Zablokowany rzut Tomasza Gębali zakończył mecz. Tylko pierwsze 15 minut Polaków mogło się podobać. Potem Francuzi, głównie z nowicjuszami w kadrze, rozstrzelali Biało-Czerwonych. Mnóstwo strat i rzutów wprost w bramkarza.

29:15. Sprytny rzut po koźle Nedima Remiliego.

Gębala długo wisiał w powietrzu, ale wręcz wpadł w rywali.

28:15. Nieporozumienie wśród Polaków. Biało-Czerwoni tylko patrzyli jak do kontrey biegnie Dylan Nahi.

Walczak był blisko, by złapać rzut Paczkowskiego w obie ręce.

27:15. Skutecznie rzut karny wykonywał Romain Lagarde.

Czerwoną kartkę otrzymał Kamil Syprzak. Dla Polaka był to trzecie wykluczenie.

Kamil Syprzak został wykluczony na 2 minuty.

26:15. Rafał Przybylski po koźle.

26:14. Turbo włączył Dylan Nahi i uciekł Polakom w kontrze. A wcześniej - na oko - 20 strata Polaków w meczu.

Gdyby nie Wyszomirski, Francuzi popisaliby się bardzo efektownym trafieniem.

25:14. Zaskoczył Gębala. Zbierał się do rzutu, ale w ostatniej chwili podał na koło do Kamila Syprzaka.

25:13. Accambray przy asyście trzech obrońców zdołał dojrzeć kolegów i sam na sam z Wyszomirskim znalazł się Dylan Nahi.

24:13. Skutecznie rzut karny wykonywał Arkadiusz Moryto.

Przybylski wywalczył rzut karny.

24:12. Wreszcie ładna akcja Polaków. Przybylski uruchomił Kamila Syprzaka.

Większość rzutów Polaków w zasięgu rąk Meyera. Młody Francuz nawet nie musiał się przesuwać przy próbie Gębali.

24:11. Skutecznie rzut karny wykonywał Nedim Remili. "Siódemkę" wywalczył Tournat.

Wróbel z podłoża wprost w Meyera.

Bramka! Trafił Yanis Lenne. Znowu, bodaj szósty raz.

A Polacy przez 20 minut uciułali trzy bramki...

Lenne, dwie głowy niższy od Gębali, znakomicie się ustawił i wymógł faul w ofensywie.

22:11. Ledwo wszedł na parkiet, a już trafił. Na kole znalazł się William Accambray.

Nicolas Tournat został wykluczony na 2 minuty.

21:11. Z bardzo nietypowej pozycji, bo ze środka rozegrania, trafił Arkadiusz Moryto.

21:10. Niesamowity jest Yanis Lenne. Kolejna dynamiczna akcja skrzydłowego.

Czuwara rzucał w ekwilibrystycznej pozycji, ale Meyer nie zostawił mu miejsca.

Wymuszony rzut Gębali wprost w Meyera. Chwilę wcześniej pierwsza próba Wróbla w reprezentacji.

Pierwsza interwencja wielkiego francuskiego talentu, Meyera.

20:10. Czuwara zabawił się w rozgrywającego, ale nie dostarczył Gębali piłki. Sam do kontry ruszył Dylan Nahi i dopełnił formalności.

19:10. Przechwyt Arkadiusza Moryty i Polacy przełamali impas strzelecki.

Szyba odpalił z prawej strony, ale tylko w słupek.

Polacy biegają po obwodzie, ale nic z tego nie wynika. Pogubił się Szyba i ruszają Francuzi.

Czas dla Piotra Przybeckiego. Selekcjoner szykuje nowe rozwiązania w ataku, bo na razie Biało-Czerwonym nie idzie po przerwie.

Bardzo mocno Paczkowski, ale zablokowany. Jeden gol Polaków przez siedem minut.

19:9. Polacy nie mają zupełnie pomysłu na zatrzymanie Francuzów. Po zwodzie trafił Dika Mem.

