26:25
Zakończony
Japonia
17:42

My już dziękujemy za śledzenie relacji live na naszym portalu. Polska zagra jeszcze jedno spotkanie w grupie A. Rywalem będzie mistrz świata - Francja (czwartek, 19 stycznia, godzina 17:45). A potem już rywalizacja w President Cup.

4
1
17:42

Pokonaliśmy Japonię. Zwycięstwo może być elementem zwrotnym Biało-Czerwonych!

17:42

MVP spotkania został wybrany nie kto inny, jak Adam Morawski. Był bohaterem nie tylko ostatniej akcji. W dużej mierze przyłożył się płocki bramkarz do sukcesu w końcowym rozrachunku.

4
60'

Nie będzie akcji bramkowej, ale nie będzie też zmiany wyniku. Polska pokonuje Japonię po istnym horrorze.

9
4
60'

6 sekund do ostatniej syreny. Japonia kryje każdy swego. Czas dla Tałanta Dujszebajewa.

7
3
60'

Cud się zdarzył. Dokonał tego Adam Morawski. Odbił piłkę rękoma. Akcję będą mieli Polacy. Tego już nie można przegrać.

14
3
60'

30 sekund do końca.

9
3
60'

Na dwa koła grają nasi rywale.

6
1
60'

Japończycy bez bramkarza!

5
59'

Strata Polaków. Japonia próbuje szybkiej kontry.

4
3
59'

Półtorej minuty do końca zawodów.

4
1
czas 58'

26:25. Jest jednak kolejne trafienie dla naszych rywali. Mamy stykową sytuację na tablicy wyników.

3
2
58'
13
58'

Emocje sięgają zenitu!

9
2
czas 58'

26:24. Akcja dwóch skrzydłowych. Spudłował Przemysław Krajewski, ale skutecznie dobijał na środku pola bramkowego Michał Daszek.

7
1
czas 57'

25:24. Sędziowie ze Szwajcarii uznali jednak trafienie dla Japonii! Rzucał Shinnosuke Tokuda.

3
5
57'

Broni Adam Morawski. Będzie jednak wideoweryfikacja.

6
2
czas 57'

25:23. Indywidualnie swoją akcję rozwiązał teraz Paweł Paczkowski. Arcyważna akcja.

6
czas 56'

24:23. Bramka! Trafił Hiroki Shida. Już po raz dziewiąty!

4
5
czas 56'

24:22. Udało się gdzieś wypatrzeć pozycję na kole, na której znakomicie spisał się Marek Daćko.

12
55'

Długa akcja Polaków.

4
4
55'

Kento Uegaki bardzo niedokładnie. Wysoko nad bramką. Ufff.

4
2
55'

6 minut do końca meczu!

6
1
54'

Znów marnujemy swoje okazje. Za chwilę może być remis.

1
2
czas 53'

23:22. Bardzo prosty sposób wymyślili Japończycy. Dograli piłkę do słabiej pilnowanego kołowego Takashi Kato.

2
3
53'

Obronił Morawski, ale piłka wciąż dla rywali.

7
53'

Jeszcze jeden czas dla Japonii.

1
1
1
1
4
52'

Gębala mocno, ale ponad bramką. Szansa dla Japonii na gola kontaktowego. Sami doprowadzamy do stykowej sytuacji.

2
1
czas 52'

23:21. Ależ prędkość rozwinął w tej akcji Hiroki Motoki.

1
6
52'

Strata Polaków.

4
4
czas 51'

23:20. Pod poprzeczką zmieścił piłkę Michał Daszek. Szansy na cztery gole więcej zmarnował jednak Przemysław Krajewski.

4
1
51'

Mamy przewagę dwóch bramek, którą potrafimy dość długo utrzymać.

2
50'

Broni Takayuki Shimizu. Próbował dobijać Marek Daćko, ale został sfaulowany.

1
49'

Faul w ataku popełnił Przemysław Krajewski. Na szczęście udało się przejąć piłkę.

