31:22. Piotr Chrapkowski po indywidualnej akcji i wkrętce.

9
7
11
czas 58'

31:21. Demonstracja siły. Kulesz dogrywa do skrzydła, a Andrej Jurynok pokonał Morawskiego po wrzutce.

czas 56'

30:20. Puchowski skupił na sobie uwagę i idealnie obsłużył Dzianisa Rutenkę.

4
3
2
11
7
czas 55'

29:20. Złe podanie do Szyłowicza i kontra Polaków. Na bramkę zamienił ją Przemysław Krajewski.

17
12
4
2
4
czas 55'

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty.

6
8
4
14
8
czas 54'

29:19. Chociaż do Pawła Paczkowskiego nie można mieć zbyt wielu zastrzeżeń.

9
10
2
2
6
54'

Kolejny rzut Mackiewicza, Przybylski w poprzeczkę. To już właściwie tylko informacyjnie. Emocje się skonczyły.

7
6
1
3
4
czas 53'

29:18. Puchowski, Kulesz i Artsiom Karalek grają koncert. Trójkowa akcja i ten ostatni nie pomylił się z koła.

7
7
2
5
11
czas 52'

28:18. Jeszcze szybciej wznowili Białorusini. Do pustej bramki trafił Artsiom Karalek. Morawski nie zdążył wrócić na parkiet.

11
12
6
5
11
czas 52'

27:18. Szybka akcja Polaków i gol Mateusza Jachlewskiego.

13
14
4
4
9
czas 51'

Piotr Chrapkowski został wykluczony na 2 minuty.

12
8
2
10
9
czas 51'

27:17. Znowu na kole urwał się Artsiom Karalek. Wywalczył jeszcze wykluczenie ...

czas 50'

26:16. Lanie. Katastrofa. Egzekucja. Władysław Kulesz mocno z drugiej linii. Morawski nie miał co zbierać.

2
2
1
5
7
49'

9 bramek, 11 minut. Co gorsze, w Polakach nie ma zupełnie wiary. Przynajmniej tak to wygląda.

5
7
3
10
5
48'

I Mackiewicz po raz kolejny. Bielecki bezskutecznie. Po chwili to samo, tylko, że rzut zatrzymany przez blok.

5
4
2
8
12
czas 47'

25:16. Śpimy, mamy zwieszone głowy. A Władysław Kulesz trafia.

6
2
11
8
47'

Bielecki na razie zupełnie nieszkodliwy, właściwie zneutralizowany przez obronę.

5
5
1
5
9
czas 46'

24:16. Spokojnie, leniwie, z bramką. Białorusini nie narzucają tempa, a i tak punktują Polaków. Ponownie Boris Puchowski.

4
3
4
4
11
czas 45'

23:16. Świetnie Bielecki do koła. Marek Daćko złapał piłkę jedną ręką i pokonał Mackiewicza.

16
7
2
2
3
czas 45'

23:15. Skutecznie rzut karny wykonywał Boris Puchowski.

6
3
4
8
14
45'

Puchowski niby się pogubił, niby wokół niego było trzech Polaków, a i tak wywalczył karnego.

6
3
3
7
7
czas 44'

22:15. Akurat ta akcja mogła się podobać. Dynamicznie Michał Jurecki.

26
18
8
2
5
43'

Morawski efektownie zatrzymał Jurynoka. Na razie kropla w morzu potrzeb.

13
12
4
1
7
czas 42'

22:14. Skutecznie rzut karny wykonywał Marek Daćko.

10
12
5
3
5
41'

Krajewski w Mackiewicza. Brak słów, ile pomyłek mają na swoim koncie Polacy.

7
7
3
7
15
czas 40'

22:13. Gospodarze mają sporo indywidualności. Takich jak Wadim Gajduczenko. 21-latek nie mógł znaleźć języka z kolegami, to sam spróbował. I dał 22. bramkę.

2
3
2
5
7
czas 40'

21:13. Bramka Pawła Paczkowskiego po akcji jeden na jeden.

14
6
4
1
5
czas 39'

21:12. Krajewski wyszedł wyżej, dał się zgubić i Szyłowić uruchomił na skrzydle Dzianisa Rutenkę.

2
2
5
3
38'

Kamil Syprzak znowu przegrał pojedynek z Mackiewiczem. Obrotowy Barcelony z bramkarzem Steauy. To niepojęte.

4
4
3
6
19
czas 37'

20:12. Polacy stanęli w obronie strefowej, Wadim Gajduczenko nawet nie wchodził w zapasy z obroną i odpalił z 9 metra.

