LM: Orlen Wisła Płock - RK Prvo plinarsko društvo Zagrzeb na żywo!

Sławomir Bromboszcz
autor:
Łukasz Wojtczak
Skomentuj 0
59 min. - 23:23 - Dmitrij Żytnikow pomylił się w doskonałej sytuacji.
Skomentuj 0
59 min. - 23:23 - Zlatko Horvat nieskutecznie. Wisła w ataku pozycyjnym.
Skomentuj 0
59 min. - 23:23 - Rodrigo Corrales ponownie skutecznie w bramce. Tiago Rocha fauluje w ataku.
Skomentuj 0
58 min. - 23:23 - Rodrigo Corrales dobrze w bramce, Jose Guilherme de Toledo szybko doprowadza do remisu.
Skomentuj 0
57 min. - 22:23 - Chorwaci długo w ataku. Sandro Obranovic trafia w samo okienko. Dmitrij Żytnikow fauluje w ataku.
Skomentuj 0
  • 56 min. - 22:22 - Rodrigo Corrales skutecznie w bramce. Wisła w ataku pozycyjnym. Dmitrij Żytnikow wywalczył rzut karny dla Nafciarzy. Tiago Rocha zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    55 min. - 21:22 - Czas dla RK Prvo plinarsko društvo Zagrzeb.
    Skomentuj 0
    54 min. - 21:22 - Marko Tarabochia nieskutecznie. RK Zagrzeb także z problemami w ataku. Jose Guilherme de Toledo trafia po kontrataku w drugie tempo.
    Skomentuj 0
    53 min. - 20:22 - Michał Daszek faulował w ataku, kontrowersyjna decyzja sędziów. Sandro Obranovic wysoko nad bramką.
    Skomentuj 0
    50 min. - 20:22 - Stanko Sabljic zdobywa bramkę z koła. Mamy kolejny rzut karny dla Wisły. Marko Tarabochia tym razem nieskutecznie!
    Skomentuj 0
    49 min. - 20:21 - Nieskuteczna akcja Chorwatów i bramkę z kontrataku zdobywa Michał Daszek!
    Skomentuj 0
    48 min. - 19:21 - Kontratak Wisły przerwany, mamy kolejne wykluczenie dla RK Zagrzeb i rzut karny. Marko Tarabochia zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    48 min. - 18:21 - Kolejny rzut karny dla Wisły. Tiago Rocha nieskutecznie!
    Skomentuj 0
    47 min. - 18:21 - Rodrigo Corrales dobrze w bramce. Wykluczenie dla RK Zagrzeb. Czas dla Wisły.
    Skomentuj 0
    45 min. - 18:21 - Stefan Vujic zdobywa bramkę dla gości. Jose Guilherme de Toledo fauluje w ataku. Rzut karny dla RK Zagrzeb. Zlatko Horvat zdobywa bramkę z rzutu karnego. Bartosz Konitz rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    43 min. - 18:19 - Jose Guilherme de Toledo ponownie indywidualne i mamy bramkę kontaktową.
    Skomentuj 0
    42 min. - 17:19 - Rzut karny dla Wisły i bramkę zdobywa Tiago Rocha. Wisła nie potrafi jednak zatrzymać Chorwatów. Jose Guilherme de Toledo popisał się skuteczną indywidualną akcją.
    Skomentuj 0
    39 min. - 15:18 - RK Zagrzeb przełamuje chwilową niemoc. Jose Guilherme de Toledo pośpieszył się z rzutem. Rodrigo Corrales skutecznie w bramce.
    Skomentuj 0
    39 min. - 15:17 - Bartosz Konitz zdobywa bramkę z kontrataku. Szczęście dopisuje Wiśle. Marko Tarabochia zdobywa kolejną bramkę dla gospodarzy.
    Skomentuj 0
    37 min. - 13:17 - Chorwaci gubią piłkę. Bartosz Konitz popisał się efektownym rzutem z biodra.
    Skomentuj 0
    36 min. - 12:17 - Domagoj Pavlovic zdobywa bramkę, RK Zagrzeb gra w osłabieniu. Dmitrij Żytnikow rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    35 min. - 12:16 - Tiago Rocha zdobywa bramkę z koła. Stefan Vujic wyprowadzony na czysta pozycję i zdobywa bramkę. Sandro Obranovic wykluczony na dwie minuty. Jose Guilherme de Toledo nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    33 min. - 11:15 - Dmitrij Żytnikow pośpieszył się ze rzutem. Sandro Obranovic trafia z drugiej linii. Czas dla Wisły.
    Skomentuj 0
    32 min. - 11:14 - Dobrivoje Markovic trafia ze skrzydła i rośnie przewaga RK Zagrzeb.
    Skomentuj 0
    31 min. - 11:13 - RK Zagrzeb otwiera wynik spotkania. Jose Guilherme de Toledo nieskutecznie w ataku, trafia w słupek.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie Orlen Wisła Płock przegrywa z RK Prvo plinarsko društvo Zagrzeb 11:12.
    Skomentuj 1
    29 min. - 11:12 - Stefan Vujic trafia po efektownej wrzutce. Odpowiada natychmiast Ivan Nikcević.