2
1
czas 48'

21:19. Z lewej ręki huknął niczym z armaty Shinnosuke Tokuda. Emocje coraz większe.

2
1
czas 48'

21:18. Mamy to. Bramka! Trafił Michał Daszek.

8
1
48'

Męczymy się trochę z Azjatami, ale prowadzimy!

7
48'

W dobrym momencie zaprosił do siebie Polaków Tałant Dujszebajew. Będzie ustawiana akcja.

5
1
47'

Zablokowany został w końcu Hiroki Shida. Szansa na trzy bramki więcej.

5
czas 46'

20:18. Ponownie, już po raz trzeci nie pomylił się Przemysław Krajewski. Ta bramka była w jego stylu.

8
46'

Blisko straty po stronie Polaków.

4
3
czas 46'

19:18. Swój własny mecz rozgrywa tego dnia Hiroki Shida.

2
4
45'

Może to jest rzeczywiście dobre rozwiązanie.

2
czas 45'

19:17. Trafił po raz drugi w tym meczu Piotr Chrapkowski.

6
1
czas 44'

18:17. Nie możemy znaleźć recepty na grę Hiroki Shidy. To już jego siódme trafienie, tym razem z dystansu.

1
1
44'

Gra pasywna po stronie polskiej siódemki. Popełniamy prosty błąd.

2
43'

Obronił Adam Morawski. Szansa na najwyższe prowadzenie dla Polaków. Wyraźnie bramkarz ratuje nam skórę.

5
czas 43'

Tomasz Gębala został wykluczony na 2 minuty.

2
2
czas 42'

18:16. I znów Adam Morawski, ale tym razem podawał do Przemysława Krajewskiego.

7
42'

Faul ofensywny naszych rywali. Szansa na odskoczenie.

4
42'

Czas dla Japonii.

4
czas 41'

17:16. Akcja dwójki Polaków. Adam Morawski i uruchomił w kontrze Patryka Walczaka. Piękna i ważna bramka.

6
czas 41'

16:16. Skutecznie kontrę zakończył Michał Daszek. Ożywił się cały zespół. Może to jest ten moment.

7
41'

Pomylił się Hiroki Shida. Zaatakował... publiczność.

4
1
czas 40'

15:16. Pokazał swoje możliwości w tym rzucie Paweł Paczkowski. To jego trzecia udana próba w drugiej połowie.

5
1
czas 40'

14:16. Długo z remisu się nie cieszyliśmy. Bramka! Trafił Hiroki Motoki.

2
4
39'

Takayuki Shimizu jednak ponownie skutecznie w bramce.

1
1
39'

Tymczasem my znów nie kończymy akcji bramką. Szczęśliwie broni Morawski. Wkrętka rywali nieudana.

2
1
czas 38'

14:15. Po raz szósty w tym spotkaniu trafił Hiroki Shida. Oddał już 9 rzutów.

3
1
czas 37'

14:14. Pierwszy przechwyt po stronie Biało-Czerwonych. Okazji nie zmarnował mało doświadczony Patryk Walczak.

5
37'

Błąd podania Japończyków. Piłka wylądowała na aucie, niestety Polacy tracą szansę na remis.

4
czas 36'

13:14. Piękna wkrętka Mateusza Jachlewskiego. Wolno, bo wolno, ale piłka wtoczyła się do bramki.

5
czas 35'

12:14. Wyraźnie rozrzucał się nam Hiroki Shida.

1
1
czas 35'

Kohei Narita został wykluczony na 2 minuty.

3
czas 35'

12:13. Trzymamy bliski dystans z rywalem. Dziurę w defensywie wykorzystał Paweł Paczkowski.

2
czas 34'

11:13. Bramka! Trafił Kento Uegaki.

1
2
czas 34'

11:12. Coś nieprawdopodobnego. Polacy nie chcieli wykonywać karnego. Aż w końcu podszedł Arkadiusz Moryto. Trafił.

5
1
33'

Rzut karny dla Biało-Czerwonych.

