32:26. Nie szarpią już w obronie Serbki. Następne trafienie Kingi Achruk.

32:25. W odpowiedzi Dijana Radojević.

3
8
czas 60'

31:25. Polkom pozostała już tylko walka o każdą bramkę. Zmniejsza straty po indywidualnym rajdzie Kinga Achruk.

4
8
2
2
1
czas 59'

Sylwia Matuszczyk dzisiaj już nie zagra. Dwie minuty kary.

1
1
6
2
czas 59'

31:24. Zgubiła krycie Jelena Lavko i popisała się ładnym rzutem z dystansu.

1
1
4
58'

Faul w ataku popełniła Sylwia Matuszczyk. Dwie minuty do końca spotkania.

1
5
czas 57'

30:24. Popracowały w obronie Polki. Przytomnie zachowała się Kinga Grzyb, która rzuciła przez całe boisko do pustej bramki.

10
3
2
1
56'

W dobrej sytuacji do rzutu znalazła się Karolina Kudłacz-Gloc, ale górą Marija Colić.

1
2
1
9
4
czas 55'

Sladana Pop-Lazić wykluczona na dwie minuty.

6
6
3
1
1
czas 55'

30:23. Znów na szóstym metrze bardzo dobrze pokazała się Dragana Cvijić.

1
4
1
czas 55'

29:23. Minęła rywalki jak tyczki i rzuciła bramkę Karolina Kudłacz-Gloc.

4
7
1
54'

Cegiełkę do zwycięstwa Serbek chce dołożyć też Marija Colić. Dobra interwencja golkiperki.

1
1
1
2
5
czas 53'

29:22. Nie do zatrzymania jest dzisiaj Katarina Krpez Slezak. Jedenasta bramka prawoskrzydłowej.

1
1
1
8
czas 53'

28:22. Włącza się z rzutem z dystansu Aleksandra Zych, ale czy nie za późno na zmiany?

4
7
1
czas 52'

28:21. Kompletnie posypała się gra Biało-Czerwonych. Dobija nasze szczypiornistki Jelena Lavko.

1
6
6
czas 51'

27:21. Z koła Dragana Cvijić. Czekamy na cud. Szaleńczy zryw.

1
1
3
6
czas 50'

26:21. Nareszcie! Z prawego skrzydła Katarzyna Janiszewska!

11
4
1
1
50'

Tak naprawdę trzy lub cztery bramki powinny być już odrobione. Serbki popełniają błędy, a Polki tego nie wykorzystują.

1
5
49'

Wygarnia piłkę rywalkom Monika Kobylińska, ale nie ma kontry. Biało-Czerwone spokojnie budują atak pozycyjny, jednak na takie wolne akcje nie ma już czasu. Trzeba gonić wynik.

6
2
1
1
48'

Kolejna strata Polek. Od bramki zacznie Katarina Tomasević.

1
1
1
6
10
47'

Sygnał do walki daje Weronika Gawlik. Udana interwencja bramkarki MKS Perły Lublin.

10
6
2
1
2
czas 46'

26:20. Odjeżdżają z wynikiem zawodniczki z Bałkanów. Rzut do pustej bramki tym razem już celny.

1
2
3
3
7
czas 45'

25:20. Nie do zatrzymania Katarina Krpez Slezak.

1
2
2
3
6
45'

Rzut karny dla Serbek.

2
1
1
1
8
45'

Do pustej bramki próbowała rzucić jedna z Serbek, ale na szczęście szybko wróciła Weronika Gawlik.

czas 44'

24:20. Z koła Sandra Radosavljević i już cztery bramki straty...

1
6
czas 43'

23:20. Nie najlepszy fragment Polek. Dziewiątą bramkę w meczu zdobywa Katarina Krpez Slezak.

1
8
5
czas 43'

22:20. Kompletnie zwiodła rywalki na lewej flance Kinga Grzyb. Zamarkowała podanie i oddała celny rzut na bramkę Serbek.

9
4
1
1
2
czas 41'

22:19. Bardzo dobry przerzut na lewe skrzydło i kolejne trafienie Katariny Krpez Slezak.

5
1
2
5
40'

Z tej akcji nic nie wyszło. Faul w ataku i piłka dla Serbek. To już dziewiąta strata Biało-Czerwonych.

