WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Rio 2016: Brazylijki skłócone po seks-aferze. "Już z nią więcej nie wystartuję"

Brazylijskie pływaczki startujące w skokach do wody najprawdopodobniej nie wystartują już w jednej parze. Obydwie nie rozmawiają ze sobą po seks-aferze, gdy jedna z nich wyrzuciła koleżankę z pokoju by ta zrobiła miejsce jej kochankowi.
Daniel Ludwiński
Daniel Ludwiński
PAP/EPA

Ingrid Oliveira po całym skandalu musiała karnie opuścić wioskę olimpijską - jako jej winę uznano nie tyle sam fakt spotkania z brazylijskim kajakarzem, co złe potraktowanie partnerki z reprezentacji Giovanny Pedroso, która musiała sobie znaleźć inny pokój. Dodatkowo duże znaczenie miał fakt, że zdarzenie miało miejsce tuż przed zawodami - dzień później Brazylijki wystartowały w konkursie skoków do wody, ale zajęły w nim dalekie miejsce. Pedroso była tak wściekła na Oliveirę, że opowiedziała całą historię mediom.

Od tej pory pływaczki unikają się i nie rozmawiają ze sobą. - Już nigdy więcej z nią nie wystartuję - zapowiedziała Oliveira, obrażona na koleżankę za poinformowanie mediów o tym co działo się w wiosce olimpijskiej.

Brytyjscy dziennikarze dotarli do matki Giovanny Pedroso, która opowiedziała, że Brazylijki są od lat dobrymi przyjaciółkami, ale jednocześnie niezliczoną ilość razy się ze sobą kłóciły. - Ingrid straciła matkę w wieku 17 lat. Od tej pory jestem jak matka dla nich obydwu, a one są dla siebie jak siostry. Obie mają silne charaktery. Wiele razy kłóciły się na treningach, wiele razy się do siebie nie odzywały. W takiej konkurencji jak skoki do wody komunikacja jest jednak bardzo ważna. Nie wiem co stało się w Rio, ale kłóciły się wiele razy i zawsze się ze sobą godziły. Po awanturze w marcu cisza trwała trzy miesiące, a i tak się pogodziły. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie i Ingrid znów przyjdzie do nas w odwiedziny - powiedziała matka Giovanny Pedroso dodając, że jej córka jest młoda i będzie jeszcze miała czas zdobyć olimpijskie medale, choć szkoda, że straciła szansę w ojczyźnie przez nieodpowiedzialne zachowanie koleżanki.

ZOBACZ WIDEO "Policja traktuje nas jak zwierzęta, bo jesteśmy czarni" (źródło TVP)

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Daily Mail

Komentarze (1):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Imisirah 0
  Wow jaki istotny temat ... trzeba go odgrzać :D
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×