1
1
czas 33'

10:12. Nie myli się tak bardzo, jak w poprzednich meczach Hiroki Shida.

czas 32'

10:11. Szczęście dopisało Biało-Czerwonym. Odzyskaliśmy piłkę w defensywie i szybko akcję zakonczył Paweł Paczkowski.

1
2
czas 31'

Jeśli zaczniemy pudłować nawet z karnych tak, jak teraz Przemysław Krajewski będzie bardzo trudno wygrać ten mecz.

2
3
31'

Rzut karny dla Polski.

2
1
31'

17:42

W szatni powinno się o tym głośno porozmawiać.

8
Polacy odwrócą los meczu w drugiej połowie?
5
2
17:42

Może jednak nie będziemy musieli tego śpiewać.

2
1
17:42

Na pochwały zasłużył Adam Morawski. Broni w naprawdę niesamowitych sytuacjach. Niestety ponownie brakuje wsparcia kolegów. Kilka prostych strat sprawiło, że musimy odrabiać straty.

2
4
30'

Gra pasywna po stronie Japonii. Jednak na kilka sekund przed końcem w poprzeczkę trafił Przemysław Krajewski.

1
3
30'

O czas poprosił Antonio Carlos Ortega.

3
1
czas 30'

9:11. Ratuje nas w tej akcji Przemysław Krajewski.

6
1
czas 29'

8:11. Tak wysoko jeszcze nie przegrywaliśmy. Skutecznie rzut karny wykonywał Yuto Agarie.

3
4
29'

Mamy problem. Japonia będzie wykonywać kolejny rzut karny.

1
4
czas 28'

8:10. Nie zdązył wrócić Adam Morawski, a okazji nie zmarnował Hiroki Shida.

1
2
28'

Spada nasza statystyka skuteczności. Kolejny raz nie kończymy akcji bramką.

1
1
czas 27'

8:9. Znów będziemy musieli odrabiać straty. Prosty, ale skuteczny zwód na prawym rozegraniu Kento Uegaki.

2
1
26'

Obronił rzut Pawła Paczkowskiego bramkarz Takayuki Shimizu.

1
1
czas 26'

Rafał Przybylski został wykluczony na 2 minuty.

1
3
czas 26'

8:8. Bramka! Trafił Shinnosuke Tokuda.

2
czas 25'

8:7. Pierwsza udana kontra, w której znakomicie spisał się Krzysztof Łyżwa. Rywale zgubili piłkę.

25'

To nie jest mecz marzeń Biało-Czerwonych. Japończycy także jednak popełniają proste błędy.

1
1
24'

Nieprzygotowany rzut Krzysztofa Łyżwy. Nie ma bramki.

1
24'

Wyżej starają się wychodzić Japończycy i sprawiają nam tym kłopot.

czas 24'

Żółtą kartkę otrzymał Kohei Narita.

3
24'

Polacy jeszcze raz blisko straty, ale na razie dopisało nam szczęście.

2
czas 23'

7:7. Wyraźnie szukali w tej akcji swojego obrotowego Japończycy. W końcu znaleźli Hiroyasu Tamakawę.

1
22'

6 bramek na 17 prób jak na razie ma Japonia.

1
22'

Gra pasywna Polaków i strata piłki.

czas 21'

7:6. Z prawego skrzydła lobem Morawskiego pokonał Jin Watanabe. To jego pierwsza bramka.

4
czas 20'

Marek Daćko został wykluczony na 2 minuty. Faulował Hiroki Shida. Tymczasem rosną nam statystyki obron po stronie Adama Morawskiego.

2
czas 20'

7:5. Odskakujemy. A w rolach głównych ponownie Krzysztof Łyżwa. Wyraźnie rozrzucał się nam nasz rozgrywający.

3
19'

Nieudana próba podania do kołowego Takashiego Kato. Piłka dla Polaków.

czas 19'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Chrapkowski.