1
7
czas 39'

21:19. Podwyższa przewagę Jovana Stoiljković. Czas dla Leszka Krowickiego.

5
1
5
czas 38'

20:19. Przywraca prowadzenie serbskiej reprezentacji Tamara Radojević.

3
3
3
czas 38'

19:19. Szybki środek i bramka. Przedarła się lewą stroną na szósty metr Monika Kobylińska.

5
1
czas 37'

19:18. Szczęście po stronie Serbek i Sladany Pop-Lazić. Szkoda, bo miała piłkę na rękach Adrianna Płaczek.

2
1
1
2
4
czas 37'

18:18. Przewaga rozegrana perfekcyjnie, dogranie od prawego skrzydła i kolejna bramka autorstwa Anety Łabudy!

4
1
1
czas 37'

Jovana Stoiljković ochłonie teraz na ławce za faul na Monice Kobylińskiej.

1
czas 36'

18:17. Przymierzyła precyzyjnie z dziewiątego metra Jovana Stoiljković.

1
czas 35'

17:17. Świetnie z prawego skrzydła w krótki róg Aneta Łabuda!

5
czas 35'

17:16. Katarina Krpez Slezak. Trzeci raz z rzędu.

4
czas 34'

16:16. Nieudana akcja Polek. Na prawej flance znalazła się Katarina Krpez Slezak i ładuje piłkę do siatki.

3
3
czas 33'

15:16. Z siódmego metra Katarina Krpez Slezak.

1
3
3
czas 32'

14:16. Indywidualnie, i co najważniejsze skutecznie, Karolina Kudłacz-Gloc!

4
1
4
czas 31'

14:15. Znów daje o sobie znać Jovana Stoiljković.

1
1
2
5
czas 31'

13:15. Znakomicie wykorzystały wysuniętą obronę Serbek nasze rodaczki. Podwyższa Kinga Achruk.

6
1
1
2
31'

17:50

- Kontrolujemy ten mecz. Poprawimy skuteczność w ataku i spotkanie powinno się zakończyć na naszą korzyść - mówi w krótkim wywiadzie dla TVP Sport, Ewa Urtnowska. Rozgrywająca MKS Perły Lublin poleciała z reprezentacją do Francji, ale dzisiaj znalazła się poza składem.

7
1
1
3
30'

Mogła podwyższyć prowadzenie Karolina Kudłacz-Gloc, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce.

1
3
7
12
29'

Szkoda, że Polki nie wykorzystały teraz udanej interwencji Adrianny Płaczek, która zastąpiła w bramce Weronikę Gawlik. Zgubiła piłkę Kinga Achruk.

2
4
7
czas 29'

13:14. W pierwsze tempo po koźle Monika Kobylińska.

12
3
1
2
1
28'

Kapitalna, dwójkowa akcja duetu Karolina Kudłacz-Gloc - Kinga Achruk. Nie ma bramki, ale jest rzut karny.

2
6
1
28'

Czas na żądanie szkoleniowca Leszka Krowickiego.

8
1
1
czas 27'

13:13. Z siódmego metra Katarina Krpez Slezak.

5
1
1
1
5
czas 26'

12:13. Nie czekała długo z odpowiedzią Kinga Grzyb, która sama wypracowała sobie pozycję do rzutu.

czas 25'

11:12. Nieomylna jest dzisiaj Karolina Kudłacz-Gloc!

9
2
1
1
czas 25'

Sandra Radosavljević wędruje na ławkę kar. Mamy też rzut karny dla Polski!

6
3
1
1
czas 24'

11:11. Błysnęła teraz na prawej flance Aneta Łabuda! Bramka!

8
1
1
czas 23'

11:10. Kolejny rzut karny dla ekipy z Bałkanów. W pierwsze tempo Katarina Krpez Slezak.

czas 22'

10:9. Zbyt pasywnie w obronie Polki. Mocno i celnie ze środka rozegrania Jelena Lavko.

1
4
1
czas 21'

9:9. Na remis z siódmego metra Karolina Kudłacz-Gloc.

8
2
1
czas 20'

9:8. Nasze szczypiornistki "stanęły" niestety w ataku. Andrea Lekić zaskakuje Weronikę Gawlik rzutem z podłoża.