Pierwsza od dawien dawna akcja przez skrzydło. Moryto pomylił się w idealnej wręcz sytuacji.

18:9. Popisowa akcja Nedima Remiliego. Zejście do środka i mocny rzut.

Nieskutecznie karnego wykonywał Dylan Nahi. Wyszomirski obronił 4 z 5 rzutów!

Źle to wygląda. Między dwóch rywali wszedł Mem i wywalczył karnego.

17:9. Francuzi różnią się od Polaków tym, że prawie nie mylą się w kontrach. Sam na sam z Wyszomirskim znalazł się Timothey N'guessan. Chwilę wcześniej Krajewski obił słupek.

16:9. Rzadki obrazek, piłka trafiła na koło, gdzie czekał Maciej Gębala.

16:8. Zupełnie pogubili się Polacy, jednemu z nich przytrafił się błąd kroków. A odpowiedż Diki Mema już skuteczna.

15:8. Bramka! Trafił Timothey N'guessan.

Polacy przyspieszyli, ale znowu niecelnie... nad bramką Paczkowski, który zaczął połowę na środku rozegrania.

Czas na drugą odsłonę.

Niezłe 15 minut Polaków i przestój w dalszej części połowy, głównie po serii nieudanych rzutów z drugiej linii. Bardzo dobry powrót do reprezentacji Piotra Wyszomirskiego, nie dał się pokonać w 3 z 4 karnych.

14:8. Cedric Sorhaindo do pustej bramki. Polacy znowu pogubili się przy próbie rozegrania krzyżówki, a grali bez Wyszomirskiego między słupkami.

Skutecznie rzut karny wykonywał Dylan Nahi. Przypominamy, 17-lat!

Michał Potoczny został wykluczony na 2 minuty. Nasz rozgrywający pochnął Fabregasa.

Didier Dinart poprosił o czas.

Gerard podjął rękawicę. Francuz zatrzymał kontrę Przybylskiego.

17-latek Nahi pobiegł do kontry, rzucał z ostrego kąta, ale Wyszomirski zamknął mu drogę.

12:8. Fenomenalny jak zawsze Ludovic Fabregas. Francuz nie pomylił się z koła.

11:8. Do kontry pobiegł Przemysław Krajewski. Wcześniej prosta strata N'guessana.

Faul w ataku Polaków.

Efektownie Rafał Przybylski. Zamarkował rzut, wykonał kozioł i znalazł się sam na sam z Gerardem.

11:6. Jeżeli ktoś ma powstrzymać Yanisa Lenne, to chyba tylko on sam. Błyskawiczna odpowiedź skrzydłowego Barcelony.

10:6. To akurat Piotr Chrapkowski potrafi jak mało kto. Przy grze pasywnej wyszedł w górę i trafił pod poprzeczkę.

10:5. Z dystansu męczą się Polacy, za to coraz częściej trafiają Francuzi. Potężny rzut Timotheya N'guessana ze środka.

Lenne już w dwóch poprzednich rzutach igrał z ogniem, w końcu sędziowie nie dali się nabrać. Przekroczoona linia szóstego metra.

9:5. Niesamowity jest dzisiaj Adrien Dipanda. Dwójkowa akcja z N'guessanem.

Za dużo kozłowania w wykonaniu Przybylskiego. Polak wszedł w pole bramkowe.

Czas dla Polaków. Jak zawsze, spokojny i merytorczny.

8:5. Bramka! Trafił Yanis Lenne. Młody Francuz wykorzystał kolejną (którą już?) stratę Polaków.

Kamil Syprzak został wykluczony na 2 minuty. Już druga.

7:5. Co za akcja! Adrien Dipanda zrobił ruletę a'la Zidane, obrócił się z Syprzakiem na plecach i rzucił obok Łangowskiego.

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Michał Daszek. Gerard zaskoczył skrzydłowego swoim zachowaniem między słupkami.

Daszek odważnie zszedł do środka i mamy karnego!

