Rio 2016. Zagraniczne media po meczu Polska - Szwecja: Polacy wysłali Szwecję do domu, Bielecki trudny do zatrzymania

Polscy piłkarze ręczni po dramatycznym boju pokonali Szwedów 25:24 w spotkaniu czwartej kolejki igrzysk olimpijskich. Co o tym pojedynku napisały zagraniczne media?

Tomasz Rosiński
"IHF"

"IHF": Radość Polski, rozczarowani Szwedzi

Szwedzi byli pod presją, mając na uwadze, że porażka z Polską eliminuje ich z walki o ćwierćfinał igrzysk olimpijskich. W związku z tym Szwecja była bardzo zmotywowana.

W pierwszej połowie wynik ciągle oscylował wokół remisu, a szwedzki zespół zszedł do szatni prowadząc jedną bramką.

Szwecja walczyła po przerwie o pozostanie w turnieju, ale ostatecznie to Polska mogła świętować, podczas gdy Szwedzi byli rozczarowani - obwieścił oficjalny serwis Światowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF).