PGNiG Superliga Mężczyzn: Półfinał: 2. mecz
16 maj 2017 18:30
komentarz

Dziękujemy serdecznie za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE na WP SportoweFakty. Dzisiaj byliśmy świadkiem niezłego, emocjonującego widowiska. MMTS Kwidzyn wykazał się w rewanżowym starciu wielką wolą walki, ale przepustka do gry o złoto wędruje do rąk zawodników Vive Tauronu Kielce!

3
2
1
1
1
czas 60'

31:26. Mateusz Kus wykorzystuje rzut karny i ustala wynik spotkania!

6
6
1
1
1
czas 59'

Czerwona kartka dla Tomasza Klingera za faul. Ucierpiał teraz Patryk Walczak.

3
4
1
3
3
czas 59'

30:26. Prowadzenie Vive Tauronu w znakomitym stylu podwyższa Dean Bombac!

7
6
1
1
4
58'

Świetna interwencja Sławomira Szmala. Przy piłce wciąż jednak MMTS Kwidzyn.

3
2
1
2
6
czas 57'

29:26. W bardzo ważnym momencie włącza się aktywnie do gry Krzysztof Lijewski. Bramka!

czas 56'

28:26. Idzie na przebój Michał Jurecki i podwyższa prowadzenie miejscowych.

5
7
1
1
6
55'

W bardzo ważnym momencie z pomocą mistrzom Polski przychodzi Sławomir Szmal!

9
5
1
1
6
czas 55'

Marek Szpera otrzymuje dwuminutowe wykluczenie.

4
2
1
1
5
czas 55'

27:26. Recepta na problemy w ataku? Podania do Julena Aguinagalde. Hiszpański obrotowy wpisuje się na listę strzelców.

5
6
1
1
6
czas 53'

25:26. MMTS na prowadzeniu! Autorem bramki Kelian Janikowski.

czas 51'

25:25. Szczypiorniści Vive Tauronu Kielce tracą piłkę. Nie zmarnował tego znakomity Marek Szpera!

8
2
1
3
4
czas 50'

25:24. Odważne wejście w defensywę Kamila Kriegera i bramka!

7
4
1
3
4
czas 49'

25:23. Drogę do bramki znajduje za to Mateusz Jachlewski.

6
5
1
4
9
49'

Kwidzynianie nie wykorzystują kolejnej kontry.

6
6
2
2
6
czas 49'

24:23. Rewelacyjny rzut z biodra pod poprzeczkę Marka Szpery! Bramkarz bez szans!

10
6
1
1
2
czas 48'

24:22. Bramka! Ze swojej nominalnej pozycji rzuca Mateusz Jachlewski.

5
5
1
2
5
czas 47'

23:22. Bramka! Z minuty na minutę rozkręca się Marek Szpera.

9
4
1
1
3
czas 46'

23:21. Manuel Strlek z lewego skrzydła. Zaostrzyła się nam rywalizacja w ostatnim kwadransie spotkania!

8
8
2
2
5
czas 45'

22:21. Bramka! Paweł Genda pokonuje Filipa Ivicia!

9
5
1
2
3
czas 45'

22:20. Pożar gasi Julen Aguinagalde, który zachowuje dzisiaj bardzo dobrą skuteczność.

7
8
1
1
5
44'

Szansa na remis, ale Adrian Nogowski obija poprzeczkę!

7
6
1
2
4
czas 43'

21:20. Kwidzynianie łapią kontakt po kolejnym trafieniu Marka Szpery!

10
7
2
1
2
czas 42'

21:19. Bramka! Ciężar na swoje barki bierze Marek Szpera.

9
6
2
2
5
czas 41'

21:18. Vive Tauron też rozciąga grę do skrzydeł. Z lewej flanki skutecznie Manuel Strlek.

7
7
1
2
3
czas 41'

20:18. Na bramkę kołowego odpowiada niebawem Mateusz Seroka.

11
8
2
2
3
czas 40'

20:17. Szybka wymiana ciosów na kieleckim parkiecie. Z koła trafia Julen Aguinagalde.

6
7
1
1
5
czas 40'

19:17. Bramka! Przypomina o sobie w dobrym stylu Paweł Genda.

8
7
1
2
2
czas 39'

Michał Jurecki odpocznie przez dwie minuty na ławce kar.

5
3
2
1
2
czas 39'

19:16. Bramka! Przy kolejnym podejściu Krzysztof Lijewski już nie dał się zatrzymać.

6
6
1
1
3
czas 38'

18:16. Adrian Nogowski wykorzystuje świetną paradę golkipera i zmniejsza straty.

6
6
1
2
3
38'

Znakomita interwencja Krzysztofa Szczeciny. Bramkarze są dzisiaj bardzo mocnym punktem drużyny Patryka Rombla!

5
6
1
2
3
czas 37'

18:15. Na co chwilę później odpowiada Marek Szpera!

6
5
1
2
3
czas 37'

18:14. Indywidualnie i skutecznie Michał Jurecki!

2
2
1
1
3
czas 36'

17:14. Bramka! Z rzutem z dystansu włącza się Marek Szpera. Kwidzynianie potrzebują jego wsparcia.

7
6
1
2
3
czas 34'

17:13. Szybka reakcja Niemca. Dobitka Tobiasa Reichmanna już skuteczna.

2
2
1
1
4
czas 35'

Krzysztof Szczecina broni rzut karny wykonywany przez Tobiasa Reichmanna!

2
2
1
1
3
czas 33'

16:13. Kwidzyńska defensywa nie upilnowała Krzysztofa Lijewskiego, który kompletnie zaskoczył rzutem Krzysztofa Szczecinę.

2
2
1
1
3
czas 33'

15:13. Bardzo dobre dogranie na szósty metr do Michała Pereta i bramka!

3
2
1
2
2
czas 32'

15:12. Bramka! Z trudnej sytuacji z lewego skrzydła trafia Manuel Strlek.

2
2
1
1
3
czas 31'

14:12. MMTS szybko przeszedł do działania i wywalczył rzut karny. Na bramkę zamienia go Mateusz Seroka!