WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
wybierz dyscyplinę

Michał Bugno z Pjongczangu: Dla hejterów kpiących z wyników Polaków mam pewną radę

 SportoweFakty.TV
WP SportoweFakty

Od rozpoczęcia igrzysk olimpijskich w Pjongczangu zewsząd słychać krytyczne wypowiedzi sportowców na temat trudnych warunków, panujących na olimpijskich arenach. Na niskie temperatury dały już w kość m.in. Justynie Kowalczyk, Maciejowi Kotowi czy Adamowi Małyszowi, dyrektorowi Polskiego Związku Narciarskiego.

Michał Bugno, reporter WP SportoweFakty, który jest obecny w Pjongczangu, opowiada jak wygląda sytuacja na miejscu. - Podstawowym problemem nie jest mróz w sam sobie, lecz porywisty wiatr, który sprawia, że temperatura odczuwalna jest znacznie niższa. Przykładowo przy temperaturze minus 15 stopni, która panuje tutaj w nocy, i wietrze wiejącym ok. 60 km/h, ta temperatura odczuwalna spada do minus 25 stopni Celsjusza - relacjonuje Michał Bugno.

- Dlatego wszystkim internetowym hejterom, którzy kpią z wyników uzyskiwanych tutaj przez naszych olimpijczyków, którzy próbują ich wyśmiewać, radziłbym trochę wstrzymać się z komentarzami. Warunki, w których rywalizują polscy sportowcy, są równie dla wszystkich, ale nie zmienia to faktu, że momentami są ekstremalnie trudne - dodaje Bugno.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (11):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Malin87 0
  Redaktorek chyba coś ewidentnie bierze. Człowieku to nie jest wycieczka, to się rozgrywa raz na 4 lata. Tu się jedzie po medale, a nie po to żeby zaliczyc "udany" występ. Jedynie w skoczkach nadzieja.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Alfer 2015 0
  Bunio znów stara się coś udowodnić , i jak zwykle wychodzą brednie...zapomniał dodać, że na słabe wyniki wpływ ma tęsknota za ojczyzną i rodzinami, odległość od domu oraz to że rywale są po prostu silniejsi, w wielu przypadkach ambitniejsi i waleczniejsi. JEDNYM ZDANIEM : Ciemno, zimno i do domu daleko.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Lisek_72 0
  Coś się redaktorkowi pomyliło. Ostatnie zdanie powinno brzmieć: "Warunki są momentami ekstremalnie trudne, ale nie zmienia to faktu, że dla wszystkich równe."
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (8)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Pokaż więcej komentarzy (11)
Pokaż więcej komentarzy (11)