PGNiG Superliga Mężczyzn: O 3. miejsce
26 maj 2017 20:15
20:07

Nikola Prce najlepszym strzelcem rewanżowego meczu o brąz. Rozgrywający KS Azoty Puławy rzucił 10 bramek.

4
3
1
1
2
20:07

KS Azoty Puławy z brązowym medalem mistrzostw Polski! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na następne relacje LIVE na WP SportoweFakty.

14
6
1
1
czas 60'

30:20. Mamy jeszcze odpowiedź przyjezdnych! Z lewej flanki Adrian Nogowski.

6
5
4
3
5
czas 60'

30:19. Na listę strzelców wpisuje się teraz Krzysztof Łyżwa.

11
7
2
4
czas 59'

29:19. Emocje już opadły. Przemysław Rosiak wykorzystuje rzut karny.

8
3
3
1
4
czas 58'

29:18. Bardzo szybka odpowiedź KS Azotów Puławy. Nikola Prce zwiódł kwidzyńską obronę.

15
5
4
5
czas 58'

28:18. Na otarcie łez trafia Kamil Krieger.

14
6
4
4
8
czas 57'

28:17. Bramka! Rafał Przybylski jest dzisiaj znakomicie dysponowany!

13
8
3
8
8
57'

Wadim Bogdanow zatrzymuje rzut z biodra autorstwa Marka Szpery!

12
4
1
5
7
56'

Szkoleniowiec Patryk Rombel prosi o minutę przerwy.

10
7
2
1
2
czas 56'

27:17. MMTS Kwidzyn w niezwykle trudnym położeniu. Dystans Azotów po trafieniu Rafała Przybylskiego sięgnął już dziesięciu bramek!

13
4
4
7
56'

W arcyważnym momencie ze skuteczną interwencją włącza się Wadim Bogdanow.

11
5
1
6
11
czas 55'

26:17. Nikola Prce! Zabójcza skuteczność na siódmym metrze.

10
4
1
1
6
czas 55'

Dwie minuty dla Przemysława Rosiaka i rzut karny dla KS Azotów Puławy!

8
3
3
6
54'

Niepotrzebnie pośpieszył się z rzutem Mateusz SerokaWadim Bogdanow zdążył wrócić do bramki i złapać piłkę.

6
3
1
5
czas 54'

25:17. W zamian do siatki trafia z szóstego metra niezawodny Bartosz Jurecki!

8
3
1
3
4
53'

Kwidzynianie z szansą na zniwelowanie strat do sześciu bramek, ale... Marek Szpera daje się złapać na kolejny faul ofensywny!

6
2
1
2
5
czas 53'

Krzysztof Łyżwa wykluczony na dwie minuty.

7
2
1
5
czas 52'

24:17. Walczy MMTS! Na listę strzelców wpisuje się zupełnie niepilnowany na skrzydle Mateusz Seroka!

9
5
3
1
5
czas 51'

24:16. Nikola Prce trafia dzisiaj nie tylko z siódmego metra! Świetna akcja "jeden na jeden", zwieńczona mocnym i celnym rzutem.

10
5
2
8
8
czas 50'

23:16. Bramka! Ze stoickim spokojem trafia Przemysław Rosiak.

7
6
2
1
7
50'

Indywidualny rajd Adriana Nogowskiego. Bramki nie ma, ale jest rzut karny dla przyjezdnych!

8
5
4
3
5
czas 49'

23:15. Przełamanie! Bardzo słaby okres gości przerywa rzutem do pustej bramki Kamil Krieger!

11
7
5
2
6
46'

MMTS Kwidzyn w drugiej połowie zdobył jak na razie tylko dwie bramki.

10
7
3
7
7
45'

A teraz w rolach głównych golkiperzy - Wadim Bogdanow i Paweł Kiepulski.

9
8
10
6
4
44'

Bezradny MMTS nie wykorzystuje świetnej parady swojego bramkarza. Faul w ataku Marka Szpery.

9
6
4
4
6
43'

Pozazdrościł teraz mu Paweł Kiepulski, który perfekcyjnie wyczuł intencje Rafała Przybylskiego!

7
4
1
4
czas 42'

Nie ma bramki! Wadim Bogdanow zatrzymuje na siódmym metrze Mateusza Serokę!

8
3
1
5
8
czas 42'

Paweł Grzelak odpocznie na ławce kar. Rzut karny dla gości.

7
5
3
3
9
42'

Paweł Kiepulski ratuje MMTS Kwidzyn przed utratą kolejnej bramki!

8
7
2
1
5
czas 41'

23:14. Błąd kwidzynian i bramka Krzysztofa Łyżwy! Rozgrywający Azotów idealnie przymierzył z dystansu.

