Nie żyje Lile James. Została zamordowana

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / twitter.com/9NewsSyd / Na zdjęciu: Lilie James
Twitter / twitter.com/9NewsSyd / Na zdjęciu: Lilie James
zdjęcie autora artykułu

Lile James to trenerka waterpolo. Została zamordowana, a jej ciało podrzucono w łazience na terenie kampusu w prestiżowej szkole w Sydney. Miała 21 lat.

W środę około północy rodzina Lilie James zadzwoniła na policję, bo dziewczyna nie wracała do domu. Niedługo później odnaleziono jej ciało w łazience przy sali gimnastycznej w St. Andrew's Cathedral School w Sydney.

Przyczyna śmierci nie została jeszcze ustalona, ale policja twierdzi, że to zabójstwo, bowiem trenerka doznała strasznych obrażeń głowy.

Wiadomo też, że policja szuka Paula Thijssena, trenera hokeja, również pracującego w tej samej szkole. Poszukują go detektywi oraz wysłane zostały helikoptery nad rezerwat Diamond Bay w Vaucluse, na wschodnich przedmieściach.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tak się kończy stepowanie w butach sportowych

Lilie James dorastała na południu Sydney z rodzicami i młodszym bratem. Studiowała na politechnice, a w tym roku miała uzyskać tytuł licencjata z zarządzania sportem.

Była mocno związana ze sportem. Wygrywała zawody pływackie, a także brała udział w zawodach tanecznych.

W czwartek rano detektywi zbierali zeznania w szkole, również od jej władz. Prawdopodobnie to pracownicy szkoły wezwali policję.

Czytaj też:  Kosztuje nawet ponad tysiąc złotych. Niewiarygodne, co sprzedaje Barcelona Nagle rozpięła kurtkę na stadionie. "Odważna kreacja"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
krisss1234
27.10.2023
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
mnie obchodzi dziwny ludku