7
7
1
6
7
czas 36'

19:12. Minimalny powiew optymizmu. W kontrze skuteczny Przemysław Krajewski.

13
10
5
4
6
35'

Faul ataku Polaków. To od początku źle wyglądało. Męczarnie i sygnalizacja gry pasywnej nie zwiastowały niczego dobrego.

4
4
3
8
7
czas 34'

19:11. Szybkie wznowienie i Wadim Gajduczenko nie miał problemów z pokonaniem Morawskiego, który zmienił Malchera.

2
2
10
10
czas 33'

18:11. Wreszcie przełamanaie. Trafił Krzysztof Lijewski.

czas 32'

17:10. Stoimy. Bierna postawa Biało-Czerwonych i na skrzydle mnóstwo miejsca miał Andrej Jurynok.

2
2
1
15
15
32'

Od bramki Mackiewicz. Faul jednego z Polaków.

1
1
1
2
8
czas 31'

16:10. Czy dało się to gorzej rozegrać?! Bez Malchera w bramce, z dodatkowym zawodnikiem w polu. Pomimo to, łatwa strata i rzut Siergieja Szyłowicza do "pustaka".

3
2
6
10
31'

Zaczynamy drugą część. To może być ostatnie 30 minut nadziei na ME 2018.

3
1
4
1
7
16:41

Nie gramy źle w obronie, za to nasza skuteczność w ataku jest fatalna. Polacy zrobili bohatera z Iwana Mackiewicza.

czas 30'

15:10. I jeszcze bezpośrednio z wolnego Władysław Kulesz. Panowie, to trzeba wstrząsu w szatni.

3
4
3
6
11
czas 30'

Piotr Chrapkowski został wykluczony na 2 minuty za faul na Karaleku.

7
9
2
6
27
czas 30'

14:10 Rzutem z dystansu wynik nieznacznie poprawił Michał Jurecki.

5
15
3
3
5
czas 29'

14:9. Która to już strata? Piłka nie doszła do Syprzaka, a Dzianis Rutenka, no właśnie, nie mógł nie trafić w takiej sytuacji.

3
2
2
5
18
czas 29'

13:9. Ale nie wypada też tracić bramki 4 na 6. Potężnie Siergiej Szyłowicz. Nasi obrońcy chyba nieco go zlekceważyli.

4
5
1
6
21
czas 29'

12:9. Nie wypadało nie wykorzystac przedwagi 6 na 4. Przedarł się Mateusz Jachlewski.

14
7
3
2
4
czas 28'

Władysław Kulesz został wykluczony na 2 minuty.

6
13
3
3
1
28'

Uff, co to była za rzut Kulesza, ale w poprzeczkę.

5
7
5
1
3
28'

Dobra interwencja Malchera, ale Kus faulował i Białorusini zaczynają po raz kolejny.

5
3
3
3
13
27'

Czas dla Jurija Szewcowa.

7
5
3
3
4
27'

czas 27'

Maksim Babiczew został wykluczony na 2 minuty.

4
9
2
7
7
czas 26'

12:8. Fatalnie na razie to wygląda. Puchowski całkowicie zgubił obronę, dostrzegł Andreja Jurynoka. Skrzydłowy efektownie, w samo okienko.

5
2
2
7
16
25'

Polacy rozgrywali akcję do skrzydła, pogubili się jednak i faul w ataku...

7
25'

Piłkę przejęli Polacy. Tałant Dujszebajew wezwał swoich zawodników na rozmowę.

7
7
2
3
czas 24'

11:8. Niewielki uśmiech u trenera Szewcowa. Władysław Kulesz świetnie wszedł w mecz i wykorzystuje każde niezdecydowanie polskich obrońców.

7
4
4
8
20
23'

Biało-Czerwoni rozegrali to koncentrowo, za to Syprzak w spektakularny sposób zmarnował idealną okazję ze skrzydła...

4
1
1
10
14
czas 22'

10:8. Młodzież z Białorusi sprawia nam sporo problemów. Kulesz na koło do Artsioma Karaleka. To będzie częsty obrazek.

2
2
1
9
19
22'

Jednak nie, to Białorusini konstruują akcję.

1
6
15
21'

Wymuszony rzut Przybylskiego, Mackiewicz na posterunku. Piłka wciąż w posiadaniu Polaków.