9
4
1
3
3
40'

Znakomita postawa w obronie KS Azotów Puławy! A gra w ofensywie wygląda o niebo lepiej niż w pierwszym meczu o stawkę.

8
4
3
5
8
czas 39'

22:14. Strata przyjezdnych i bramka Rafała Przybylskiego! Podopieczni Marcina Kurowskiego coraz bliżej brązu!

10
4
8
8
czas 38'

21:14. I robią to z pomocą doświadczonego Bartosza Jureckiego!

10
4
5
9
38'

Michał Peret nie trafia z połowy boiska do pustej bramki. KS Azoty Puławy z szansą na podwyższenie prowadzenia!

6
5
1
8
10
czas 37'

20:14. Puławianie kompletnie nic nie robią sobie podwójnego osłabienia. Trafia Krzysztof Łyżwa!

8
4
1
3
9
czas 37'

Kolejne wykluczenie dla gracza KS Azotów Puławy. Tym razem podpadł sędziom Michał Kubisztal.

8
5
3
1
11
czas 36'

19:14. Dużo miejsca na lewej flance ma Adrian Nogowski. Nie marnuje tego!

13
7
2
1
5
czas 35'

19:13. Kapitalna parada Wadima Bogdanowa i jeszcze lepsza bramka autorstw Jana Sobola! Spychany do rogu boiska skrzydłowy trafia z bardzo trudnej pozycji.

9
33'

W poczynania gospodarzy zaczyna wkradać się niedokładność. Piłka dla kwidzynian.

11
9
1
1
6
czas 32'

18:13. Szybka reakcja Kamila Kriegera! To na jego barkach spoczywa teraz zdobywanie bramek w drużynie Patryka Rombla.

13
7
3
1
7
czas 31'

18:12. Przechwyt Przemysława Krajewskiego i bramka! KS Azoty Puławy odrobiły już straty z meczu w Kwidzynie!

20:07

Który zespół wywalczy brązowy medal mistrzostw Polski?
KS Azoty Puławy
MMTS Kwidzyn

6
5
czas 30'

Dwuminutowe wykluczenie dla Krzysztofa Łyżwy.

czas 30'

Dwie minuty dla Marka Szpery i rzut karny dla KS Azotów Puławy!

5
2
2
4
11
czas 30'

16:12. Dogranie na koło. Kelian Janikowski pakuje piłkę do siatki!

8
6
2
2
5
czas 29'

16:11. Znakomita odpowiedź Rafała Przybylskiego. Rozgrywający wciąż nie do powtrzymania przez defensywę i bramkarzy.

8
4
2
3
7
czas 28'

15:11. Bramka! Arkadiusz Ossowski próbuje poderwać MMTS do walki.

9
7
3
3
6
czas 28'

15:10. Puławianie trafiają nawet w liczebnym osłabieniu! A konkretnie robi to Nikola Prce.

5
4
2
3
6
czas 26'

Rafał Przybylski wędruje na ławkę kar za nieprzepisowe zatrzymywanie Kamila Kriegera.

9
6
1
1
3
czas 25'

14:10. Na odpowiedź KS Azotów Puławy nie trzeba długo czekać. Rafał Przybylski ma dzisiaj swój dzień!

7
5
3
3
7
czas 25'

13:10. Po raz drugi z rzędu na listę strzelców wpisuje się Kamil Krieger.

7
4
2
czas 24'

13:9. Michał Potoczny nie wykorzystuje rzutu karnego. Ze skutecznością problemów nie ma teraz za to Krzysztof Łyżwa! Piątkowy mecz zaczyna nabierać rumieńców. Przypomnijmy, że Azoty muszą odrobić sześć bramek straty ze spotkania w Kwidzynie.

4
3
1
2
czas 23'

12:9. Puławianie rozciągają grę do prawego skrzydła, a tam nie myli się Jan Sobol!

4
3
1
3
czas 23'

11:9. Bramka! W odpowiedzi skutecznie Kamil Krieger.

5
3
1
czas 22'

11:8. Bramka! Jan Sobol trafia do siatki kwidzynian po szybkim kontrataku.

3
2
1
4
czas 21'

10:8. A Nikola Prce wciąż błyszczy na siódmym metrze! Bramkarze nie mogą go dzisiaj zupełnie rozszyfrować.

5
2
2
1
5
czas 20'

9:8. Przyjezdni łapią kontakt po ultraszybkiej kontrze Adriana Nogowskiego! W tym elemencie jest dzisiaj nie do zatrzymania.

