26:27
Zakończony
Polska
komentarz

Reprezentacja Polski z kompletem punktów! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje LIVE z meczów piłki ręcznej. Udanego weekendu!

11
4
1
czas 60'

26:27. Na otarcie łez niesamowita Natalija Sawczyn.

5
2
1
7
5
czas 60'

25:27. Wyczyszczona pozycja i trafia do bramki Aleksandra Zych! Świetny mecz rozgrywającej!

20
12
4
2
60'

Do końca pozostało 60 sekund. Przy piłce ekipa Biało-Czerwonych.

6
4
5
1
czas 59'

25:26. Bramka kontaktowa! Znów pozostawiona bez opieki Natalija Sawczyn!

2
2
2
5
10
59'

Agresywnie w defensywie Polki.

8
2
czas 58'

24:26. Arcyważne trafienie Kingi Grzyb z lewej flanki!

18
6
3
1
57'

Na nasze szczęście bardzo pomaga dzisiaj Weronika Gawlik! Przy piłce znów Polki!

10
4
3
57'

Marta Gęga nie trafia w sytuacji sam na sam!

7
czas 56'

24:25. Na faulu, na przebój Aleksandra Zych!

10
1
1
2
1
czas 55'

24:24. Z prawej flanki na remis Jewgienia Lewczenko.

4
54'

Strata Biało-Czerwonych.

3
53'

Po rękach Aleksandra Zych. Z narożnika wznowią polskie szczypiornistki.

3
53'

Brawo Weronika Gawlik! Kolejna interwencja bramkarki!

5
2
1
53'

Ukrainki cierpliwie budują atak pozycyjny.

2
52'

Polki przechwyciły podanie do kołowej, w sytuacji sam na sam pojedynek z bramkarką przegrywa jednak Kinga Grzyb!

1
czas 52'

23:24. Szczęśliwie w ataku Kinga Achruk.

5
3
51'

Weronika Gawlik broni rzut z koła! Wsparcie bramkarek nieocenione!

5
3
1
czas 50'

23:23. Na remis po indywidualnym rajdzie z piłką Karolina Kudłacz-Gloc!

4
2
49'

Nie wykorzystała kontry Kinga Grzyb! Prosto w nogi bramkarki!

2
2
3
49'

Z bardzo trudnej pozycji próbowała trafić Kinga Achruk, ale próba nie zakończyła się powodzeniem.

2
czas 48'

23:22. Nie traci skuteczności w ofensywie Natalija Sawczyn.

1
47'

Dziwna sytuacja. Faulowana Karolina Kudłacz-Gloc, a sędziowie przyznają piłkę Ukrainie.

3
1
3
47'

Po raz kolejny Weronika Gawlik w bramce!

2
1
2
czas 47'

22:22. Jak zdobywa się bramki z koła pokazała teraz Joanna Drabik.

2
2
46'

Zagranie do kołowej i broni Weronika Gawlik!

1
2
czas 45'

22:21. Nie podwyższyły w obronie Polki. Z dziewiątego metra efektownie Natalija Sawczyn.

1
czas 44'

21:21. Z siódmego metra Karolina Kudłacz-Gloc.

3
1
czas 43'

21:20. Ależ znakomita wrzutka w wykonaniu miejscowych! Bardzo pewnie czują się w drugiej połowie Ukrainki.

2
czas 42'

20:20. Jej koleżanki nie zebrały jednak piłki. Udana dobitka Iryny Glibko, Weronika Gawlik bez szans w takiej sytuacji na skuteczną obronę.

1
3
3
czas 42'

Zameldowała się na parkiecie Weronika Gawlik i świetnie wyczuła Irynę Glibko!

5
2
42'

Tym razem rzut karny dla Ukrainek.

1
2
2
czas 42'

19:20. W pierwsze tempo Karolina Kudłacz-Gloc.

1
1
41'

Rzut karny po akcji Patrycji Świerżewskiej.

1
czas 41'

19:19. Z koła na remis Lilia Gorilska.

czas 41'

18:19. Indywidualnie Karolina Kudłacz-Gloc!

