Dzieła zniszczenia dokonała Olga Akopian. Tego meczu już nie wygramy

Jochymek w poprzeczkę!

1
POL 25 : 26 RUS
czas 60'

Na kole niespodziewanie znalazła się Anna Wiachirewa. Jedna z najmniejszych na boisku przedarła się przez obronę

60'

Czas dla Rosjanek. Sborna ma piłke na minutę przed końcem

1
59 '

W kleszcze wzięta Karolina Kudłacz-Gloc. Po chwili piłka doszła do koła do Stachowskiej, ale na miejscu była Sedojkina...

1
POL 25 : 25 RUS
czas 58'

Skutecznie rzut karny wykonywał Jekaterina Ilina.

58'

Marennikowa faulowana i niestety rzut karny. Wcześniej z nieprzygotowanej pozycji rzucała Zalewska

2
58'

Gęga przejęłą piłkę i Polki w natarciu

2
57'

Gawlik!! Polka zatrzymała rzut z drugiej linii!

2
56'

Polki uratowała Gawlik! Wiachieriewa nie wykorzystała niemal idealnej sytuacji

1
czas 56'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Karolina Siódmiak. Z kozłem, pod nogami Sedojkiny, ale czemu tak mocno...

1
55'

Kobylinska do Kulwińskiej i mamy karnego!

1
POL 24 : 24 RUS
czas 55'

Rzutem w krótki róg pokonała Gawlik Jekaterina Marennikowa.

1
czas 55'

Monika Stachowska została wykluczona na 2 minuty. Fatalnie...

1
POL 24 : 23 RUS
czas 54'

Skutecznie rzut karny wykonywał Monika Stachowska.

2
53'

Kobylińska mogła to rozwiązać lepiej, na szczęście kolejna szansa Polek. W poprawce Biało-Czerwone wywalczyły karnego!

1
POL 23 : 23 RUS
czas 52'

Z naszej defensywy nic nie robiła sobie Olga Akopian.

1
POL 23 : 22 RUS
czas 52'

Rosjanki straciły piłkę i swoją szansę dostała Monika Kobylińska. Polka nieco zwolniła akcję, ale po chwili ku zaskoczeniu rywalek napędziła akcję i pokonała rywalkę z lewej połówki rozegrania! Trener Rosjanek prosi o czas

1
POL 22 : 22 RUS
czas 51'

Achruk uruchomiła skrzydło i ze świetnej strony pokazała się Karolina Zalewska.

1
POL 21 : 22 RUS
czas 50'

Nieco szczęśliwie, ale czy to istotne? Trafiła Karolina Siódmiak.

1
POL 20 : 22 RUS
czas 50'

Bramka! Trafił Anna Wiachirewa. Który to już raz skrzydłowa przedarła się przez obronę?

1
48'

Potężnie Kobylińska, to byłoby piękne trafienie. Byłoby, bo piłka wylądowała na poprzeczce

1
48'

Gawlik lepsza od Rosjanki. Walczyć Polki, walczyć!

1
POL 19 : 20 RUS
czas 47'
1
47'

Szybko odpowiadają Rosjanki

1
POL 18 : 19 RUS
czas 46'

Na kole znalazła się Patrycja Kulwińska. Wcześniej kapitalne podanie od Kobylińskiej

1
45'

Siódmiak wprost w Sedojkinę

1
42'

Zmiana w polskiej bramce. Wysokińską zastąpiła Gawlik

POL 15 : 18 RUS
czas 41'

Polska kontra Ludmiła Postnowa. Doświadczona Rosjanka rzuciła trzecią bramkę w przeciągu bodajze 2 minut

POL 15 : 17 RUS
czas 40'

33-lata na karku, a forma nadal jak za dawnych lat. Znowu w roli głównej Ludmiła Postnowa.

POL 15 : 16 RUS
czas 40'

Takiej zawodniczki nie można lekceważyć. Z drugiej lionii odpaliła Ludmiła Postnowa.

czas 39'

Anna Wiachirewa została wykluczona na 2 minuty.

czas 39'

Ależ szkoda... Nieskutecznie rzut karny wykonywała Karolina Kudłacz-Gloc.

39'

Kulwińska stanęła oko w oko z bramkarką, ale nasza kołowa była faulowana. Rzut karny!

