I już na sam koniec jeszcze garść pomeczowych statystyk.

komentarz

Vive po wygranej nad szwedzkim IFK jest w bardzo komfortowej sytuacji.

komentarz

Vive Tauron Kielce pokazało ogromną siłę ognia. IFK tylko w pierwszej połowie, właściwie na samym jej początku, dotrzymywał kroku doświadczonym gospodarzom. Swoje zrobił Philip Henningsson. Sam wygrać nie mógł. Obrona miejscowych była tego dnia bardzo solidna, jednak bez skuteczności trudno byłoby o zwycięstwo i to tak efektowne. Całemu zespołowi należą się wielkie brawa. Dziękujemy za śledzenie relacji live na naszym portalu, zapraszamy na kolejne.

1
60'

Na koniec obroną popisał się jeszcze Szmal.

czas 60'

Goście będą kończyć ten mecz jednego mniej.

IDK 38 : 28 IFK
czas 59'

38:28. Bramka! Trafił Tim D. Soerensen.

IDK 38 : 27 IFK
czas 58'

38:27. I jeszcze jedna kontra gospodarzy. Bramkę zapisał sobie Darko Djukić.

IDK 37 : 27 IFK
czas 58'

37:27. Kontra Vive. Sam na sam z bramkarzem był Manuel Strlek. 10 bramek przewagi Vive.

IDK 36 : 27 IFK
czas 58'

36:27. Teraz z koła trafił Patryk Walczak.

IDK 35 : 27 IFK
czas 57'

35:27. Bramka za bramkę. Tym razem trafił Aleksander Tatarincew.

IDK 35 : 26 IFK
czas 57'

35:26. Bramka! Trafił Paweł Paczkowski.

IDK 34 : 26 IFK
czas 56'

34:26. Bramka! Trafił Gunnar Steinn Jonsson.

komentarz
czas 54'

Z rzutu karnego już Dean Bombac nie był tak skuteczny. Bramkarz wyczuł jego intencje.

IDK 34 : 25 IFK
czas 54'

34:25. Bramka! Trafił Stig Tore Moen Nilsen.

czas 53'

32:24. Kontra w wykonaniu IFK. Wykorzystał ją Tim D. Soerensen.

52'

Szmal wie, co robi w bramce. Kolejne jego dobre zagranie.

IDK 32 : 23 IFK
czas 51'

32:23. Jest odpowiedź IFK. Bramkę zdobył Mario Lipovac.

IDK 32 : 22 IFK
czas 50'

32:22. Cóż teraz zrobił Paweł Paczkowski. To był chyba 10 metr od bramki rywali.

IDK 31 : 22 IFK
czas 50'

31:22. Ratunkiem IFK mogą być stałe fragmenty. Skutecznie rzut karny wykonywał Albin Lagergren.

IDK 31 : 21 IFK
czas 49'

31:21. Już 10 goli więcej po stronie miejscowych. Znów popisał się Paweł Paczkowski.

49'

Tymczasem Dujszebajew zaczyna dawać szansę kolejnym swoim zawodnikom. Na parkiecie zameldował się Patryk Walczak.

48'

Do końca jeszcze około 12 minut, ale emocji już tutaj nie będzie. Vive dzieli i rządzi na parkiecie.

IDK 30 : 21 IFK
czas 48'

30:21. Pogrom IFK. Szwedzi chyba już się poddali. Świetnie przymierzył teraz Mariusz Jurkiewicz.

czas 47'

Mario Lipovac został wykluczony na 2 minuty. To już drugie upomnienie szwedzkiego obrotowego.

IDK 29 : 21 IFK
czas 46'

29:21. Kolejne przepięknej urody uderzenie mistrzów Polski. Trafił Paweł Paczkowski.

46'

Na parkiecie pojawił się Dean Bombac. To będzie jego debiut.

IDK 28 : 21 IFK
czas 45'

28:21. Blisko dwa metry wzrostu Philipa Henningssona robi swoje. Kolejny jego gol.

45'

Tym razem w poprzeczkę trafił Bielecki.

45'

Faulowany był teraz Djukić. Oddał rzut, ale był popychany.

IDK 28 : 20 IFK
czas 44'

28:20. Ależ akcja kielczan. Lijewski wypatrzył na skrzydle Jachlewskiego. Ten się nie pomylił. To musiało się podobać!

44'

Broni Szmal. Ten mecz za chwilę będzie ostatecznie rozstrzygnięty.

IDK 27 : 20 IFK
czas 43'

27:20. Na Vive jest to dziś trochę za mało. Rzutem ze skrzydła popisał się teraz Darko Djukić.

IDK 26 : 20 IFK
czas 42'

27:20. Starają się jeszcze coś zrobić Szwedzi. Trafił Gunnar Steinn Jonsson.

IDK 26 : 19 IFK
czas 41'

26:19. Niepilnowany był teraz Julen Aguinagalde. Takich okazji nie można marnować. Kolejne trafienie i rośnie dystans Vive nad IFK.

IDK 25 : 19 IFK
czas 40'

25:19. Na obieg poszedł Karol Bielecki. To jego firmowe zagranie. Przepiękna bramka.

40'

Blisko błędu Vive.

IDK 24 : 19 IFK
czas 40'

24:19. Skutecznie rzut karny wykonywał Albin Lagergren.

czas 40'

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty.

IDK 24 : 18 IFK
czas 39'

24:18. Ale gospodarze nie pozostają dłużni. Bardzo szybka odpowiedź. Trafił Mateusz Jachlewski.

IDK 23 : 18 IFK
czas 39'

23:18. Znów nie pomylił się na rozegraniu Henningsson.

38'

Czas dla gości.

IDK 23 : 17 IFK
czas 38'

23:17. Kolejna kontra gospodarzy. Tym razem trafił Krzysztof Lijewski. Mecz wrócił do stanu z pierwszej połowy.

IDK 22 : 17 IFK
czas 38'

22:17. Znów kapitalna obrona Szmala. Z przodu nie pomylił się Karol Bielecki. Asystował mu Lijewski.

IDK 21 : 17 IFK
czas 37'

21:17. Obronił Szmal, szybko do przodu ruszyli kielczanie. Na skrzydle nie pomylił się Mateusz Jachlewski.

IDK 20 : 17 IFK
czas 36'

20:17. Będą jeszcze emocje. Trafił Philip Henningsson. Bardzo dobrze gra dziś ten zawodnik.

IDK 20 : 16 IFK
czas 35'

20:16. Ależ zdenerował się teraz Karol Bielecki. Postraszył bombowym rzutem, ale skutecznie.

IDK 19 : 16 IFK
czas 34'

19:16. W bardzo trudnej sytuacji znakomicie poradził sobie Jerry Tollbring. To był właściwie zerowy kąt ze skrzydła.

IDK 19 : 15 IFK