27:24
Zakończony
GOG
komentarz

My już dziękujemy za uwagę. Po takim meczu zapraszamy na kolejną rywalizację na WP SportoweFakty. O 17:30 swój mecz rozegra mistrz kraju, PGE VIVE Kielce, które zmierzy się na wyjeździe z Telekomem Veszprem. Bądźcie z nami!

4
2
1
komentarz

I na koniec jeszcze statystyki pomeczowe.

RESULT: From 17:22 down, via an incredible 9:0 run @SPRWisla have propelled themselves to a 27:24 win against #GOGSports. With the win, the Polish club qualify for the #veluxehfcl elimination round. #ehfcl #PLOGOG

4
1
1
1
komentarz

Zabójczy kwadrans gospodarzy i Orlen Wisła Płock ma już pewny awans do następnej fazy. Nie musi nawet wygrywać ostatniego meczu z IFK Kristianstad! Brawo!

Ależ REMONTADA! MAMY AWANS✌ #veluxehfcl #ehfcl pic.twitter.com/n4dP1gwMf3[/p]

6
5
1
czas

27:24. Ostatnie trafienie zaliczył w tym meczu jeszcze Lasse Moeller.

8
3
3
3
12
czas 60'

27:23. A kontrę wykorzystał jeszcze Jerko Matulić.

28
14
1
1
3
czas 60'

26:23. Kropkę nad i postawił Lovro Mihić.

32
15
1
1
czas 60'

25:23. Celnie Lasse Moeller. Ale czasu już za mało na remis.

14
6
1
2
14
59'

Czasu coraz mniej, a przewaga trzech bramek powinna wystarczyć. Choć teraz obronił jeszcze bramkarz GOG.

6
4
2
3
4
58'

Słupek uratował teraz Wisłę. Szczęście przy płocczanach.

23
11
2
3
4
czas 57'

25:22. Niko Mindegia dopełnia dzieła zniszczenia. Co za końcówka Nafciarzy. Od razu o kolejną, ostatnią już przerwę poprosił szkoleniowiec GOG.

28
11
2
3
56'

Psują swoje akcje przyjezdni. Chyba zaczynają tracić wiarę w sukces, który jeszcze chwilę temu był niemal na wyciągnięcie ręki.

29
11
4
3
5
czas 56'

24:22. Niko Mindegia przełamał obronę naszych rywali i trafił z bliska.

30
13
2
2
55'

A jakby było mało, faul ofensywny w drużynie GOG.

27
17
2
3
4
czas 54'

23:22. Co za akcja, co za bramka. Po wrzutce trafił rzutem z kozłem Lovro Mihić.

22
12
1
3
4
czas 54'

Odinn Thor Rikhardsson został wykluczony na 2 minuty. Chyba lepiej być nie mogło. To może być zabójcza końcówka wicemistrza Polski.

16
6
1
3
53'

Teraz albo nigdy. Brakowało takich obron Morawskiego przed przerwą, teraz mamy tego aż nadmiar. Brawo.

17
5
1
1
3
53'

I jeszcze raz, a nawet dwa razy odbijał rzuty rywali perfekcyjny dziś Ivan Stevanović!

18
5
3
1
1
czas 52'

22:22. I stał się cud! Remis!!! Trafił ze środka rozegrania Alvaro Ruiz.

19
6
1
2
2
52'

I ponownie cuda w bramce wyczynia Ivan Stevanović!

11
5
1
2
czas 51'

21:22. Bramka kontaktowa dla Wisły. Szok. Trafił z prawej połówki Jerko Matulić.

16
8
3
3
4
50'

Błąd w ataku w zespole przyjezdnym. Niemoc totalna. Trzeba to wykorzystać.

11
7
3
3
4
50'

Tymczasem swoje święto obchodzi dziś Tomasz Gębala.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Tomasza Gębali

2
2
2
2
50'

Od razu o przerwę poprosił szkoleniowiec GOG.

2
1
6
1
4
czas 50'

20:22. I jest. Z koła celnie Igor Źabić, który wykorzystał podanie od Mindegii.

10
5
1
3
49'

Ważna próba po stronie gospodarzy. Bramka może przywrócić nadzieję i wprowadzić niepokój u przeciwników.

5
1
4
49'

Mylą się w ataku goście.

