39:29 Zakończony

A więc Rosja i Francja odnotowały pewne zwycięstwa. O 20.45 przed szansą na 2 punkty staną Biało-Czerwoni. Zapraszamy do śledzenia tego meczu na naszych łamach.

Rosjanie mogli po meczu przybić "piątki".

Ten turniej zaczął się od niesamowitych obron bramkarzy. W pierwszym meczu królowali bowiem Thierry Omeyer oraz Vincent Gerard.

Wejście Wadima Bogdanowa zrobiło swoje. Bramkarz KS Azotów Puławy pokazał prawdziwą klasę. 50 procent obron mówi samo za siebie. Notował efektowne interwencje, a koledzy uruchamiali kontry i stąd wynik błyskawicznie urósł. MVP meczu został wybrany jednak Pawieł Atman.

Koniec meczu w grupie A. Rosja lepsza od Japonii po szalonym spotkaniu.

Nie ma bramki dla Japonii, nie będzie także dla Sbornej.

30 sekund do końca rywalizacji.

39:29. Coraz bliżej czterdziestego trafienia Rosja. Trafił przez całe pole gry Azat Waliulin.

I odebrali piłkę swoim rywalom.

Japonia aktywna w defensywie.

38:29. Starają się jeszcze coś trafić rywale. Tym razem bramkę dopisał sobie Yuto Agarie.

38:28. Na pustą bramkę rzucał Siergiej Gorbok.

Ze skrzydła nie udało się Japonii, lepszy Bogdanow.

O czas poprosił trener Japonii.

37:28. Rosjanom chyba jeszcze mało. Pięknie z prawego rozegrania uderzył teraz 21-letni Aleksandr Szkurinskij.

Japonia już wie, że nic się w tym meczu nie uda już zrobić. W dodatku poprzeczka w kontrze ratuje jeszcze Rosjan.

36:28. Coraz wyższa przewaga naszych wschodnich sąsiadów.

35:28. Ale kiedy może, skutecznie trafia na bramkę rywali. Tym razem w roli głównej Siergiej Gorbok.

Sborna wyraźnie oszczędza siły.

Prosta strata piłki w przewadze Japończyków, ale mylą się także ich rywale.

Siergiej Szelmienko został wykluczony na 2 minuty.

34:28. Japonia nie pozostaje dłużna. Błyskawiczna akcja i bramka Hiroki Motoki.

34:27. Bramka! Trafił Michaił Czipurin.

33:27. Skutecznie rzut karny wykonywał Yuto Agarie. W końcu Japonia zmienia wynik meczu.

Znów lepszy Bogdanow, ale Rosjanie faulowali. Będzie rzut karny.

Faul ofensywny Rosjan. Piłka dla rywali.

Skuteczność stracił Shida.

33:26. Bramka! Trafił Timur Dibirow. Asystował mu Dmitrij Żytnikow. Tak wysokiego prowadzenia Rosja jeszcze nie miała.

O czas poprosił teraz trener Rosjań, Dmitrij Torgowanow.

Kolejna próba Agarie nieudana.

32:26. Bramka! Trafił Daniił Sziszkariew.

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Atsushi Mekaru. Bramkarz został trafiony piłką.

Rzut karny dla Japonii. Za głowę złapał się niedowierzający Bogdanow.

31:26. Jednym zwodem nabrał rywala Daniił Sziszkariew. Rosja zdaje się kontrolować teraz to spotkanie.

To była naprawdę bardzo ważna interwencja Rosjanina.

Faul ofensywny Rosjan. Kontra Japonii, ale lepszy Wadim Bogdanow.

30:26. Czyżbyśmy mieli jeszcze emocje? Po raz trzeci trafił Kento Uegaki.

Pomylił się teraz Żytnikow. Lepszy Kimura.

30:25. Zmniejszył stratę lewoskrzydłowy Goki Koshio.

30:24. Chyba jest już po meczu. Obronił Bogdanow, a skończył akcję trafieniem Pawieł Atman.

29:24. Przejął podanie od Japończyka Timur Dibirow. Szybko pobiegł do bramki, wyczekał bramkarza i trafił.

28:24. Zdaje się, że Rosja złapała drugi oddech. Trafił Daniił Sziszkariew.

Dzieli i rządzi teraz Wadim Bogdanow!

Japończyk Kimura także lepszy między słupkami swojej bramki.

Obronił Bogdanow.

Japonia sprawi w tym meczu niespodziankę?

Chwila przerwy dla Japonii. Cóż to zrobił się nam za mecz. Tempo jest niesamowite.

27:24. Szybka kontra Sbornej. Trafił Siergiej Szelmienko. Wcześniej nieudane podanie Shidy do kolegi.