6:5. Pierwsze prowadzenie Francuzów. W stylu Łangowskiego sprzed kilku minut trafił Adrien Dipanda. Mocny rzut obok nogi Wyszomirskiego.

To, co udało się 3 minuty temu, nie powiodło się po raz kolejny. Łangowski zablokowany przez Fabregasa.

5:5. Gol niemal za darmo. Po stracie do kontry ruszył Yanis Lenne i Piotr Wyszomirski nie zdążył wrócić do bramki, bo trener Przybecki na moment zagrał siedmioma z dodatkowym zawodnikiem w polu.

Niesamowite, trzeci zmarnowany karny ! Nieskutecznie rzucał Kentin Mahe. Jego intencje wyczuł Wyszomirski!

4:5. Przełamanie Polaków. W powietrzu zawisł Antoni Łangowski i odpalił. Gerard bezradny.

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Kentin Mahe. Po koźle w poprzeczkę!

Żółtą kartkę otrzymał Antoni Łangowski. Rozgrywającemu Gwardii uciekł Dipanda.

Nawet Kamil Syprzak nie spodziewał się, że Michał Potoczny dostarczy mu takie "ciasteczko". Strata naszego obrotowego.

Valentin Porte został wykluczony na 2 minuty. Francuz uderzył Łangowskiego w twarz.

Fenomenalnie Wyszomirski! Usiadł już na parkiecie, ale obronił rzut Porte'a z bliska!

Polacy stanęli. Paczkowski nad bramką, wygląda na to jakby Biało-Czerwoni nie mieli pomysłu na rzut z II linii.

Krajewski pospieszył się z rzutem i znowu niecelnie.

4:4. Co jak co, ale Francuzi potrafią grać przez koło. Odpowiada Ludovic Fabregas.

3:4. Raptem kilkanaście sekund piłka trafiła na koła i gol Macieja Gębali.

3:3. Takie błędy Polaków prawie wykorzystają Francuzi. Trafił Michael Guigou.

Rzut z podłoża Paczkowskiego, ale wprost w Gerarda. Takimi próbami nie pokonamy Francuzów.

Nie idzie na razie Francuzom. Trzecia strata dzisiaj.

Chrapkowski musiał rzucać, bo sędziowe sygnalizowali grę pasywną. Gerard ponownie wyczekał Polaka. Biało-Czerwoni cierpliwie próbują rozgrywać każdą akcję.

2:3.  Valentin Porte bardzo szybko ruszył do przodu i wykończył akcję ze skrzydła.

Piekielnie mocno Chrapkowski, mierzył w samo okienko. Gerard zostawił jednak rękę.

1:3 Polacy spokojnie rozgrywali akcję, aż w końcu zza obrony Piotr Chrapkowski. Gerard nieco zaspał, co nie umiejsza zasług Polaka.

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Michael Guigou. Pomylił się weteran, górą Wyszomirski!

Fabregas sponiewierany i karny dla Francuzów.

Paweł Paczkowski zwiódł N'guessana. Efektowna akcja Polaka i 2:1.

1:1. Kapitalnie Mahe ściągnął na siebie uwagę i uruchomił osamotnionego  Adriena Dipandę.

Skutecznie rzut karny wykonywał Michał Daszek.

Nikola Karabatić został wykluczony na 2 minuty. Gwiazdor zatrzymał wychodzącego do kontry Daszka.

Dobry blok Polaków i Wyszomirski rozpoczał kontrę.

Polacy z Gębala i Chrapkowskim w środku obrony.

Pierwszy gwizdek!

Czy Polacy sprawią niespodziankę z Francja?

Francuzi zagrają prawie w najsilniejszym składzie.

Odmłodzona kadra szczypiornistów zmierzy się ze światowymi tuzami. Opróćz Trójkolorowych, w imprezie biorą udział Duńczycy i Norwegowie.

Zapraszamy na relację z premierowego występu Polaków podczas bardzo mocno obsadzonego turnieju Golden League. Na pierwszy ogień Biało-Czerwoni zmierzą się z mistrzami świata Francuzami.