    Skomentuj 0
    29 min. - 10:11 - Marcin Wichary skutecznie w bramce. Marko Tarabochia trafia po indywidualnej akcji, dodatkowo wykluczenie dla RK Zagrzeb.
    Skomentuj 0
    28 min. - 9:11 - Niestety Wisła traci kolejną bramkę. Michał Daszek tym razem zmarnował rzut karny.
    Skomentuj 0
    26 min. - 9:10 - Sandro Obranovic znakomicie rzuca z drugiej linii. Wisła gubi piłkę. Na boisku doszło do starcia na kole, wykluczeni zostali Tin Kontrec i Tiago Rocha.
    Skomentuj 0
    25 min. - 9:9 - Dmitrij Żytnikow wywalczył rzut karny. Tiago Rocha zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    23 min. - 8:9 - RK Zagrzeb bardzo długo w ataku. Michał Daszek ukarany wykluczeniem, dodatkowo rzut karny dla rywali. Zlatko Horvat trafia po dobitce!
    Skomentuj 0
    22 min. - 8:8 - Michał Daszek faulowany i mamy kolejne wykluczenie dla RK Zagrzeb. Adam Wiśniewski wywalczył rzut karny. Daszek ponownie skutecznie z linii siódmego metra.
    Skomentuj 0
    21 min. - 7:8 - Tin Kontrec zdobywa bramkę z koła. Strata Wisły. Zlatko Horvat wykorzystuje rzut karny.
    Skomentuj 0
    19 min. - 7:6 - Jose Guilherme de Toledo po raz kolejny zagrał znakomicie w obronie i sam skończył kontratak.
    Skomentuj 0
    18 min. - 6:6 - Okres dobrej gry Wisły. Tiago Rocha trafia z koła i Nafciarze doprowadzają do remisu.
    Skomentuj 0
    16 min. - 5:6 - Jose Guilherme de Toledo zdobywa bramkę kontaktową, a dodatkowo wykluczenie dla zawodnika RK Zagrzeb.
    Skomentuj 0
    15 min. - 4:6. - Jose Guilherme de Toledo faulowany i mamy kolejny rzut karny dla Wisły. Bramkę zdobywa Michał Daszek.
    Skomentuj 0
    11 min. 3:5. Płocczanie są już w komplecie, ale mają kłopoty w ataku pozycyjnym. Tym czasem  rywale zbyt łatwo przedzierają się przez szyki obronne Polaków.
    Skomentuj 0
    10 min. 3:4. Mamy niestety remis, Chorwaci przełamali płocką defensywę, po chwilowym przestoju. A po chwili kolejna dobra akcja gości.
    Skomentuj 0
    9min. 3:2. Kapitalna obrona Rodrigo Corralesa!. Od jego postawy będzie dziś zależało bardzo wiele. Niestety kolejna kara dwóch minut, tym razem Dmitrij Żytnikow siada na ławce.
    Skomentuj 0
    8 min. 3:2. Szybka kontra Nafciarzy i Ivan Nikcević znakomicie kończy akcję. Mamy wreszcie prowadzenie gospodarzy!
    Skomentuj 0
    6 min. 2:2. Płocczanie cały czas grają w osłabieniu. Na szczęście udało się odzyskać piłkę w defensywie. Jednak obrona Chorwatów zasługuje póki co na słowa uznania. Michał Daszek wywalczył rzut karny i sam poszkodowany doprowadza do remisu.
    Skomentuj 0
    4 min. 1:2. Chorwaci bardzo twardo grają w defensywie. W dodatku Nafciarze w osłabieniu. Na boisku pojawił się Bartosz Konitz.
    Skomentuj 0
    3 min. 1:1. W odpowiedzi nie mylą się Chorwaci i to oni jako pierwsi obejmują prowadzenie. Na szczęście mieliśmy drgiu rzut karny i mamy trafienie wyrównujące.
    Skomentuj 0
    2 min. 0:0. Gramy! I od razu mamy rzut karny dla Orlen Wisły Płock. Niestety jakiegoś urazu doznał Dan-Emil Racotea. Na linii 7 metra Valentin Ghionea, ale pudłuje Rumun!
    Skomentuj 0
    Oba zespoły są już na parkiecie Orlen Areny. Trwa prezentacja. Za chwilę tradycyjnie odegrany zostanie hymn Ligi Mistrzów, a potem rozpocznie się walka o dwa punkty. Jeśli gospodarze je zdobędą wyprzedzą Chorwatów w tabeli. Jest więc o co walczyć. Orlen Wisła Płock chce ponadto zrewanżować się za porażkę w pierwszym pojedynku w Zagrzebiu.
    Skomentuj 0
    Witamy serdecznie na relacji LIVE z meczu 10. kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Orlen Wisłą Płock a chorwackim RK Prvo plinarsko društvo Zagrzeb. Sobota to dzień pełen emocji jeśli chodzi o piłkę ręczną. Mamy już za sobą wielki, historyczny triumf Vive Tauronu Kielce nad FC Barceloną, a także wygraną reprezentantek Polski nad Kubą na mistrzostwach świata. Mamy też nadzieję, że polscy kibice, właśnie dzięki Nafciarzom, osiągną pełnię szczęścia, bo płocczanie pokonają mistrza Chorwacji!