26:24. Od lewego słupka, ale skutecznie rzut karny wykonywał Dmitrij Kowaliew.

Rzut karny dla Rosjan.

25:24. Wciąż tylko bramkę więcej mają Rosjanie. Bramka! Trafił Hiroki Motoki.

25:23. Bramka! Trafił Michaił Czipurin. Gramy bez obrony.

24:23. Bramka! Trafił Daichi Komuro. Podawał nie kto inny, jak Shida.

24:22. Zdenerwował się grą kolegów Siergiej Szelmienko i sam zakończył tę akcję.

23:22. Cuda dzieją się w hali w Nantes. Bramka kontaktowa, gol Goki Koshio.

23:21. Dobitka w jego wykonaniu była już jednak skuteczna.

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Remi Anri Doi.

Karny dla Japonii.

Pawieł Atman został wykluczony na 2 minuty. Bardzo brzydko zachował się ten gracz. Zatrzymał kontrę Japonii.

23:20. Bogdanow znów pokonany. Rzut zapisał sobie Shinnosuke Tokuda.

Bez kompleksów grają Japończycy.

23:19. Bramka! Trafił Pawieł Atman.

22:19. Nie ma obrony, są za to skuteczne ataki. Bramka! Trafił Remi Anri Doi.

22:18. Ależ nam się rozkręca ten mecz. Bramka! Trafił Siergiej Szelmienko.

21:18. Przejęli piłkę Japończycy. Podanie otrzymał i trafił Remi Anri Doi.

21:17. Jeszcze szybsza odpowiedź graczy z Kraju Kwitnącej Wiśni. Trafił Shinnosuke Tokuda.

21:16. Kontra i bramka. Trafił Timur Dibirow.

20:16. Bramka! Trafił Aleksander Czernoiwanow. Szybka odpowiedź Sbornej.

19:16. Niesamowite. Jak on to zrobił? Miał przed sobą dwuosobowy wysoki blok Rosjan, ale znalazł miejsce, oczywiście Hiroki Shida.

19:15. Bardzo wysoko w obronie stanęli Japończycy, ale Rosjanie nie mieli z taką defensywą problemu. Ze skrzydła trafił bowiem Timur Dibirow.

Rozpoczynamy drugą część meczu. Przy piłce Rosjanie.

Biało-Czerwoni ani z Rosją, ani z Japonią nie będą mieli lekkiej przeprawy. Za kilka minut druga połowa meczu.

Mało kto się spodziewał, że Sborna będzie miała tylko 3 gole więcej po pierwszej połowie.

Ten mecz jest nieporównanie bardziej wyrównany niż spotkanie otwarcia. Wydawało się jednak, że będzie inaczej. Rosjanie zdominowali rywali we wstępnej fazie meczu. Potem włączył się jednak Shida i kilkoma efektownymi zagraniami wzbudził u przeciwników niepokój. Ten mecz wcale nie jest jednostronnym widowiskiem.

Zapraszamy na kilka minut przerwy.

18:15. Coś pięknego. Najpierw blisko straty był Shinnosuke Tokuda. Wrócił się jednak po piłkę, kiedy do końca zostało kilka sekund. Podał do kolegi, a ten odegrał właśnie do niego i mamy efektowne trafienie na koniec pierwszej połowy.

Shida dostał chwilę przerwy. Trener posadził go na ławce.

Minuta do końca pierwszej połowy.

18:14. Bramka! Trafił Hiroki Shida. Ten gracz naprawdę dziś imponuje.

18:13. Pawieł Atman błyskawicznie po raz drugi z rzędu.

17:13. Bramka! Trafił Pawieł Atman.

16:13. Wciąz nie mogą być pewni swego Rosjanie. Z koła pozycję znalazł dla siebie Atsushi Mekaru.

Zmiana obrony Rosjan, stanęli z jednym wysuniętym obrońcą.

16:12. 8 sekund na akcję? Dlaczego nie. W roli głównej Shinnosuke Tokuda.

16:11. Znakomicie, z zerowego kąta bramkę zdobył Timur Dibirow.

Zablokowany rzut Japończyków. Rosjanie jednak nie wykorzystali swojej akcji. Zatrzymany Atman.

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Jin Watanabe. Lepszy golkiper.

Żółtą kartkę otrzymał Azat Waliulin.

Po raz drugi rzut karny dla Japonii.

Rosjanie popełniają prosty błąd. Niecelny rzut.

15:11. Skutecznie rzut karny wykonywał Jin Watanabe.

15:10. Wcześniej się pomylił, ale tym razem zakończył akcję dobrym rzutem Pawieł Atman.

14:10. Rośnie nam bohater meczu. Piąta udana próba Hiroki Shidy.