2
7
1
1
8
czas 21'

9:8. Na razie Łyżwa nie może się odnaleźć. Rozgrywający podał wprost w ręce rywali i do kontry pobiegł Dzianis Rutenka.

1
3
11
7
20'

Odważnie przedzierał się Przybylski. Zatrzymany jednak na linii szóstego metra.

4
2
7
8
5
czas 19'

8:8.  Boris Puchowski to niezły spryciarz. Nie mógł minąć Kusa, więc rzucił po koźle i całkowicie zmylił Malchera.

2
1
1
7
16
czas 18'

7:8. To wyglądało na ćwiczoną akcję. Krajewski przebiegł na środek i jak rasowy playmaker znalazł Kamila Syprzaka.

22
18
6
4
4
czas 18'

7:7. Dużo miejsca zostawili Syprzak i Kus. Ładna bramka Aliaksandra Podszywałowa.

6
4
3
14
13
czas 17'

6:7. Coraz lepiej gramy w obronie. Trzeci przechwyt w krótkim czasie i Przemysław Krajewski zwieńczył dzieło.

20
17
2
1
1
czas 16'

6:6. Łatwiej by mu było z prawej strony, ale z niewygodnej pozycji też potrafi tracić.  Krzysztof Lijewski świetnie z lewego rozegrania.

16
13
2
2
2
czas 16'

6:5. Z drugiej linii nabiegł Siergiej Szyłowicz. Malcher bezradny.

5
4
3
7
17
czas 15'

Takie środkowego rozgrywającego potrzebowaliśmy. Przedarł się Mateusz Jachlewski.

13
15
3
1
1
14'

Mamy sporo szczęścia. Baranow przekombinował na skrzydle i piłka po koźle minęła poprzeczkę.

13
10
4
2
5
13'

Świetny przechwyt i... to by było na tyle. Mateusz Kus nie popisał się przy wyprowadzaniu piłki, sytuacji nie uratował Jachlewski i po kontrze.

3
2
4
6
16
czas 12'

Znowu przysnęliśmy przy szybkim wznowieniu. Trafił Artsiom Karalek.

8
2
3
10
14
czas 11'

Jurecki znakomicie rozprowadził piłkę do Michała Daszka. Remis!

25
19
6
1
1
czas 10'

Mateusz Jachlewski świetnie odnalazł się na kole i już tylko 4:3! Po chwili ponownie Malcher w roli głównej, już czwarty raz dzisiaj.

21
14
3
1
1
9'

I znowu Mackiewicz w białoruskiej bramce... Idealne dogranie Jachlewskiego (tak, Jachlewski w roli środkowego rozgrywającego), Syprzak przegrał jednak pojedynek.

3
2
4
8
17
9'

Po raz kolejny wypada tylko napisać - szkoda. Michał Jurecki świetnie przedarł się przez obronę, ponownie brakło wykończenia.

6
4
7
14
16
8'

Malcher ma już na rozkładzie kolejnego rywala. Tym razem Karaleka!

25
11
4
2
1
czas 8'

Najlepsza odpowiedź - potężny rzut Krzysztofa Lijewskiego.

22
10
4
2
3
czas 8'

Źle się dzieje. Jachlewski nie wykorzystał okazji, Białorusini wyszli z kontrą i trafił Maksim Baranow.

czas 6'

Boris Puchowski fantastycznie ukrył ten rzut z podłoża. Piłka między nogami Malchera.

2
8
19
5'

Kolejna pomyłka Polaków. Spychany Lijewski rzucił na idealnej wysokości dla bramkarza, ale w tej sytuacji nie można mieć do niego wielkich pretensji.

5
3
4
11
16
czas 4'

Zamieszanie pod polskim kołem. Właściwie Białorusini stracili już piłkę, ale przytomnością umysłu wykazał się Artsiom Karalek. Zgarnął piłkę i pokonał Malchera.

21
3'

Ajjj, jaka szkoda. Daszek miał wszystko, by dać Polakom prowadzenie. Pomylił się jednak i Białorusini od własnej bramki.

6
5
5
8
17
czas 2'

Dzianis Rutenka został wykluczony na 2 minuty.

11
18
2
2
czas 2'

Ze skrzydła odpowiada Andrej Jurynok. Białorusini ładnie rozprowadzili akcję.

4
2
3
10
17
czas 2'

Po przechwycie trafił Przemysław Krajewski. W dodatku będzie wykluczenie dla Białorusina!

18
19
5
3
6
1'

Świetnie zaczyna Malcher! Kulesz mocno rzuca z drugiej linii, bezskutecznie.