POL 15 : 15 RUS
czas 38'

POL 15 : 14 RUS
czas 38'

Piłkę na kole przejęła Patrycja Kulwińska. Obrotowa nie namyślała się i oddała rzut z siódmego metra

37'

Na całe szczęście sędziowie dostrzegli faul rywalek

36'

Stachowska nie jest specjalistką od ataku, ale w tej sytuacji mogła zachować się lepiej. Górą bramkarka Sbornej

1
POL 14 : 14 RUS
czas 36'

I wykorzystały! Kapitalne podanie od Kudłacz-Gloc na bramkę zamieniła Agnieszka Jochymek.

35'

Faul Rosjanek w ataku i Biało-Czerwone mogą wykorzystać grę w przewadze!

czas 35'

Anna Sen została wykluczona na 2 minuty.

POL 12 : 14 RUS
czas 35'

Sborna się napędza. Faul Kobylinskiej w ataku i w kontrze Anna Sen.

35'

Trener Rasmussen ma sporo uwag do swoich podopiecznych. Wysoka obrona Rosjanek sprawia Biało-Czerwonym mnóstwo kłopotów

POL 12 : 13 RUS
czas 34'

Wysoka obrona Rosjanek i w kontrze trafiła Anna Wiachirewa. Czas dla Polek

32'

Kudłacz-Gloc próbowała rzut tyłem do bramki, było baaaardzo blisko. Piłka trafiła w słupek, Sedojkina zupełnie się tego nie spodziewała

POL 12 : 11 RUS
czas 32'

Bramka! Trafiła Karolina Zalewska. Skrzydłowa wykorzystała kapitalne podanie

31'

Rosjanki po bloku i Wysokińska spokojnie złapała piłkę

31'

Gramy!

POL 10 : 11 RUS
czas 30'

Niemal równo z końcowa syreną trafiła Patrycja Kulwińska.

POL 9 : 11 RUS
czas 30'

Katastrofalna rozegranie Polek i Rosjanki pobiegły do kontry. Akcję napędziła Akopian, a trafiła Daria Dmitriewa.

POL 9 : 10 RUS
czas 29'

Skutecznie rzut karny wykonywała Irina Bliznowa.

29'

Karolina Zalewska faulowała rywalkę i koreańscy sędziowie podyktowali rzut z siódmego metra.

29'

Rosjanki chyba odczuwają presję. Błąd goni błąd i przy piłce Biało-Czerwone

27'

Sen spróbowała sił z drugiej linii, ale na posterunku Wysokińska. Świetny mecz naszej bramkarki!

POL 9 : 9 RUS
czas 26'

Z rywalkami nie patyczkowała się Marta Gęga. Polka wyszła z kontrą i rzutem z dziesiątego metra pokonała rosyjską bramkarkę!

26'

Faul Rosjanek na kole i kontra Polek!

POL 8 : 9 RUS
czas 26'

Przez obronę odważnie przedarła się Monika Kobylińska. Polka minęła Gorszkową i przez sobą miała tylko bramkarkę

25'

Wysokińska będzie się chyba śniła Wiachieriwej. Rosyjska gwiazda wyszła z szybką kontrą i w sytuacji sam na sam rzuciła wprost w Polkę. Brawo! Czas tylko wykorzystywać szanse w ataku. Wysokińska zadba o tyły

24'

Po raz wtóry Polki nie wykorzystały szansy w ataku. To może być bardzo kosztowne w dalszej fazie meczu

czas 23'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Anna Wiachirewa. Wysokińska zaczekała na linii bramkowej i Rosjanka dobre pół metra obok bramki!

23'

Wiachiriewa próbowała się przedrzeć i skrzydłowa wywalczyła rzut karny.

czas 22'

Polina Gorszkowa została wykluczona na 2 minuty. Wypada wykorzystać szansę

1
POL 7 : 9 RUS
czas 21'

W rozgrywająca zabawiła się Anna Wiachirewa. Rosjanka zeszła ze skrzydła na środek i pokonała Wysokińską

POL 7 : 8 RUS
czas 21'

Podwójny blok, a Karolina Siódmiak nic sobie z tego nie robiła. Kapitalny rzut z dystansu

20'

Sedojkina jest niesamowita. Kolejna interwencja Rosjanki, tym razem zatrzymana "wkrętka" Koceli