5
1
czas 18'

6:5. Zwodem minął obrońców Piotr Chrapkowski. Bramkarz bez szans i już zmieniony.

1
czas 17'

5:5. Długo z prowadzenia się nie cieszyliśmy. Skutecznie rzut karny wykonywał Yuto Agarie.

1
17'

Przekroczył linię pola bramkowego Hiroki Shida. Był jednak faulowany i będzie rzut karny.

1
1
czas 16'

5:4. Po raz pierwszy ucieszył kolegów Krzysztof Łyżwa. Prowadzimy.

2
2
17:42

Na razie najlepszych mamy bramkarzy.

1
15'

Trudno nam się zdobywa dziś bramki. Zauważył to Tałant Dujszebajew i zaprosił do siebie na męską rozmowę.

4
15'

Błąd popełnił teraz japoński skrzydłowy. Nie ma kolejnego trafienia dla rywali.

2
1
15'

Miejmy nadzieję, że tak nie będzie.

1
14'

Kolejny raz nieudanie próbujemy wyprowadzić kontrę, ale piłka ląduje na aucie.

2
czas 14'

Błąd podania Polaków. Odcinany był Krzysztof Łyżwa.

1
2
13'

Tymczasem w bramce nieźle broni Adam Morawski. Jego skuteczność na ten czas to aż 60 proc.

1
1
czas 12'

4:4. Pierwsze trafienie w tym turnieju dla Krzysztofa Łyżwy. Wykorzystał dziurę w obronie.

3
1
czas 11'

3:4. Japonia znów na prowadzeniu. Skutecznie rzut karny wykonywał Yuto Agarie.

1
5
11'

I jeszcze rzut karny dla Azjatów. Poturbowany był Kochi.

3
3
czas 11'

Paweł Niewrzawa został wykluczony na 2 minuty.

1
2
czas 11'

3:3. W końcu zaczynamy trafiać. Znów najskuteczniejszy u nas Michał Daszek.

5
1
10'

Obronił Morawski, ponowienie akcji także nieudane.

2
2
czas 9'

2:3. Mamy gola kontaktowego. Bramka! Trafił z lewego rozegrania po zbiegnięciu Paweł Niewrzawa.

7
1
9'

Niestety nie potrafimy przeprowadzić szybkiej akcji w drugie tempo.

1
2
8'

Agresywnie w obronie grają Biało-Czerwoni. Gra pasywna Japończyków. Rzut z biodra naszych rywali bez powodzenia.

2
2
czas 7'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Jin Watanabe. Lepszy między słupkami Adam Morawski. Piłka jednak wciąż dla Japonii.

5
2
7'

Będziemy mieli pierwszy rzut karny dla Japonii.

3
2
6'

Tymczasem Polacy w łatwy sposób gubią piłkę, nie pierwszy dziś już raz.

2
5'

Szczęście dopisało teraz Morawskiemu między słupkami. Piłka uderzyła o parkiet i spadła na słupek.

2
1
5'

Blok Polaków. Ale Daćko przekroczył linię pola bramkowego.

2
czas 5'

1:3. Kilka sekund trwała akcja Azjatów, a w rolach głównych ponownie skuteczny Hiroki Shida.

1
3
czas 4'

1:2. Drugi raz już się Michał Daszek nie pomylił.

6
czas 4'

0:2. Nie zaczynamy dobrze tych zawodów. Bramka! Trafił Takashi Kato. Wcześniej Michał Daszek trafił w poprzeczkę.

3
2
4'

Dość nisko stoją w obronie Japończycy, ale jak tylko mamy piłkę doskakują do Polaków.

3
3'

Faul ofensywny Japończyków. Szybko wznowili Biało-Czerwoni.

1
1
czas 2'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Jachlewski.

1
3
2'

Spudłował Tomasz Gębala. Piłka po jego rzucie poleciała obok bramki.

4
1
czas 1'

0:1. Bardzo łatwo znalazł się w sytuacji sam na sam Hiroki Shida. Wykorzystał dziurę w obronie Polaków.