WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (3):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Grieg 0
  Ale z drugiej strony trudno wymagać od każdego selekcjonera, aby przy takiej, a nie innej kondycji żeńskiego szczypiorniaka między Odrą a Wisłą walczył za każdym razem o medale MŚ i ME. Biorąc pod uwagę mizerny poziom i popularność ekstraklasy, gdzie cała kolejka spotkań przyciąga tylu widzów, ile jeden mecz na Węgrzech czy w Rumunii, i wyniki reprezentacji juniorskich, które od niemal dziesięciu lat występują na ME lub MŚ najczęściej tylko wtedy, gdy sami je organizujemy, dwukrotne dotarcie do strefy medalowej na seniorskich MŚ zakrawa wręcz na cud.


  Kadra byłaby personalnie jeszcze silniejsza, gdyby z różnych powodów przedwcześnie nie zakończyły kariery Szwed-Orneborg, Kulwińska, Wojtas czy Wysokińska. Trudno mieć do nich pretensję o taką, a nie inną decyzję - można tylko żałować, skoro ogólnie ręczną uprawia u nas kilkakrotnie mniej dziewczyn, niż w większości krajów należących do czołówki.


  Realnie patrząc, trudno było oczekiwać, że za Krowickiego zdarzy się trzeci z rzędu cud i będziemy ponownie bić się o medale, ale już zajęcie na ME miejsca w przedziale 8-10, które przy korzystnym zbiegu okoliczności mogłoby dać nam przepustkę do turnieju kwalifikacyjnego IO, byłoby w naszym zasięgu, tym bardziej że dwukrotnie do wyjścia z grupy zabrakło nam zaledwie dwóch rzuconych bramek w meczu ostatniej szansy.

  alonso Materiał do szkolenia jest. Jaki dokładnie ? Nie wiemy. Wiemy tylko jaki jest poziom klubowy żeńskiej PR. Wiemy, że z Tego materiału Rassmusen zrobił 4 drużynę na świecie. Można ? Można.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • alonso 0
  Materiał do szkolenia jest. Jaki dokładnie ? Nie wiemy. Wiemy tylko jaki jest poziom klubowy żeńskiej PR. Wiemy, że z Tego materiału Rassmusen zrobił 4 drużynę na świecie. Można ? Można.
  [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Wielbuond 0
  Jeśli dla Ciebie Kobylińska, Zych, Łabuda, Płaczek, Achruk...i tak mogę wymieniać, to brak materiału do szkolenia to ja nie mam pytań.
  były Niedżwiedż , kim ty jesteś , by oceniać trenera , który osiągnął bardzo dużo. Szkolenie jest na BARDZO słabym poziomie , weś się za szkolenie podstawowe , a nie opowiadasz bzdety podczas transmisji. Tu nic nie zrobi trener zzagranicy kiedy brak jest "materiału". Pozdrawiam
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×