KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Ogromne zainteresowanie Otylia Swim Tour w Katowicach. Dzieci lgną do pływania

W zaledwie dwadzieścia minut zarezerwowano wszystkie miejsca na warsztaty Otylia Swim Tour z Otylią Jędrzejczak. Dzieci miały okazję sprawdzić się w każdym stylu pływackim.

 Redakcja
Redakcja
Otylia Swim Tour Materiały prasowe / Na zdjęciu: Otylia Swim Tour
Warsztaty Otylia Swim Tour trwają w najlepsze i cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Tym razem Otylia Jędrzejczak spotkała się z młodymi adeptami w Katowicach na nowej pływalni Burowiec.

Organizatorzy spotkali się z ogromnym zainteresowaniem. Miejsc było tylko 100, a chętnych zgłosiło się kilka razy więcej. Wiele osób musiało obejść się smakiem.

- Zapisy musieliśmy skończyć po dwudziestu minutach, bo limit miejsc błyskawicznie się wyczerpał - komentuje Jędrzejczak.

Zajęcia były urozmaicone i polegały na tym, aby uczestnicy mogli spróbować każdego stylu pływackiego. Dzieci przede wszystkim uczą się samych podstaw.

- Jeśli chociaż jedno ćwiczenie z każdego stylu, czyli klasycznego, dowolnego, motylkowego i grzbietowego, zapamiętają i będą porządnie wykonywać, to będziemy bardzo zadowoleni. Uczymy też nawrotów, czy skoków do wody - mówi Artur Mikicin, który jest jednym z trenerów.

Na wszystkich czekały atrakcyjne pakiety, które ufundowali Fundacja Otylia Jędrzejczak, czy firmy AquaWave i HMS. Na każdego czekały także posiłki regeneracyjne. Były także warsztaty "Zero jest OK", które były poświęcone bezpieczeństwu nad wodą.

- Widać, że wiele dzieci ma potencjał. Są zawodnicy w wieku ośmiu, czy dziewięciu lat, którzy pokazują dobre czucie wody, tzw. pływalność. To od razu widać i trzeba nad nimi pracować - komentuje Mikicin.

Otylia Swim Tour. Ponad 200 osób na pływackich warsztatach >>

Otylia Swim Tour. Łódź czeka na młodych adeptów pływania >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: ten film podbija internet. 6-latek szaleje na bieżni mechanicznej
Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×