7
1
1
3
czas 48'

19:22. Skutecznie Alvaro Ruiz. Wisła nieco bliżej rywali.

6
1
2
3
48'

Czy obrony Ivana Stevanovicia coś Wiśle przyniosą? Oby, bo znowu dobrze odbił rzut rywali ten bramkarz.

4
1
1
czas 47'

18:22. Przyspieszamy. Ponownie Ziga Mlakar skutecznie na prawym rozegraniu.

7
1
1
1
2
czas 46'

17:22. Ale goście chyba poczuli krew. Szybko odpowiedział Lasse Moeller.

2
2
1
3
czas 45'

17:21. Z lewej flanki celnie Ziga Mlakar.

4
2
2
45'

Może jeszcze nie wszystko stracone?

Walcz, Wisło, walcz...[/p]

1
1
1
45'

Czas dla Xaviera Sabate.

4
1
1
czas 44'

16:21. Goście już chyba tego nie wypuszczą z rąk. Bramka! Trafił Lasse Moeller.

2
1
7
43'

Niestety, ale Viktor Gisli Hallgrimsson również wie, jak odbijać rzuty miejscowych.

1
3
4
43'

Skutecznie w bramce Ivan Stevanović.

5
4
1
czas 43'

16:20. Choć teraz nadzieję przywrócił jeszcze na środku rozegrania Alvaro Ruiz.

4
2
czas 42'

Philip Stenmalm został wykluczony na 2 minuty. To tak, jakby Nafciarze mało mieli problemów.

1
1
1
1
3
czas 42'

15:20. Jest już tragicznie! Kontrę na bramkę zamienił bowiem Odinn Thor Rikhardsson.

1
1
4
czas 41'

15:19. Czas leci, a wynik bardzo niekorzystny dla Wisły. Trafił wkrętką Lasse Moeller.

1
1
2
3
41'

Dalej jednak atakować może GOG.

2
1
2
2
3
41'

Całe szczęście, że włączyła się też bramka u miejscowych.

5
1
40'

Po raz drugi obronił Soren Andreasen!

1
2
2
czas 40'

No, ale jeśli rzuty karne nie będą wykorzystywane, nic z tego nie będzie. Nie trafił Niko Mindegia.

2
2
1
4
2
39'

Kolejny stały fragment gry dla Wisły.

1
czas 39'

15:18. Przełamanie w drużynie GOG. Odpowiedział po mocnym rzucie z drugiej linii Stig Tore Moen Nilsen.

1
3
czas 38'

15:17. Odrabiamy straty. Trafił Lovro Mihić. Chwilę wcześniej znowu skutecznie w bramce zagrał Stefanović.

4
3
1
1
37'

A tak rzucał Mlakar.

Two great goals scored just seconds apart in the #PLOGOG first half! First Ziga Mlakar finishes in-flight for @SPRWisla before Emil M. Jakobsen spins his way to score another goal in this season's #veluxehfcl for #GOGsport.

czas 36'

14:17. Ze środka celnie Niko Mindegia. Wcześniej dobrą interwencją popisał się Stefanović.

9
4
1
1
czas 36'

13:17. Ależ wejście w drugą część meczu zanotował Emil Jakobsen. Jak nie celny rzut karny to teraz trafił w krótki róg bramki z lewej strony.

2
2
3
3
7
czas 35'

13:16. Skutecznie rzut karny wykonywał Niko Mindegia.

4
2
2
2
35'

To teraz stały element meczu będą mogli wykonać miejscowi.

1
czas 34'

12:16. I znowu skutecznie rzut karny wykonywał Emil Jakobsen.

2
2
1
2
34'

czas 33'

Przemysław Krajewski został wykluczony na 2 minuty.

1
1
1
czas 33'

12:15. Sytuację próbował teraz uratować i uratował Ziga Mlakar.

1
1
czas 32'

11:15. Fatalny początek drugiej połowie w wykonaniu gospodarzy. Skutecznie rzut karny wykonywał Emil Jakobsen.

2
3
32'

Rzut karny dla GOG.

2
31'

W dodatku Nafciarze z błędem własnym.

1
czas 31'

11:14. I już - 3. Trafił bowiem Stig Tore Moen Nilsen.