2
2
41'

Nie dała się nabrać na lob Adrianna Płaczek.

1
2
czas 40'

18:18. Patrycja Świerżewska! Piękny rzut z dziewiątego metra!

1
1
39'

Czas na żądanie Arne Senstada.

1
czas 38'

18:17. Nieupilnowała rywalki Aneta Łabuda. Dużym sprytem wykazała się teraz Władysława Belmas. Na prowadzeniu już Ukraina.

1
2
38'

Łapią cenne sekundy Ukrainki, dając się faulować.

1
1
37'

Dwie próby Kingi Grzyb i żadna z nich nie zakończyła się bramką.

1
czas 36'

Polki przez dwie minuty w liczebnej przewadze.

1
36'

Wiktoria Belmas zaatakowała na zewnątrz, ale poradziła sobie z tym rzutem Adrianna Płaczek.

1
36'

Sędziowie sygnalizują grę pasywną. Ukrainki muszą rzucać.

1
1
czas 35'

17:17. Zrehabilitowała się szybko Karolina Kudłacz-Gloc.

1
1
1
czas 35'

17:16. Znakomity przechwyt i kontratak zakończy przez Jewgienię Lewczenko.

czas 34'

16:16. Wyrównują Ukrainki po trafieniu lewoskrzydłowej. Bramkę zapisała na swoim koncie Jewgienia Lewczenko.

czas 33'

15:16. W odpowiedzi, kąśliwie z prawego rozegrania Monika Kobylińska!

1
czas 32'

14:14. I kolejny remis.

1
czas 31'

13:14. Zamarkowała podanie Karolina Kudłacz-Gloc, a następnie podała na lewą flankę do Kingi Grzyb. Skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin wpisała się na listę strzelczyń.

1
1
31'

Adrianna Płaczek odbija rzut lewoskrzydłowej.

3
2
1
31'

Przy piłce gospodynie.

czas Druga połowa
czas 30'

14:14. Ostatni cios w pierwszej połowie zadały Ukrainki. Na remis z lewej połówki Iryna Glibko!

1
30'

I po raz kolejny zawodzi niestety Bogna Sobiech.

1
1
2
30'

Polki w ataku pozycyjnym.

2
czas 29'

13:14. Dużo szczęścia miały teraz Polki. Joanna Drabik zebrała piłkę po nieudanym rzucie Bogny Sobiech i przywróciła Biało-Czerwonym prowadzenie.

5
1
28'

Obrotowa na czystej pozycji, ale przegrywa pojedynek z Adrianną Płaczek!

2
1
czas 28'

13:13. Świetną zmianę dała także Aleksandra Zych.

2
1
1
czas 27'

13:12. W zamian trafia do siatki Wiktoria Belmas. Świetna zmiana bocznej rozgrywającej Metraco Zagłębia Lubin.

1
1
26'

Polki nie wykorzystują kontry.

1
czas 25'

12:12. Na remis ze środka rozegrania Aleksandra Zych.

1
czas 24'

12:11. Ukrainki na pierwszym prowadzeniu w meczu! Po szybkiej kontrze Lilia Gorilska!

czas 24'

11:11. Siostrzana, dwójkowa akcja. Z lewej flanki świetnie Władysława Belmas.

czas 23'

10:11. Z siódmego metra bardzo pewnie Kinga Achruk.

2
2
czas 22'

10:10. Dobra akcja Ukrainek, grają szybką piłkę ręczną i regularnie przedzierają się przez polską defensywę. Na listę strzelczyń wpisała się Iryna Glibko.

czas 21'

9:10. Z pełni rozpędzona Aleksandra Zych trafia z dziewiątego metra! Tego od niej oczekujemy!

4
3
czas 21'

9:9. Natalija Sawczyn, bieżny rzut i remis!

20'

Zabrakło centrymetrów. Nie trafia Karolina Kudłacz-Gloc.

1
2
19'

Mógł być już remis, ale uratowała koleżanki Adrianna Płaczek.

1
1
18'

Nieudana akcja Biało-Czerwonych. I pomyśleć, że jeszcze niedawno Polki prowadziły różnicą pięciu bramek?

czas 17'

8:9. Co za rzut! Natalija Sawczyn w samo okienko!

