywa bramkę dla Polski. Niestety rozgrywający doznał kolejnego urazu i opuścił parkiet.
    Skomentuj 0
    14 min. - 6:5Michal Kasal rzuca nieskutecznie, szybka Michał Jurecki zakończona celnym rzutem. Polacy po raz pierwszy dziś na prowadzeniu. Faul w ataku Czechów. Ponownie Michał Jurecki chciał szybko zakończyć akcję, jednak tym razem nieskutecznie. Czas dla Czechów.
    Skomentuj 0
    11 min. - 5:5 - W końcu skuteczna akcja Polaków. Ze skrzydła trafił Adam Wiśniewski. W bramce dobrze broni Sławomir Szmal. Kontratak na bramkę zamienił Michał Daszek i ponownie mamy remis.
    Skomentuj 0
    9 min. - 3:5 - Okres słabszej gry biało-czerwonych. Niecelnie rzucał Adam Wiśniewski. Czas dla reprezentacji Polski.
    Skomentuj 0
    8 min. - 3:5 - Trwa wymiana ciosów. Mamy kolejny rzut karny dla Polski. Tym razem na linii siedmiu metrów Karol Bielecki, niestety i on trafia w słupek! Petr Linhart trafia z czystej pozycji.
    Skomentuj 0
    7 min. - 3:3 - Rzut karny dla Polski, Bartosz Jurecki trafił jednak w słupek. Nieskutecznie Czesi i Polacy w ataku pozycyjnym. W końcu z drugiej linii trafia Karol Bielecki i mamy remis.
    Skomentuj 0
    6 min. - 2:3 - Krzysztof Lijewski został brutalnie sfaulowany przez Jakuba Szymanskiego. Czech otrzymał czerwoną kartkę. Miejmy nadzieję, że uraz "Lijka" okaże sie niegorźny.
    Skomentuj 0
    6 min. - 2:3 - Rzut karny dla Polski. Na linii siedmiu metrów nie pomylił się Bartosz Jurecki. W odpowiedzi z koła bramkę zdobyli rywale - Leos Petrovsky.
    Skomentuj 0
    4 min. - 1:2 - Karol Bielecki zablokowany, Polacy jednak nadal przy piłce. Akcję biało-czerwonych pięknym rzutem z biodra zakonczył Michał Jurecki. W odpowiedzi na listę strzelców wpisał sie Petr Linhart.
    Skomentuj 0
    2 min. - 0:1 - Polacy na poczatku spotknia mają problemy ze skutecznością, przestrzelił Karol Bielecki. Wynik meczu otworzył po kontrataku Leos Petrovsky.
    Skomentuj 0
    Polacy rozpoczęli spotkanie w składzie: Szmal - Wiśniewski, Bielecki, M. Jurecki, Lijewski, Daszek, B. Jurecki.
    Skomentuj 0
    Początek spotkania.
    Skomentuj 0
    Na parkiecie w hali Spodek pojawili się już zawodnicy reprezentacji Polski i Czech.
    Skomentuj 0
    Dla kilku zawodników spotkanie z Czechami może być ostatnią szansą, by przekonać do siebie szkoleniowców polskiej kadry i wywalczyć miesjce w składzie na MŚ 2015.
    Skomentuj 0
    W ich miejsce sztab szkoleniowy reprezentacji Polski dołączył do kadry meczowej czterech graczy. Michał Jurecki, Piotr Wyszomirski, Przemysław Krajewski oraz Rafał Przybylski dostaną dziś swoją szansę.
    Skomentuj 0
    W składzie reprezentacji Polski doszło do czterech zmian w porównaniu do niedzielnego spotknia ze Słowacją. Poza kadrą znaleźli się: Andrzej Rojewski, Piotr Chrapkowski, Paweł Niewrzawa oraz Marcin Wichary.
    Skomentuj 0
    Witamy symatyków szczypiorniaka. Zapraszamy do śledzenia relacji z meczu Polska - Czechy.