1
1
4
1
czas 20'

8:8. Bombardują z dziewiątego metra Serbki. Potężny rzut Jovany Stoiljković, bez szans Weronika Gawlik...

1
2
4
4
czas 19'

7:8. Z lewego rozegrania celnie Jelena Lavko. Ruszyły z szybkim atakiem Polki, ale górą znów Katarina Tomasević.

1
1
2
7
18'

Time-out dla Serbek.

1
4
1
18'

Co za refleks Katariny Tomasević! W znakomitej sytuacji do rzutu znalazła się obrotowa Joanna Drabik, ale nie ma bramki!

2
7
17'

Pogubiły się w ofensywie Serbki. Nieudane dogranie do skrzydła. Od bramki zacznie Weronika Gawlik.

6
6
1
czas 16'

6:8. Bramka! Świetnie przymierzyła z prawego rozegrania Aleksandra Zych!

14
4
1
1
czas 15'

6:7. Do pustej bramki przez całe boisko rzuca Katarina Krpez Slezak.

1
1
6
czas 14'

Monika Kobylińska wykluczona na dwie minuty.

1
2
8
czas 14'

5:7. Indywidualna akcja serbskiej gwiazdy - Andrei Lekić. Nie zdążyły się ustawić w obronie Polki.

2
5
czas 12'

4:7. Zagapiły się Serbki w defensywie. Z zimną krwią wykorzystała to Kinga Achruk.

11
3
1
czas 12'

4:6. Błyskawiczna reakcja Polek. Na listę strzelczyń wpisuje się właśnie Aneta Łabuda.

8
1
1
czas 11'

4:5. Szybka odpowiedź drużyny z Bałkanów.

2
1
4
4
czas 11'

3:5. Wyprowadzona na rzut Sylwia Lisewska i bramka! Ależ bomba z dziewiątego metra!

8
3
1
1
czas 10'

3:4. Potężnie z lewej połówki Jovana Stoiljković.

2
6
czas 10'

Karolina Kudłacz-Gloc odpocznie teraz na ławce kar.

1
1
5
9
czas 10'

2:4. Drużyna Leszka Krowickiego przejmuje piłkę. Wykorzystuje kontratak Karolina Kudłacz-Gloc!

7
3
1
1
9'

Z trudnej pozycji z lewego skrzydła przyszło rzucać Kindze Grzyb. Tylko boczna siatka.

5
9'

Na szczęście liderka Polek wstaje z boiska o własnych siłach i będzie kontynuować grę.

7
4
2
9'

Poślizgnęła się na parkiecie Karolina Kudłacz-Gloc. Miejmy nadzieję, że nie stało się nic poważnego.

1
7
2
2
czas 8'

2:3. Rzut karny wykorzystuje także Katarina Krpez Slezak.

2
1
5
czas 7'

1:3. Mamy to! Piękny rzut pod poprzeczkę!

7
2
7'

Szybki atak Polek i indywidualna akcja Karoliny Kudłacz-Gloc. Na siódmy metr wędruje Monika Kobylińska.

2
5
1
6'

Faul w ataku. W posiadaniu już ekipa z Bałkanów.

1
1
5
8
5
5'

Znów świetnie broni Weronika Gawlik, ale nie pozostaje jej dłużna Katarina Tomasević. Przy piłce jednak wciąż nasze szczypiornistki.

8
czas 4'

1:2. Świetnie radzi sobie w pojedynkach "jeden na jeden" Karolina Kudłacz-Gloc. Druga bramka z rzędu dla Polek.

8
4
czas 3'

1:1. Czujnie w bramce Weronika Gawlik. Z kontratakiem rusza Kinga Grzyb i doprowadza do wyrównania!

8
4
czas 2'

Nie wykorzystuje rzutu karnego Kinga Achruk.

1
2
10
4
2'

Mocno stoją w defensywie Serbki.

1
3
6
3
czas 1'

1:0. Sygnalizacja gry pasywnej, czas rzucać. Wynik spotkania otwiera rzutem z lewego rozegrania Jovana Stoiljković.

2
8
5
czas Start meczu
17:50

Hymny narodowe odśpiewane, prezezentacja zakończona, czas na wielkie emocje! Drogie Panie, niech będzie chociaż "na luzie jedną".