Dziękujemy za śledzenie spotkania razem z nami i życzymy miłego wieczoru.

Mamy jeszcze bramkę dla płoczan, ale to nic nie zmiena. FC Barcelona Lassa wygrała w Orlen Arenie 37:30.

Schemat. Asysta Doleneca, dogranie na koło i bramka! Trafił Alexis Borges Hernandez.

Fantastyczne trafienie! Zawisł w powietrzu Tomasz Gębala, huknął i pokonał Perzea De Vargasa.

Dwie minuty dla Virana Morrosa. Do końca spotkania Orlen Wisła będzie zatem grała w przewadze.

I znów doskonała asysta Doleneca. Bramka! Trafił Raul Entrerrios.

Kolejna kontra Nafciarzy i bramka Gilberto Duarte. Spoe rozprężenie wkradło się w szeregi gości.

Najpierw bramka, potem dobre zachowanie w defensywie Żabicia i piłka znów w rękach Wisły. Kontra i trafił Lovro Mihić.

Nie dał rady Ivić, ale na posterunku jest Igor Zabic.

Bramka! Trafił Tomasz Gębala.

Goście jednak nie odpuszczają i wciąż walczą o jak najwyższą wygraną. Bramka! Trafił Raul Entrerrios.

Tak! Na takie rzuty czekamy, piękna bramka w wykonaniu Igora Źabicia.

Przebudzli się nieco gospodarze, z trudnej pozycji piłkę w bramce zmieścił Valentin Ghionea.

I znów dobrze Lovro Mihić

Starają się jeszcze zmniejszyć prowadzenie rywali płocczanie, skutecznie tym razem Lovro Mihić.

Błyskawiczna odpowiedź Raula Entrerriosa.

Z ogromnym trudem przychodzi Wiśle zdobywanie bramek. Tym razem skutecznie Sime Ivić.

Zabawa trwa. Dogranie Doleneca i Alexis Borges Hernandez.

Uff, wreszcie coś wpadło. Trafił Valentin Ghionea.

Koło, rozegranie, a tym razem skrzydło. Bramka! Trafił Aitor Arino.

Cudów w bramce Hiszpanów ciąg dalszy.

Kwadrans do końca. Katalończycy prowadzą już dwunastoma bramkami. Trafił Timothey N'guessan.

Kompletnie nie radzą sobie Wiślacy z pokonaniem Pereza De Vargasa. Płocczanie strasznie męczą się w ataku.

Próbował Krajewski, ale w bramce FC Barcelony zapora nie do przejścia - Gonzalo Perez de Vargas

Czas dla Orlen Wisły Płock i Piotra Przybeckiego.

Bramka! Trafił Raul Entrerrios.

Odpowiedź na trafienia Jallouza? Latający Tomasz Gębala.

Mocno, prezyzyjnie, skutecznie. Doskonale wymierzył  Wael Jallouz.

Bramka! Trafił Valentin Ghionea.

Mnożą się też bramki Hiszpanów - kolejne trafienie na swoim koncie zapisał Dika Mem.

Faul w ataku. Mnożą się te pomyłki Nafciarzy

Błąd Wisły, kontratak i trafił Yanis Lenne.

Bramka! Trafił Kamil Syprzak.

Piłka kilka razy obiła się o bramkę, ale jest kolejne trafienie dla Wisły. Szczęśliwie Jose Guilherme de Toledo.

Brawo Marcin Wichary! Doskonale jednak także jego vis a vis - Gonzalo Perez de Vargas

Wracamy do gry, ale Wisła zaczyna od rzutu w słupek. Na szczęście mylą się także Katalończycy.

To fakt, Polacy słyną z gościnności, ale może w drugiej połowie Orlen Wisła powinna o tym zapomnieć?

A tak wyglądają statystyki. Nie tylko na boisku, ale i na papierze źle to wszystko wygląda.

Mamy też już kilka perełek w wykonaniu bramkarzy obu ekip.

Na Twitterze znaleźliśmy kolejną opinię. Nie jest najlepiej.

Niestety tak to wygląda:

Będą mieli o czym rozmawiać w szatni Nafciarze. Stracili aż dwadzieścia jeden bramek, ale przede wszystkim popełniają za dużo błędów w swoim ataku.

I znów wzbił się w powietrze Wael Jallouz. Po trzydziestu minutach gry gospodarze przegrywają 13:21.

Strata Lovro Mihicia i piłka w rękach Katalończyków.

I w protokole meczowym zapisał Yanis Lenne. Prowadzenie gości urosło już do siedmiu bramek.

A w bramce Dumy Katalonii znów popisuje się Gonzalo Perez de Vargas.