20'

Kudłacz-Gloc uciekała do zewnątrz i rzucała z prawej połówki. Górą Sedojkina

POL 6 : 8 RUS
czas 19'

Jekaterina Bobrownikowa wykorzystała zasłonę Anny Sen i spróbowała indywidualnej akcji. Niestety dla Polek, skutecznej.

czas 19'

Marta Gęga został wykluczony na 2 minuty. Obiektywnie, sędziowie podjęli słuszną decyzję. Polka zaatakowała twarz rywalki

POL 6 : 7 RUS
czas 18'

Tego Polkom brakowało. Na skrzydle urwała się Agnieszka Kocela i trafiła w samo okienko

17'

Wysokińska ratuje koleżanki. Trzecia z rzędu strata Polek, ale nie miejscu była nasza bramkarka

POL 5 : 7 RUS
czas 17'

Faul Kobylińskiej w ataku i kolejna kontra rywalek. Na kole urwała się potężnie zbudowana Anna Sen.

POL 5 : 6 RUS
czas 16'

Polki odbiły się od rosyjskiego muru i Rosjanki z kontrą, którą na bramkę zamieniła Irina Bliznowa. Niedobrze, bardzo niedobrze.

POL 5 : 5 RUS
czas 15'

Drugi w dzisiejszym meczu rzut Rosjanek z podłoża. Trafiła Jekaterina Bobrownikowa.

POL 5 : 4 RUS
czas 14'

Skutecznie rzut karny wykonywał Karolina Kudłacz-Gloc. Pierwsze prowadzenie Polek!

14'

Akcja nie układała się po myśli Polek, ale Karolina Siódmiak pokazała jak ważne jest doświadczenie. Karny dla Polski!

12'

Polki świetnie w bloku i Sborna się gubi. Wszystkiego przez skrzydło nie da się zagrać

POL 4 : 4 RUS
czas 11'

Wysokińska uruchomiła kontrę, a dokładniej Agnieszkę Kocelę. Polki gonią!

POL 3 : 4 RUS
czas 10'

Za plecami rywalek na kole pokazała się Patrycja Kulwińska. Polka musiała to trafić

POL 2 : 4 RUS
czas 10'

Zza bloku odpaliła Daria Dmitriewa. Potężny rzut Rosjanki

9'

Jaka szkoda... Kocela była bardzo blisko, ostatecznie poprzeczka

POL 2 : 3 RUS
czas 8'

Dobrze zagrała polska defensywa. Piłkę odbiła Wysokińska i Achruk mogła wyprowadzić akcję. Nasza liderka znalazła Monikę Kobylińską, a ta nie miała problemów z pokonaniem Sedojkiny.

7'

Polki jak na razie fatalnie wyglądają w ataku... Kołodziejska w prosty sposób straciła piłkę

6'

Akopian próbowała z linii 9 metra, ale jej sygnalizowany rzut odbiła Wysokińska. Szansa dla Polek

POL 1 : 3 RUS
czas 6'

Piłka rozrzucona do skrzydła i wreszcie Polki skutecznie! Trafiła Katarzyna Kołodziejska.

POL 0 : 3 RUS
czas 5'

Polki przysnęły i defensywie urwała się na skrzydle Olga Akopian. Wcześniej kolejny błąd Polek w ataku

POL 0 : 2 RUS
czas 4'

Piłka wędrowała po obwodzie, w końcu trafiła na skrzydło i nie pomyliła się Anna Wiachirewa.

POL 0 : 1 RUS
czas 3'

Kontra Rosjanek i trafia Anna Wiachirewa. Karne trzeba wykorzystywać w tak trudnym boju!

1
czas 3'

Nieskutecznie rzut karny wykonywała Marta Gęga.

2'

Faul Rosjanek na Achruk i rzut karny!

2'

Wysokińska nie zamierza być gorsza. Pierwsza interwencja Polki!

1'

Sedojkina rozpoczyna spotkanie od udanej interwencji. Kontra Rosjanek jednak przerwana

1'

Przy piłce Biało-Czerwone

czas Start meczu
15:10

Obie drużyny wysłuchały już hymny narodowe. Gospodarze nieco zaskoczyli nasze szczypiornistki... odgrywając dwie zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.