2
31'

W ataku goście.

czas Druga połowa
14:59

Tego też Wiśle życzymy.

Czekamy na drugą połowę. Poprawić skuteczność i jeszcze powinniśmy mieć powody do radości. Walczyć Wisła walczyć

1
Czy Nafciarze odmienią los rywalizacji po zmianie stron?
Tak
Nie
Skończy się remisem
1
14:59

Najlepsi strzelcy u obozie drużyny z Płocka.

Póki co nie jest po naszej myśli. #Przerwa #haltimeNajwięcej bramek:Mindegia 3(1k)⚽Matulić 3 (2k)⚽#veluxehfcl #ehfcl pic.twitter.com/wZAQ9MS9xs[/p]

14:59

A tak wyglądają statystyki po pierwszej połowie meczu w Orlen Arenie.

HALF-TIME: #GOGsports take a 13:11 lead against @SPRWisla after the first half. Can the Danish side complete the job in the second half? Find out on https://t.co/IxekV9aMF3. #PLOGOG pic.twitter.com/S4ycaLTQgR[/p]

14:59

Po pierwszej połowie Orlen Wisła Płock musi odrabiać straty, bo przegrywa 11:13. Nie jest to dużo, ale zawsze trudniej jest gonić niż uciekać. Goście grają całkiem poprawnie. Kilkoma interwencjami postraszył Viktor Gisli Hallgrimsson.

czas 30'

11:13. I dosłownie tuż przed końcem piłkę na koło otrzymał Oscar Bergendahl i ustalił wynik do przerwy.

2
3
1
1
30'

I jeszcze przerwa dla trenera gości. Zostało już bardzo niewiele czasu.

1
czas 30'

11:12. Z lewej strony parkietu rzut do bramki oddał jeszcze Alvaro Ruiz.

9
5
1
3
2
30'

2
1
czas 29'

10:12. To się musiało tak skończyć. Celny rzut oddał w kontrze Emil Jakobsen.

2
1
2
1
29'

I jeszcze strata piłki przez gospodarzy na nieco ponad minutę przed końcem pierwszej połowy.

czas 28'

10:10. Idziemy łeb w łeb, bo skutecznie rzut karny wykonywał Niko Mindegia.

8
4
1
1
28'

Rzut karny dla miejscowych.

5
3
1
1
czas 27'

9:10. Czwarta udana akcja z udziałem Josefa Pujola.

1
3
czas 26'

9:9. Chyba Niko Mindegia w końcu nabrał jeszcze więcej ochoty do gry. Był bardzo widoczny w ostatnim czasie.

3
2
25'

A zatem przynajmniej przez jakiś czas siły zostały wyrównane.

1
5
1
1
2
czas 25'

Oscar Bergendahl został wykluczony na 2 minuty. To kara za faul na Mindegii.

2
1
3
25'

Tym razem długa akcja po stronie miejscowych. Za chwilę będzie gra pasywna.

1
1
czas 24'

8:9. Z lewej flanki skutecznie zagrał Lasse Moeller.

1
1
1
3
7
czas 24'

Igor Źabić został wykluczony na 2 minuty.

1
4
czas 23'

8:8. Takich akcji w wykonaniu Niko Mindegii trochę nam dziś brakuje.

4
2
1
23'

Pujol ma już trzy bramki na swoim koncie.

1
1
1
1
4
czas 23'

7:8. Goście nie czekali długo z odpowiedzią. Trafił Josef Pujol.

2
1
4
czas 21'

7:7. Może nie było to zbyt szybko, ale za to skutecznie. Autorem trafienia nr 7 Jerko Matulić.

7
5
1
1
2
21'

I w końcu zostali zablokowani przez Nafciarzy, którzy mogą szybko ruszyć do ataku.

6
3
1
1
1
20'

Wyraźnie zwolnili grę w tej akcji piłkarze ręczni GOG.

1
1
czas 20'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Jerko Matulić. Obronił to Soren Andreasen!

2
6
19'

Dobrze w bramce zachował się Morawski. Będzie rzut karny dla Orlen Wisły.

3
2
1
1
czas 18'

6:7. I znowu na minimalnym prowadzeniu przyjezdni po trafieniu Josefa Pujola.

1
1
3
3
4
17'

Straszy atakujących Nafciarzy bramkarz drużyny GOG.