Łatwe zadanie miał Dika Mem. Wisła straciła piłkę, bramka była pusta i z połowy boiska Hiszpanie zdobyli proste trafienie.

Z takim zasięgiem to się nie mogło nie udać. Czujnie wypatrzył Syprzaka Dika Mem i Polak zakończył akcję bramką.

Czas dla Xaviera Pascuala.

Przez kolejne dwie minuty Orlen Wisła będzie grała w osłabieniu. Na ławkę został odesłany Igor Żabić.

Na szczęście trwa przebudzenie Gilberto Duarte. Świetne trafienie rozgrywającego.

Bramka! Trafił Wael Jallouz i to już pięć bramek przewagi gości.

FC Barcelona znów uruchomiła koło. Szczęśliwie Marcina Wicharego pokonał  Alexis Borges Hernandez.

A Wisła z kolejną stratą...

Ależ to zmieścił Słoweniec! Fantastycznie wykonany rzut z podłoża Jure Doleneca.

Gilberto Duarte. Brawo! Bramki Portugalczyka będą w tym meczu na wagę złota.

Ale  Wael Jallouz kontynuje skakanie na poziomie drugiego piętra. Obrona Wisły nie miała żadnych szans z takim zasięgiem.

I wreszcie! Przełamał się  Gilberto Duarte.

Nic nie robili sobie Hiszpanie z gry w osłabieniu, pięknie rozciągnęli akcję i trafił Wael Jallouz.

Dobra obrona i tym razem to Wisła wyprowadziła kontrę. Bramka! Trafił Michał Daszek, a na ławce kar wylądował Raul Entrerrios.

Duarte dalej gra w obijanie bramkarza, na szczęście piłka wciąż w rękach płocczan.

Czas dla Piotra Przybeckiego.

I ponownie to samo. Kontra i... Valero Rivera.

Nie mają na niego sposobu Wiślacy. Znów Valero Rivera.

Ogromna szkoda. Nieskutecznie rzut karny wykonywał Michał Daszek.

Faulowany De Toledo i Wisła ma rzut karny.

Kiedyś rzucał takie bramki dla Orlen Wisły, teraz zdobył trafienie dla Dumy Katalonii - skutecznie Kamil Syprzak.

Długo trwała ta akcja w wykonaniu gospodarzy, ale najważniejsze jest to, że zakończyła się sukcesem. Bramka! Trafił Igor Źabić.

Oj nie... Strata Wisły i kontra rywali. Skutecznie wykonczył ją Viran Morros.

Bramka! Trafił Timothey N'guessan.

Złożył się do rzutu Sime Ivić, ale wysoko ponad bramką.

Dika Mem. Nie potrafią sobie poradzić płocczanie z Francuzem.

Na szczęscie jest Maciej Gębala. Doskonale odnalazł się na kole obrotowy i Wisła znów na prowadzeniu.

A Duarte znów prosto w korpus Pereze de Vargasa. Oj, źle zaczął rozgrywjący.

Ależ dwie interwencje Wisły. Adam Borbely zaczyna błyszczeć między słupkami gospodarzy!

Co za bramka! Katalończycy kompletnie zaskoczeni i trafił Michał Daszek.

Nie myli się natomiast  Valero Rivera. Znów mamy remis.

Rzucał Duarte, ale ze spokojem odbił tę piłkę Perez de Vargas.

Zgubili piłkę w ataku płocczacnie, ale kontra gości też nieskuteczna. Faul w ataku Diki Mema.

Stracili piłkę gości i szansa Wisły na prowadzenie. Doskonale wykorzystał ją  Przemysław Krajewski.

Bramka! Trafił Nemanja Obradović.

Ależ ładna bramka w wykonaniu Valero Rivery.

Wisła gra z zespołem z Barcelony jak równy z równym. Krajewski i mamy remis po 3!

Znwó skuteczny  Dika Mem. Co za początek w wykonaniu tego zawodnika!

Błyskawiczna odpowiedź. Bramka! Trafił Nemanja Obradović.

Raz, dwa, trzy. Piękny, wysoki wyskok i wynik meczu otwiera Dika Mem.

FC Barcelona Lassa w ataku. ZACZYNAMY!

Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Zachęcamy do napisania w komentarzu, a następnie śledzenia naszej relacji. Dowiemy się już za 60 minut!

Hymn Ligi Mistrzów!

A tymczasem na boisku pojawiają się Nafciarze!

Spotkanie można także oglądać w Eleven.

W Orlen Arenie zgasło światło, na parkiecie pojawiają się szczypiorniści z Barcelony!

Czy Orlen Wisła pokona Dumę Katalonii?

Witamy Państwa bardzo serdecznie i zapraszamy do śledzenia relacji z meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów, w którym Orlen Wisła Płock podejmie FC Barcelonę Lassa.