Skuteczny blok Japończyków. Pierwszy tak efektowny. W roli głównej Shida.

Tymczasem Azjaci znów stanęli nam w ataku.

14:9. Rosja chyba się przebudziła. Niepilnowany był na lewym skrzydle Daniił Sziszkariew. Otrzymał bardzo dokładne podanie.

13:9. Wolno, ale skutecznie skończył akcję Daniił Sziszkariew.

12:9. Właśnie o tym mowa. Świetnie na skrzydle znalazł się Remi Anri Doi. Japonia goni.

Tamta przewaga to już jednak przeszłość, a za chwilę mogą być już tylko 3 bramki!

12:8. Udanie w obronie i niezwykle szybko skończyli swoją akcję Japończycy. Autorem gola Shinnosuke Tokuda.

12:7. Ależ nam się rozkręcił Hiroki Shida. 4 rzuty i 4 bramki tego rozgrywającego.

12:6. Skutecznie rzut karny wykonywał Dmitrij Kowaliew.

Kolejny karny Sbornej.

11:6. Zdenerwował się poprzedną akcją Hiroki Shida. Bierze ciężar na siebie i jest skuteczny.

11:5. Ostatecznie błąd miał jednak miejsce. Trafił z kontry Pawieł Atman.

Blisko błędu Japończycy. To efekt agresywnej i dobrej obrony rywali.

10:5. Nie maleje nam jednak przewaga Sbornej. Trafił Siergiej Szelmienko.

9:5. Po raz drugi trafił do siatki Kento Uegaki. To mogło się podobać.

9:4. Znów kontrolę nad spotkaniem odzyskali faworyzowani Rosjanie. Skutecznie rzut karny wykonywał Dmitrij Kowaliew.

8:4. Szybka odpowiedź. Bramka! Trafił Siergiej Gorbok.

7:4. Efektownie Shida. Japonia goni rywali.

Prosty błąd Rosjan. To pierwsza taka sytuacja w tym meczu.

7:3. Powoli rozkręca się nam Japonia. Bramka! Trafił Hiroki Shida.

7:2. Rywale nic sobie jednak z tego nie robią. Z koła przymierzył Michaił Czipurin.

6:2. Ze skrzydła spróbował Remi Anri Doi. Miał sporo miejsca.

Czas dla trener Japonii.

6:1. Iście szybko rośnie dystans. Rosjan. Podawał Atman, a szybką akcję na bramkę zamienił Daniił Sziszkariew.

Błąd podania i przechwyt Rosjan.

Aleksander Czernoiwanow został wykluczony na 2 minuty.

Wciąż z problemami zmagają się zawodnicy z Kraju Kwitnącej Wiśni.

5:1. Skutecznie rzut karny wykonywał Dmitrij Kowaliew.

Żółtą kartkę otrzymał Hiroki Shida.

4:1. Otwierają wynik Azjaci. Bramka! Trafił Kento Uegaki.

4:0. Rośnie nam dystans faworyzowanych graczy Sbornej. Tym razem do siatki celnie przymierzył Aleksander Czernoiwanow.

Broni Kirijew. Kolejna akcja Rosjan.

3:0. Przypomina się wczorajszy mecz Francji z Brazylią. Mimo asysty na rzut zdecydował się Siergiej Gorbok

Tymczasem Japonia ma problem w ataku pozycyjnym. Rosjanie z kolei przekroczyli linię pola bramkowego i szybka akcja niezakończona trafieniem.

2:0. No i proszę. Już dwie bramki więcej Sbornej. Trafił Siergiej Gorbok.

1:0. Próbowali uśpić rywali Rosjanie. W końcu ze skrzydła bramkę zdobył Timur Dibirow.

Nieudana akcja Japończyków. Piłkę przejęli Rosjanie.

A więc zaczynamy. Przy piłce Japonia.

Jeszcze chwila i pierwszy gwizdek.

Słuchamy hymnów państwowych.

Tymczasem trwa już prezentacja obu drużyn.

Ten mecz powinien zwrócić uwagę ekipy Tałanta Dujszebajewa. Z Japonią Polska musi wygrać, a ze Sborną ma dobrą statystykę. Dwa zwycięstwa mogą dać nam upragniony awans z grupy A (wchodzą 4 drużyny).

Rosja zdecydowanie pokona w swoim pierwszym meczu MŚ Japonię?

Bukmacherzy, ale i obserwatorzy właśnie w Rosjanach widzą faworytów otwierającego dla nich meczu podczas tegorocznych mistrzostw świata rozgrywanych we Francji.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji live z drugiego meczu "polskiej" grupy. Reprezentacja Rosji zmierzy się z drużyną narodową Japonii.