17'

Niestety przekroczyła linię szóstego metra Sylwia Matuszczyk. Ukrainki w ataku pozycyjnym.

czas 16'

7:9. Znakomicie na zwodzie gra Wiktoria Belmas. Ukrainka wcisnęła się między obrończynie i wygrała pojedynek z Adrianną Płaczek.

czas 16'

6:9. Dużo większą odpowiedzialność bierze dzisiaj na swoje barki Karolina Kudłacz-Gloc. Znakomita, indywidualna akcja zakończona technicznym rzutem.

czas 15'

6:8. Z dziewiątego metra precyzyjnie przymierzyła Iryna Glibko.

1
czas 14'

5:8. Bramka! Mnóóóstwo miejsca miała na lewej flance Kinga Grzyb.

2
2
czas 14'

1
1
czas 14'

5:7. Zmniejsza straty Władysława Belmas. Czas na żądanie szkoleniowca Biało-Czerwonych.

czas 13'

4:7. Popisała się wkrętką z prawej flanki Jewgienia Lewczenko.

1
1
1
12'

Aneta Łabuda obija słupek.

11'

Brawo, Adrianna Płaczek! Samotna kontra Ukrainek, to wręcz musiało się zakończyć bramką, ale górą nasza golkiperka!

czas 11'

3:7. Natalija Sawczyn przerywa impas Ukrainek. Warto pochwalić za bardzo dobrą asystę Wiktorię Belmas.

10'

Na parkiecie zameldowały się znane z polskich parkietów siostry - Władysława Belmas i Wiktoria Belmas.

2
1

2:7. Ukraińska bramkarka nawet nie zareagowała. Kinga Achruk zakończyła kontratak bombą z dziewiątego metra. Czas dla  miejscowych.

2
1
9'

Adrianna Płaczek broni w sytuacji sam na sam!

1
1

2:6. Monika Kobylińska z prawej połówki!

2
8'

Kolejna, skuteczna interwencja Adrianny Płaczek!

1

2:5. Znakomicie minęła rywalki Karolina Kudłacz-Gloc i podwyższyła prowadzenie do trzech bramek.

1
7'

Nie do przejścia w defensywie nasze szczypiornistki.

1
1

2:4. Gra z obrotową się opłaca. Ładnym lobem oszukała bramkarkę  Sylwia Matuszczyk.

1
5'

Czujnie w bramce Adrianna Płaczek.

1

2:3. Bardzo dobrze pokazała się na szóstym metrze Sylwia Matuszczyk. Długie podanie kozłem od Karoliny Kudłacz-Gloc i bramka!

2
1

2:2. Efektownie, w lewy, górny róg Iryna Glibko.

1
4'

Ukrainki szybko odzyskały jednak piłkę i wywalczyły rzut karny.

1
3'

Świetnie ustawiła się w obronie Monika Kobylińska. Faul w ataku Ukrainek.

1:2. Błyskawiczna odpowiedź Polek. Szybki środek i umieszcza piłkę w siatce występująca na prawej flance Aneta Łabuda.

1:1. Przedarła się na prawej połówce Natalija Sawczyn i pokonała Adriannę Płaczek.

1
1
1

0:1. Z lewej flanki Kinga Grzyb.

1
1
1'

W posiadaniu ekipa Biało-Czerwonych. W ostatnim meczu zaczęły mecz od wrzutki. Jak będzie tym razem?

17:59

Czekamy... Prezentacja przedłużyła się o kilka minut.

2
Kto wygra mecz?
Polska
Ukraina
15:01

Przypomnimy, że pierwsze przetarcie w eliminacjach zakończyło się wysokim zwycięstwem Polek. Drużyna Arne Senstada wysoko pokonała Wyspy Owcze.

15:01

Dzień dobry! Zapraszamy na relację LIVE z drugiego meczu naszych szczypiornistek, rozgrywanego w ramach eliminacji do ME 2020. Ekipa Biało-Czerwonych zagra i punkty z Ukrainą.