WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
TVP S.A.

Komentarze (23):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Alek Drzymalski 0
  http://monitorprawa.pl/ prawnik od prawa sportowego
  Marek68 Kiedyś słyszałem bardzo mądre słowa jednego z naszych piłkarzy "nożnych". Nawet najlepszy bramkarz może zapewnić swojej drużynie remis. A o zwycięstwo muszą postarać się pozostali zawodnicy. Piotr nawet zdobywał dla swojego zespołu bramki. Nic więcej już zrobić się nie da! Po prostu jedni wygrywają, a drudzy przegrywają. Dziś po prostu to Polacy byli słabsi. Taka jest istota sportu. Każdy z zespołów w Rio był ze światowej czołówki i każdy z tych zespołów pojechał wygrać. Tam już "leszczy" nie było... Realnie - przy naszym zapleczu i możliwościach 4 miejsce w turnieju olimpijskim należy uważać za sukces. Trenerowi Dujszebajewowi i naszym zawodnikom należy się wielki szacunek za wykonaną pracę i postawę na igrzyskach.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • jędrek123 0
  Wenta zrobił? czy bundesliga? czy drużyny młodzieżowe które wygrywały złota? Póki co nasza 2 drużyna zajęła 11 miejsce na turnieju. Perspektyw brak. Chude czasy nadchodzą....
  Kamil Konop Masz rację tylko trzeba dodać to że trener Bogdan Wenta zrobił z chłopaków do bicia prawdziwą drużynę i święcił z nią triumfy a Biegler tylko spijał śmietankę która została po trenerze Wencie a teraz gdy już nie ma co spijać bo jak widać nie ma już czego Duszabajew ma to posklejać tylko on potrzebuje na to czasu tak jak Wenta.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Kamil Konop 0
  Masz rację tylko trzeba dodać to że trener Bogdan Wenta zrobił z chłopaków do bicia prawdziwą drużynę i święcił z nią triumfy a Biegler tylko spijał śmietankę która została po trenerze Wencie a teraz gdy już nie ma co spijać bo jak widać nie ma już czego Duszabajew ma to posklejać tylko on potrzebuje na to czasu tak jak Wenta.
  Mateusz Kuligowski Oj grzeszysz chłopie, grzeszysz. Chyba zapomniałeś o czasach Bogdana Wenty. 2007 - wicemistrzostwo świata, 2009 - brąz mistrzostw świata i pamiętna bramka Króla Artura, 2010 - 4. miejsce mistrzostw europy. Wtedy mieliśmy drużynę, która zaliczała się do ścisłej czołówki. Potem niestety się jej trochę opadło z sił, a teraz mamy szansę znowu do czołówki wrócić. Dujszebajew niech nas prowadzi co najmniej do następnej olimpiady, a w bramce w końcu mamy godnego następce Sławka :)
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (20)
Pokaż więcej komentarzy (23)
Pokaż więcej komentarzy (23)
Pokaż więcej komentarzy (23)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×