1
1
3
1
1
17'

Hallgrimsson skutecznie między słupkami.

1
czas 17'

6:6. Niestety, Orlen Wisła także popełniła błąd i naraziła się na kontrę, której nie zmarnował Odinn Thor Rikhardsson.

2
czas 16'

Żółtą kartkę otrzymał Frederik Clausen.

3
1
15'

Błąd popełnili przyjezdni i kolejna strata piłki w ich wykonaniu.

2
3
1
czas 15'

6:5. Natychmiast do przodu ruszył Alvaro Ruiz.

4
3
czas 15'

5:5. Goście nie pozostali dłużni. Trafił Stig Tore Moen Nilsen.

3
czas 14'

Żółtą kartkę otrzymał Odinn Thor Rikhardsson.

3
1
1
1
1
czas 13'

5:4. Podanie na skrzydło, a tam Lovro Mihić wiedział już, co ma zrobić z piłką. Trafił po koźle.

5
3
13'

Prosta strata w drużynie GOG.

8
3
czas 12'

4:4. I jego skutecznym egzekutorem został Jerko Matulić.

5
3
12'

Niedługo później sędziowie podyktowali rzut karny dla Nafciarzy.

2
4
czas 11'

3:4. Skutecznie rzut karny wykonywał Emil Jakobsen.

1
5
11'

Faul i rzut karny dla GOG.

2
4
11'

Hallgrimsson znów dał popis.

3
czas 10'

3:3. Goście z natychmiastową odpowiedzią. Rzucał Emil Jakobsen.

1
2
4
czas 10'

3:2. Już druga skuteczna próba w wykonaniu Zigi Mlakara.

3
1
9'

Szczęśliwie jednak Orlen Wisła może kontynuować atak pozycyjny.

3
9'

Szkoda, Niko Mindegia nie dał rady w starciu z Hallgrimssonem.

3
8'

Ponad bramką przyjezdni. Sporob błędów w pierwszej fazie tej rywalizacji po stronie ekipy z Danii.

3
2
1
czas 8'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Źabić. Następne upomnienie będzie oznaczać karę dwóch minut.

2
czas 7'

2:2. A Ziga Mlakar nie zamierzał się patyczkować.

4
2
7'

Goście długo rozgrywali piłkę, ale w końcu nie znaleźli sposobu na płockiego bramkarza.

3
1
czas 6'

Żółtą kartkę otrzymał Jerko Matulić.

1
5'

Nieudana próba Matulicia. Zatrzymał go Hallgrimsson.

1
czas 5'

Chwilę wcześniej żółtą kartkę upomniany został Przemysław Krajewski.

1
1
czas 5'

1:2. Kontra gości po stracie piłki przez miejscowych. Wykorzystał ją Oscar Bergendahl.

1
czas 4'

1:1. Już remis. Rzutem bieżnym popisał się teraz Josef Pujol.

1
1
czas 3'

1:0. Skutecznie rzut karny wykonywał Jerko Matulić.

3
1
3'

Siódemka dla Orlen Wisły.

2'

Po drugiej stronie popisał się za to Adam Morawski, ale wydatnie pomogli mu obrońcy.

1'

Ale nie zakończona trafieniem, bo udanie interweniował bramkarz GOG.

1'

W pierwszym ataku Nafciarze.

czas Start meczu
14:49

Powiedzmy sobie szczerze, tylko zwycięstwo może dać Nafciarzom przepustkę do następnej rundy.

14:49

Hala podczas rozgrzewki nie była specjalnie wypełniona.

Dziś w Płocku najważniejszy mecz @ehfcl w tym sezonie. @SPRWisla gra o awans z duńskim GOG. pic.twitter.com/H8aTzcfnTs[/p]

1
Czy Orlen Wisła Płock ogra swojego najgroźniejszego rywala w walce o wyjście z grupy?
Tak
Nie
14:49

Co ciekawe i ważne zarazem, w składzie gospodarzy pojawi się dwójka powracających po urazach zawodników.

14:49

Witamy Państwa w relacji "na żywo" z kolejnego meczu w Lidze Mistrzów. Orlen Wisła Płock podejmie dziś duńskie GOG. To mecz o awans do następnej fazy tych rozgrywek.