5
3
2
czas 19'

9:7. MMTS Kwidzyn przerywa strzelecki impas. Dogranie na lewe skrzydło do Adriana Nogowskiego i bramka!

4
3
1
czas 19'

9:6. Ależ pięknie huknął z dystansu Rafał Przybylski! Takiego wsparcia rozgrywających brakowało Azotom w pierwszym meczu o brąz. Zdecydowanie.

4
2
3
czas 18'

A teraz przez dwie minuty przymusowo odpocznie Michał Kubisztal.

1
2
1
2
2
czas 17'

8:6. Rafał Przybylski nie marnuje znakomitej parady Wadima Bogdanowa i podwyższa prowadzenie gospodarzy!

4
2
1
2
czas 16'

7:6. Bramka! Nikola Prce wykorzystuje rzut karny i daje Azotom pierwsze prowadzenie w meczu!

4
2
2
2
czas 16'

Wadim Bogdanow popisuje się udaną interwencją. Kilka chwil później wykluczenie otrzymuje Kamil Krieger.

3
2
1
3
czas 15'

6:6. Z dystansu kwidzynian nie pozostało już nic. Do wyrównania doprowadza rzutem do pustej bramki Krzysztof Łyżwa!

czas 14'

Marek Szpera przez dwie minuty odpocznie na ławce kar. Rzut karny dla KS Azotów Puławy. Do piłki podchodzi Nikola Prce.

2
2
1
5
czas 13'

4:6. Na szóstym metrze przypomniał o sobie Bartosz Jurecki.

2
1
2
2
7
czas 11'

3:6. Bramka! MMTS Kwidzyn w trudnych sytuacjach może liczyć na Pawła Gendę.

8
10'

Indywidualna akcja Krzysztofa Łyżwy przynosi gospodarzom rzut karny.

2
1
2
2
8
9'

Skuteczna interwencja Pawła Kiepulskiego. Po drugiej stronie błysnął także Walentyn Koszowy.

3
1
1
2
8'

Trener Marcin Kurowski prosi o przerwę. Jego drużynie przestało się układać w ataku pozycyjnym.

1
2
2
2
czas 7'

2:5. Fantastyczny początek ekipy z Kwidzyna! Autorem kolejnej bramki Adrian Nogowski.

5
1
1
1
czas 6'

2:4. Strata KS Azotów Puławy. Adrian Nogowski kończy zabójczy kontratak przyjezdnych!

4
3
czas 5'

2:3. A tymczasem ciężar na swoje barki bierze dobrze dysponowany Marek Szpera!

3
2
1
2
czas 5'

Twarda defensywa miejscowych. Upomnienie dla Pawła Grzelaka.

2
3
czas 4'

2:2. Remis! Nikola Prce z zimną krwią wykorzystuje rzut karny.

2
1
2
czas 3'

1:2. W odpowiedzi z prawego rozegrania trafia Marek Szpera.

4
2
1
czas 2'

1:1. Bardzo szybka odpowiedź KS Azotów Puławy. Następna próba Piotra Masłowskiego już udana!

2
1
2
czas 1'

0:1. Bramka! Wynik spotkania otwiera świeżo upieczony reprezentant Polski, Paweł Genda.

5
2
1
1'

Od środka rozpoczynają gospodarze. Piotr Masłowski niefortunnie trafia w poprzeczkę.

4
3
czas Start meczu
20:07

Piątkowy mecz poprowadzą Cezary Figarski i Dariusz Żak z Radomia.

1
1
20:07

Składy zespołów:

KS Azoty Puławy: Bogdanow, Koszowy - Petrovsky, Orzechowski, Łyżwa, Kubisztal, Skrabania, Przybylski, Grzelak, Masłowski, Kowalczyk, Krajewski, Jurecki, Prce, Sobol

MMTS Kwidzyn: Szczecina, Kiepulski - Genda, Krieger, Peret, Szpera, Klinger, Szczepański, Rosiak, Nogowski, Guziewicz, Seroka, Ossowski, Potoczny, Janikowski, Pilitowski

4
2
19:38

Szkoleniowiec kwidzynian w następnym sezonie poprowadzi HC Motor Zaporoże.

1
1
1
2
1
19:38

W międzyczasie zachęcamy do przeczytania zapowiedzi decydującego spotkania.

2
2
2
Czy KS Azoty Puławy odrobią straty z pierwszego meczu i zakończą sezon na podium?
3
2
1
19:38

Witamy i serdecznie zapraszamy na relację LIVE z drugiego meczu o brąz! Po pierwszym starciu w dużo lepszej sytuacji znajduje się MMTS Kwidzyn, który podejdzie do rewanżu z zaliczką wynoszącą sześć bramek.