WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Rio 2016: Bartłomiej Bonk kończy karierę!

Bartłomiej Bonk szybko wyciągnął wnioski z fatalnego występu podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Polak podjął decyzję o zakończeniu kariery!
Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
PAP / Tytus Żmijewski / Na zdjęciu: Bartłomiej Bonk

Informację jako pierwszy podał na Twitterze Kamil Wolnicki, dziennikarz Przeglądu Sportowego. - Mam medal igrzysk, mistrzostw świata i Europy. Teraz czas usiąść i odpocząć - powiedział rozgoryczony sztangista.

Reprezentant Polski beznadziejnie spisał się w kategorii podnoszenia ciężarów w kategorii 105 kilogramów. Brązowy medalista z Londynu nie był wymieniany w gronie faworytów, ale miał postraszyć rywali. Bartłomiej Bonk nie został nawet sklasyfikowany, bo zmarnował wszystkie trzy próby w podrzucie!

ZOBACZ WIDEO Bartłomiej Bonk spalił wszystkie próby w podrzucieBartłomiej Bonk spalił wszystkie próby w podrzucie

Kolekcja trofeów 31-latka jest bogata. Oprócz brązu z Londynu, ma on na swoim koncie również brązowy medal MŚ 2013, oraz złoto i brąz mistrzostw Europy. Wygląda na to, że IO w Brazylii były ostatnim dużym turniejem z jego udziałem.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Twitter / Przegląd Sportowy

Komentarze (6):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • mauler. 0
  Co złego było w tych zdaniach? News jak news. Presja medalowa po fakcie, no na pewno. No i news doeano o 2 więc sądzę że to przed dodaniem wpisu Bonka na fb
  Ala Biesmer Raczej Pan z bożej łaski Autor niniejszego 'artykułu' się 'beznadziejnie spisał' produkując takie wypociny. Powinien Pan zostać wylany z pracy za taki ton wypowiedzi! Nie tylko nie potrafi Pan w kulturalny sposób pisać, to jeszcze nie ma Pan kwalifikacji morlanych ani merytorycznych, żeby komentować wydarzenia sportowe! Myśli Pan, że Pańskie żałosne oceny w stylu 'beznadziejny występ', 'nie został NAWET sklasyfikowany, bo zmarnował wszystkie trzy próby..' komukolwiek przypadną do gustu? Kto Pana nauczył tak pisać?! A w ogóle to, gdyby naprawdę się Pan interesował sportem i śledził wydarzenia z nim związane, to wiedziałby Pan, że informację o końcu kariery podał do wiadomości sam zawodnik za pośrednictwem swojego fanpage'a na facebooku. Niedobrze mi się robi, jak hieny takie jak Pan usiłują stwarzać jakąś śmieszną 'presję medalową'. Proszę, nawiązując do Pańskiej 'informacji', także wyciągnąć wnioski i najlepiej zakończyć Pańską karierę dziennikarską.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Ala Biesmer 1
  Raczej Pan z bożej łaski Autor niniejszego 'artykułu' się 'beznadziejnie spisał' produkując takie wypociny. Powinien Pan zostać wylany z pracy za taki ton wypowiedzi! Nie tylko nie potrafi Pan w kulturalny sposób pisać, to jeszcze nie ma Pan kwalifikacji morlanych ani merytorycznych, żeby komentować wydarzenia sportowe! Myśli Pan, że Pańskie żałosne oceny w stylu 'beznadziejny występ', 'nie został NAWET sklasyfikowany, bo zmarnował wszystkie trzy próby..' komukolwiek przypadną do gustu? Kto Pana nauczył tak pisać?! A w ogóle to, gdyby naprawdę się Pan interesował sportem i śledził wydarzenia z nim związane, to wiedziałby Pan, że informację o końcu kariery podał do wiadomości sam zawodnik za pośrednictwem swojego fanpage'a na facebooku. Niedobrze mi się robi, jak hieny takie jak Pan usiłują stwarzać jakąś śmieszną 'presję medalową'. Proszę, nawiązując do Pańskiej 'informacji', także wyciągnąć wnioski i najlepiej zakończyć Pańską karierę dziennikarską.
  [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Danuta Wittich 0
  Żle się dzieje z naszymi ciężarowcami !Dlaczego ? PZPC musi odpowiedzieć na zadane pytania i zastrzeżenia !! Czekamy na analizę i stanowisko trenerów i działaczy !
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×